Acasă › Angajatori › Branta Group Inc
Branta Group Inc: Salarii H-1B și sponsorizare
Branta Group Inc a depus 53 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 52. Salariu mediu oferit: $96.907.
Un angajator dependent de H-1B are o proporție mare de lucrători H-1B (de exemplu, 15% sau mai mult dintr-o forță de muncă de 51 sau mai mulți) și trebuie să respecte reguli suplimentare împotriva înlocuirii lucrătorilor din SUA.
Sponsorizează Branta Group Inc vize H-1B?
Branta Group Inc a depus 53 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 7 apr. 2026. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.
Cereri Green Card (PERM) la Branta Group Inc: 3 →
Salarii pe titlu de job
| Funcție | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| Computer Systems Analysts | 25 | $80.683 |
| Software Engineer | 18 | $102.710 |
| Computer Systems Analyst | 7 | $98.758 |
| Product Manager | 1 | $143.541 |
| Principal Product Manager | 1 | $105.560 |
| Business Analyst | 1 | $98.155 |
Cereri pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 14 | $105.258 |
| An fiscal 2024 | 17 | $82.098 |
| An fiscal 2025 | 10 | $82.742 |
| An fiscal 2026 | 12 | $100.339 |
Niveluri de salariu prevailing
Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.
Unde sunt joburile
- Pleasanton, CA11
- Groveport, OH4
- Nashville, TN4
- Sunnyvale, CA3
- Atlanta, GA3
- Irvine, CA2
- Herndon, VA2
- San Jose, CA2
- Redford, MI2
- San Francisco, CA1
- Farmington Hills, MI1
- El Segundo, CA1
- Austin, TX1
- New York, NY1
- San Antonio, TX1
- Plano, TX1
- Columbus, OH1
- Sidney, OH1
- Mason, OH1
- Burlingame, CA1
Ocuații
- Computer Systems Analysts31
- Software Developers19
- Computer and Information Systems Managers1
- Computer Systems Engineers/Architects1
- Data Scientists1
Cele mai recente cereri
| Funcție | Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Computer Systems Analyst | $101.920–$102.000 Nivel I | Sunnyvale, CA | 7 apr. 2026 | 8 iun. 2026 | Certificat |
| Software Engineer | $102.190–$102.500 Nivel II | Redford, MI | 17 nov. 2025 | 1 mar. 2026 | Certificat |
| Computer Systems Analyst | $92.539–$93.000 Nivel II | Atlanta, GA | 14 nov. 2025 | 14 nov. 2025 | Certificat |
| Computer Systems Analyst | $98.758–$99.000 Nivel I | Pleasanton, CA | 12 nov. 2025 | 12 nov. 2025 | Certificat |
| Computer Systems Analyst | $98.758–$99.000 Nivel I | Pleasanton, CA | 12 nov. 2025 | 12 nov. 2025 | Certificat |
| Software Engineer | $135.699–$136.000 Nivel I | Pleasanton, CA | 12 nov. 2025 | 12 nov. 2025 | Certificat |
| Software Engineer | $135.699–$136.000 Nivel I | Pleasanton, CA | 12 nov. 2025 | 12 nov. 2025 | Certificat |
| Computer Systems Analyst | $101.920–$102.000 Nivel I | Sunnyvale, CA | 3 nov. 2025 | 3 nov. 2025 | Certificat |
| Software Engineer | $102.190–$102.500 Nivel II | Redford, MI | 3 nov. 2025 | 3 nov. 2025 | Certificat |
| Computer Systems Analyst | $65.832–$66.000 Nivel I | Omaha, NE | 3 nov. 2025 | 3 nov. 2025 | Certificat |
| Computer Systems Analyst | $92.331–$92.500 Nivel II | Raleigh, NC | 3 nov. 2025 | 3 nov. 2025 | Certificat |
| Computer Systems Analysts | $75.088–$75.100 Nivel I | Morrisville, NC | 29 sept. 2025 | 29 sept. 2025 | Certificat |
| Business Analyst | $98.155–$98.500 Nivel I | San Ramon, CA | 30 mai 2025 | 30 mai 2025 | Certificat |
| Computer Systems Analysts | $106.704–$107.000 Nivel I | Santa Clara, CA | 14 mai 2025 | 14 mai 2025 | Certificat |
| Computer Systems Analysts | $81.099–$81.100 Nivel I | Jersey City, NJ | 29 apr. 2025 | 29 apr. 2025 | Certificat |
| Computer Systems Analysts | $82.742–$83.000 Nivel II | Nashville, TN | 2 apr. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Principal Product Manager | $105.560–$106.000 Nivel II | Pleasanton, CA | 14 nov. 2024 | 14 nov. 2024 | Certificat |
| Software Engineer | $102.357–$103.000 Nivel I | San Jose, CA | 30 oct. 2024 | 30 oct. 2024 | Certificat |
| Computer Systems Analysts | $102.357–$103.000 Nivel I | San Jose, CA | 30 oct. 2024 | 30 oct. 2024 | Retras |
| Computer Systems Analysts | $79.248–$80.000 Nivel I | Irvine, CA | 23 oct. 2024 | 23 oct. 2024 | Certificat |
| Computer Systems Analysts | $79.227–$80.000 Nivel I | Irving, TX | 18 oct. 2024 | 18 oct. 2024 | Certificat |
| Computer Systems Analysts | $80.267–$81.000 Nivel II | Groveport, OH | 1 oct. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Computer Systems Analysts | $62.754–$63.000 Nivel I | Lansing, MI | 16 sept. 2024 | 16 sept. 2024 | Certificat |
| Computer Systems Analysts | $82.742–$83.000 Nivel II | Nashville, TN | 5 sept. 2024 | 5 sept. 2024 | Certificat |
| Computer Systems Analysts | $82.098–$83.000 Nivel I | Herndon, VA | 3 sept. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Computer Systems Analysts | $82.098–$83.000 Nivel I | Herndon, VA | 27 aug. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Computer Systems Analysts | $96.907–$97.000 Nivel I | Pleasanton, CA | 31 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Computer Systems Analysts | $67.579–$68.000 Nivel I | Sidney, OH | 25 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Computer Systems Analysts | $69.306–$70.000 Nivel I | Columbus, OH | 25 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Computer Systems Analysts | $70.408–$71.000 Nivel I | Mason, OH | 14 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Computer Systems Analysts | $96.907–$97.000 Nivel I | Burlingame, CA | 14 mai 2024 | 14 mai 2024 | Certificat |
| Software Engineer | $106.974–$120.000 Nivel II | Charlotte, NC | 13 apr. 2024 | 15 apr. 2024 | Certificat |
| Software Engineer | $101.192–$102.000 Nivel II | Plano, TX | 14 mar. 2024 | 14 mar. 2024 | Certificat |
| Computer Systems Analysts | $96.907–$97.000 Nivel I | Pleasanton, CA | 9 nov. 2023 | 9 nov. 2023 | Certificat |
| Computer Systems Analysts | $69.306–$70.000 Nivel I | Groveport, OH | 13 oct. 2023 | 13 oct. 2023 | Certificat |
| Computer Systems Analysts | $69.306–$70.000 Nivel I | Groveport, OH | 13 oct. 2023 | 13 oct. 2023 | Certificat |
| Computer Systems Analysts | $85.342–$86.000 Nivel II | Groveport, OH | 13 oct. 2023 | 13 oct. 2023 | Certificat |
| Computer Systems Analysts | $60.000–$60.500 Nivel I | Nashville, TN | 6 oct. 2023 | 6 oct. 2023 | Certificat |
| Computer Systems Analysts | $76.315–$77.000 Nivel II | Nashville, TN | 6 oct. 2023 | 6 oct. 2023 | Certificat |
| Product Manager | $143.541–$144.000 Nivel II | Atlanta, GA | 7 sept. 2023 | 7 sept. 2023 | Certificat |
| Software Engineer | $102.877–$103.000 Nivel II | Atlanta, GA | 5 sept. 2023 | 5 sept. 2023 | Certificat |
| Computer Systems Analysts | $82.555–$83.000 Nivel I | New York, NY | 24 iul. 2023 | 24 iul. 2023 | Certificat |
| Software Engineer | $94.245–$95.000 Nivel II | San Antonio, TX | 18 iul. 2023 | 18 iul. 2023 | Certificat |
| Software Engineer | $107.640–$108.000 Nivel I | Pleasanton, CA | 9 iun. 2023 | 9 iun. 2023 | Certificat |
| Software Engineer | $85.405–$86.000 Nivel II | Farmington Hills, MI | 10 mar. 2023 | 10 mar. 2023 | Certificat |
| Computer Systems Analysts | $115.814–$116.000 Nivel II | Sunnyvale, CA | 27 feb. 2023 | 27 feb. 2023 | Certificat |
| Software Engineer | $102.544–$103.000 Nivel II | El Segundo, CA | 21 feb. 2023 | 21 feb. 2023 | Certificat |
| Software Engineer | $92.040–$93.000 Nivel II | Austin, TX | 23 ian. 2023 | 23 ian. 2023 | Certificat |
| Software Engineer | $107.640–$108.000 Nivel I | Pleasanton, CA | 19 dec. 2022 | 19 dec. 2022 | Certificat |
| Software Engineer | $102.544–$103.000 Nivel II | Irvine, CA | 7 nov. 2022 | 7 nov. 2022 | Certificat |
| Software Engineer | $107.640–$108.000 Nivel I | San Francisco, CA | 27 oct. 2022 | 27 oct. 2022 | Certificat |
| Software Engineer | $107.640–$108.000 Nivel I | Pleasanton, CA | 26 oct. 2022 | 26 oct. 2022 | Certificat |
| Software Engineer | $107.640–$108.000 Nivel I | Pleasanton, CA | 11 oct. 2022 | 11 oct. 2022 | Certificat |
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).