Acasă › Angajatori › Browse Info Solutions Inc
Browse Info Solutions Inc: Salarii H-1B și sponsorizare
Browse Info Solutions Inc a depus 17 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 17. Salariu mediu oferit: $101.358.
Un angajator dependent de H-1B are o proporție mare de lucrători H-1B (de exemplu, 15% sau mai mult dintr-o forță de muncă de 51 sau mai mulți) și trebuie să respecte reguli suplimentare împotriva înlocuirii lucrătorilor din SUA.
Sponsorizează Browse Info Solutions Inc vize H-1B?
Browse Info Solutions Inc a depus 17 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 3 iun. 2026. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.
Salarii pe titlu de job
| Funcție | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| Software Engineer | 8 | $101.774 |
| Software Developer | 4 | $100.100 |
| Software Applications Developer | 2 | $91.072 |
| Software Application Developer | 2 | $93.798 |
| BI Engineer | 1 | $105.061 |
Cereri pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 8 | $97.084 |
| An fiscal 2024 | 3 | $105.061 |
| An fiscal 2025 | 3 | $101.358 |
| An fiscal 2026 | 3 | $102.190 |
Niveluri de salariu prevailing
Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.
Unde sunt joburile
- Rochester, MI2
- Lake Orion, MI2
- Omaha, NE2
- Sunnyvale, CA1
- Richfiled, MN1
- Wilmington, MA1
- Hillsboro, OR1
- Reno, NV1
- San Jose, CA1
- Vernon, CT1
- Fremont, CA1
- Trenton, NJ1
- South Lyon, MI1
- Elkhorn, NE1
Ocuații
Cele mai recente cereri
| Funcție | Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Developer | $101.358–$124.800 Nivel II | Elkhorn, NE | 3 iun. 2026 | 10 iul. 2026 | Certificat |
| Software Application Developer | $102.190–$102.200 Nivel II | South Lyon, MI | 9 apr. 2026 | 29 mai 2026 | Certificat |
| Software Engineer | $102.190–$102.200 Nivel II | Lake Orion, MI | 3 nov. 2025 | 4 nov. 2025 | Certificat |
| Software Engineer | $101.358–$101.500 Nivel II | Omaha, NE | 9 iul. 2025 | 17 iul. 2025 | Certificat |
| Software Engineer | $101.358–$101.500 Nivel II | Omaha, NE | 9 iul. 2025 | 17 iul. 2025 | Certificat |
| Software Engineer | $97.032–$110.000 Nivel II | Lake Orion, MI | 26 mar. 2025 | 11 iun. 2025 | Certificat |
| BI Engineer | $105.061–$105.100 Nivel II | Trenton, NJ | 16 iun. 2024 | 2 iul. 2024 | Certificat |
| Software Engineer | $147.368–$147.500 Nivel II | Fremont, CA | 2 feb. 2024 | 27 iul. 2024 | Certificat |
| Software Developer | $98.155–$101.700 Nivel II | Vernon, CT | 13 dec. 2023 | 21 dec. 2023 | Certificat |
| Software Developer | $108.181–$114.400 Nivel II | Wilmington, MA | 21 iun. 2023 | 10 iul. 2023 | Certificat |
| Software Engineer | $85.405–$85.500 Nivel II | Rochester, MI | 17 iun. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Software Developer | $98.842–$99.000 Nivel II | Hillsboro, OR | 16 iun. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Software Application Developer | $85.405–$85.500 Nivel II | Rochester, MI | 23 mai 2023 | 30 mai 2023 | Certificat |
| Software Applications Developer | $86.819–$99.000 Nivel II | Reno, NV | 11 mai 2023 | 18 mai 2023 | Certificat |
| Software Engineer | $141.378–$141.500 Nivel II | San Jose, CA | 3 mai 2023 | 9 mai 2023 | Certificat |
| Software Engineer | $141.378–$141.500 Nivel II | Sunnyvale, CA | 19 dec. 2022 | 27 dec. 2022 | Certificat |
| Software Applications Developer | $95.326–$99.000 Nivel II | Richfiled, MN | 2 nov. 2022 | 9 nov. 2022 | Certificat |
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).