Date salariale H-1B

Acasă › Angajatori › Blackpoint Holdings LLC

Blackpoint Holdings LLC: Salarii H-1B și sponsorizare

Blackpoint Holdings LLC a depus 4 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 4. Salariu mediu oferit: $149.160.

Cereri (LCA)4
Certificat4
Adresa angajatoruluiDenver, CO
Angajator dependent de H-1BNu
Salariu mediu oferit$149.160
Intervalul central al salariilor$131.465–$169.166
Percentila 10–90$119.126–$185.665

Sponsorizează Blackpoint Holdings LLC vize H-1B?

Blackpoint Holdings LLC a depus 4 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 6 mar. 2026. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.

Salarii pe titlu de job

FuncțieLCAsSalariu median
Chief of Staff [00060331]1$196.664
Staff Software Engineer [00071785]1$160.000
Campaign Manager [00078622]1$110.900
Senior Software Engineer in Test [00105044]1$138.320

Cereri pe an fiscal

An fiscalLCAsSalariu median
An fiscal 20242$178.332
An fiscal 20251$110.900
An fiscal 20261$138.320

Niveluri de salariu prevailing

Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.

Unde sunt joburile

Ocuații

Cele mai recente cereri

FuncțieSalariu de bazăLocațieDepusData de începutStatus
Senior Software Engineer in Test [00105044]$138.320–$160.000
Nivel IV
Portland, OR6 mar. 20266 apr. 2026Certificat
Campaign Manager [00078622]$110.900–$166.300
Nivel IV
Denver, CO6 mar. 20251 sept. 2025Certificat
Staff Software Engineer [00071785]$160.000–$200.000
Nivel IV
Frisco, TX28 aug. 202416 sept. 2024Certificat
Chief of Staff [00060331]$196.664–$230.000
Nivel IV
Boston, MA6 dec. 20238 ian. 2024Certificat

Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).