Acasă › Angajatori › Bonsai Robotics Inc.
Bonsai Robotics Inc.: Salarii H-1B și sponsorizare
Bonsai Robotics Inc. a depus 15 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 15. Salariu mediu oferit: $190.000.
Sponsorizează Bonsai Robotics Inc. vize H-1B?
Bonsai Robotics Inc. a depus 15 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 22 mai 2026. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.
Salarii pe titlu de job
| Funcție | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| Senior Robotics Engineer | 2 | $208.000 |
| Director of Computer Vision | 1 | $285.000 |
| Head of Autonomy Software | 1 | $225.000 |
| Senior Deep Learning Engineer | 1 | $215.000 |
| Senior Computer Vision Engineer | 1 | $190.000 |
| Field Application Engineer | 1 | $90.000 |
| SLAM Engineer | 1 | $110.000 |
| Sr. Software Engineer, Autonomy | 1 | $170.000 |
| Senior Technical Program Manager | 1 | $181.293 |
| Robotics Software Engineer | 1 | $120.000 |
| Head of Product - Autonomy Software | 1 | $205.000 |
| Senior Software Engineer | 1 | $206.000 |
| Senior Mechatronics Engineer | 1 | $180.000 |
| Senior Safety & Compliance Engineer | 1 | $186.000 |
Cereri pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 2 | $243.000 |
| An fiscal 2025 | 8 | $185.646 |
| An fiscal 2026 | 5 | $186.000 |
Niveluri de salariu prevailing
- Nivel I (intrare)27 %
- Nivel II (calificat)13 %
- Nivel III (experimentat)27 %
- Nivel IV (plin competență)33 %
Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.
Unde sunt joburile
Ocuații
- Mechatronics Engineers8
- Software Developers2
- Mechanical Engineers1
- Computer and Information Research Scientists1
- Electrical Engineers1
- Computer Systems Engineers/Architects1
- Health and Safety Engineers, Except Mining Safety Engineers and Inspectors1
Cele mai recente cereri
| Funcție | Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Safety & Compliance Engineer | $186.000 Nivel IV | Watsonville, CA | 22 mai 2026 | 7 iun. 2026 | Certificat |
| Senior Mechatronics Engineer | $180.000 Nivel IV | Watsonville, CA | 19 mai 2026 | 19 mai 2026 | Certificat |
| Senior Software Engineer | $206.000 Nivel IV | San Jose, CA | 22 apr. 2026 | 22 apr. 2026 | Certificat |
| Head of Product - Autonomy Software | $205.000 Nivel III | San Jose, CA | 3 apr. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Robotics Software Engineer | $120.000 Nivel I | San Jose, CA | 1 apr. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Senior Technical Program Manager | $181.293 Nivel III | San Jose, CA | 4 aug. 2025 | 18 aug. 2025 | Certificat |
| Senior Robotics Engineer | $215.000 Nivel IV | San Jose, CA | 8 iul. 2025 | 2 nov. 2025 | Certificat |
| SLAM Engineer | $110.000 Nivel I | San Jose, CA | 10 iun. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Field Application Engineer | $90.000 Nivel I | Davis, CA | 10 iun. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Sr. Software Engineer, Autonomy | $170.000 Nivel II | San Jose, CA | 5 iun. 2025 | 9 iun. 2025 | Certificat |
| Senior Computer Vision Engineer | $190.000 Nivel II | San Jose, CA | 19 mar. 2025 | 24 mar. 2025 | Certificat |
| Head of Autonomy Software | $225.000 Nivel III | San Jose, CA | 2 dec. 2024 | 17 dec. 2024 | Certificat |
| Senior Deep Learning Engineer | $215.000 Nivel IV | San Jose, CA | 25 sept. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Director of Computer Vision | $285.000 Nivel I | Santa Cruz, CA | 28 oct. 2022 | 4 nov. 2022 | Certificat |
| Senior Robotics Engineer | $201.000 Nivel III | Santa Cruz, CA | 28 oct. 2022 | 2 nov. 2022 | Certificat |
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).