Date salariale H-1B

Acasă › Angajatori › Bitflow Innovative Group Inc

Bitflow Innovative Group Inc: Salarii H-1B și sponsorizare

Bitflow Innovative Group Inc a depus 17 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 17. Salariu mediu oferit: $110.500.

Cereri (LCA)17
Certificat17
Adresa angajatoruluiChantilly, VA
Angajator dependent de H-1BNu
Salariu mediu oferit$110.500
Intervalul central al salariilor$99.000–$114.026
Percentila 10–90$89.606–$114.100

Sponsorizează Bitflow Innovative Group Inc vize H-1B?

Bitflow Innovative Group Inc a depus 17 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 2 sept. 2025. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.

Salarii pe titlu de job

FuncțieLCAsSalariu median
Software Developer16$105.846
Sr. Software Engineer1$157.123

Cereri pe an fiscal

An fiscalLCAsSalariu median
An fiscal 20237$99.000
An fiscal 20249$114.026
An fiscal 20251$157.123

Niveluri de salariu prevailing

Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.

Unde sunt joburile

Ocuații

Cele mai recente cereri

FuncțieSalariu de bazăLocațieDepusData de începutStatus
Sr. Software Engineer$157.123
Nivel III
Newport Beach, CA2 sept. 20259 sept. 2025Certificat
Software Developer$89.606–$90.000
Nivel II
Springfield, IL29 feb. 20241 mar. 2024Certificat
Software Developer$101.192–$101.500
Nivel II
Frisco, TX29 feb. 20241 mar. 2024Certificat
Software Developer$114.026–$115.000
Nivel II
Chantilly, VA29 feb. 20241 mar. 2024Certificat
Software Developer$89.606–$90.000
Nivel II
Springfield, IL30 ian. 202430 ian. 2024Certificat
Software Developer$101.192–$101.500
Nivel II
Frisco, TX30 ian. 202430 ian. 2024Certificat
Software Developer$114.026–$114.500
Nivel II
Chantilly, VA30 ian. 202430 ian. 2024Certificat
Software Developer$114.100–$114.500
Nivel II
Chantilly, VA2 nov. 20232 nov. 2023Certificat
Software Developer$114.026–$114.500
Nivel II
Chantilly, VA2 nov. 20232 nov. 2023Certificat
Software Developer$114.100–$114.500
Nivel II
Chantilly, VA2 nov. 20232 nov. 2023Certificat
Software Developer$114.100–$114.500
Nivel II
Chantilly, VA19 sept. 202319 sept. 2023Certificat
Software Developer$98.904–$110.500
Nivel II
Irving, TX13 iun. 20231 oct. 2023Certificat
Software Developer$83.000–$84.000
Nivel II
Springfield, IL2 feb. 20232 feb. 2023Certificat
Software Developer$99.000–$100.000
Nivel II
Frisco, TX2 feb. 20232 feb. 2023Certificat
Software Developer$110.500–$111.000
Nivel II
Chantilly, VA2 feb. 20232 feb. 2023Certificat
Software Developer$99.000–$100.000
Nivel II
Frisco, TX18 ian. 202318 ian. 2023Certificat
Software Developer$110.500–$111.000
Nivel II
Chantilly, VA18 ian. 202318 ian. 2023Certificat

Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).