Acasă › Angajatori › Capital Info Group, Inc. › Salesforce Developer
Salarii H-1B pentru Salesforce Developer la Capital Info Group, Inc.
56 cereri de condiții de muncă pentru funcția Salesforce Developer la Capital Info Group, Inc.. Salariul de bază mediu oferit: $102.690; jumătatea din mijloc $99.726–$109.462.
Cereri (LCA)56
Salariu mediu oferit$102.690
Intervalul central al salariilor$99.726–$109.462
Percentila 10–90$95.000–$112.923
Pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 18 | $98.904 |
| An fiscal 2024 | 16 | $102.544 |
| An fiscal 2025 | 8 | $105.997 |
| An fiscal 2026 | 10 | $112.923 |
Cereri
| Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|
| $105.976 Nivel II | Katy, TX | 17 iun. 2026 | 24 iun. 2026 | Certificat |
| $112.923 Nivel II | Irving, TX | 8 iun. 2026 | 10 nov. 2026 | Certificat |
| $110.000 Nivel II | Atlanta, GA | 21 mai 2026 | 28 mai 2026 | Certificat |
| $112.923 Nivel II | McKinney, TX | 23 mar. 2026 | 30 mar. 2026 | Certificat |
| $112.923 Nivel II | Dallas, TX | 10 feb. 2026 | 17 feb. 2026 | Certificat |
| $102.461 Nivel II | Buffalo, NY | 3 feb. 2026 | 23 iun. 2026 | Certificat |
| $111.072 Nivel II | Chandler, AZ | 27 ian. 2026 | 9 feb. 2026 | Certificat |
| $112.923 Nivel II | McKinney, TX | 14 ian. 2026 | 21 ian. 2026 | Certificat |
| $114.754 Nivel II | Pflugerville, TX | 16 dec. 2025 | 23 dec. 2025 | Certificat |
| $112.923 Nivel II | Celina, TX | 4 nov. 2025 | 11 nov. 2025 | Certificat |
| $105.997 Nivel II | Frisco, TX | 22 apr. 2025 | 29 apr. 2025 | Certificat |
| $105.997 Nivel II | Prosper, TX | 8 apr. 2025 | 16 apr. 2025 | Certificat |
| $105.997 Nivel II | Aubrey, TX | 11 mar. 2025 | 1 aug. 2025 | Certificat |
| $112.986 Nivel II | Charlotte, NC | 21 ian. 2025 | 28 ian. 2025 | Certificat |
| $112.986 Nivel II | Charlotte, NC | 13 ian. 2025 | 20 ian. 2025 | Certificat, apoi retras |
| $103.605 Nivel II | Cottage Grove, MN | 21 nov. 2024 | 28 nov. 2024 | Certificat |
| $105.227 Nivel II | Dunwoody, GA | 24 oct. 2024 | 31 oct. 2024 | Certificat |
| $105.227 Nivel II | Dunwoody, GA | 15 oct. 2024 | 22 oct. 2024 | Certificat, apoi retras |
| $105.227 Nivel II | Baton Rouge, LA | 10 oct. 2024 | 16 oct. 2024 | Retras |
| $98.862 Nivel II | Murfreesboro, TN | 19 sept. 2024 | 30 sept. 2024 | Certificat |
| $85.426 Nivel II | Lake Saint Louis, MO | 21 iun. 2024 | 28 iun. 2024 | Certificat |
| $101.192 Nivel II | Plano, TX | 3 iun. 2024 | 10 iun. 2024 | Certificat |
| $101.192 Nivel II | Melissa, TX | 3 iun. 2024 | 7 iun. 2024 | Certificat |
| $102.690 Nivel II | Chicago, IL | 31 mai 2024 | 7 iun. 2024 | Certificat |
| $102.544 Nivel II | San Antonio, TX | 24 mai 2024 | 30 mai 2024 | Certificat |
| $101.192 Nivel II | Plano, TX | 3 mai 2024 | 10 mai 2024 | Certificat |
| $110.000 Nivel II | Dunwoody, GA | 14 mar. 2024 | 20 mar. 2024 | Certificat |
| $110.000 Nivel II | Irving, TX | 12 mar. 2024 | 19 mar. 2024 | Retras |
| $102.877 Nivel II | Cumming, GA | 21 feb. 2024 | 4 mar. 2024 | Certificat |
| $102.544 Nivel II | San Antonio, TX | 16 feb. 2024 | 22 feb. 2024 | Certificat |
| $103.272 Nivel II | Raleigh, NC | 7 feb. 2024 | 13 feb. 2024 | Certificat |
| $108.992 Nivel II | Broomfield, CO | 24 ian. 2024 | 31 ian. 2024 | Certificat |
| $114.941 Nivel II | Windsor Mill, MD | 13 dec. 2023 | 21 dec. 2023 | Certificat |
| $103.272 Nivel II | Holly Springs, NC | 29 nov. 2023 | 6 dec. 2023 | Certificat |
| $101.192 Nivel II | Irving, TX | 10 nov. 2023 | 10 nov. 2023 | Certificat |
| $101.192 Nivel II | Frisco, TX | 25 oct. 2023 | 6 nov. 2023 | Certificat |
| $101.192 Nivel II | Irving, TX | 11 aug. 2023 | 17 aug. 2023 | Certificat |
| $102.690 Nivel II | Rolling Meadows, IL | 19 iul. 2023 | 26 iul. 2023 | Certificat |
| $100.000 Nivel II | Atlanta, GA | 28 iun. 2023 | 5 iul. 2023 | Certificat |
| $95.000 Nivel II | Buffalo, NY | 16 iun. 2023 | 23 iun. 2023 | Certificat |
| $98.904 Nivel II | Carrollton, TX | 8 iun. 2023 | 15 iun. 2023 | Certificat |
| $141.378 Nivel II | Manteca, CA | 8 iun. 2023 | 14 iun. 2023 | Certificat |
| $98.904 Nivel II | Carrollton, TX | 2 iun. 2023 | 9 iun. 2023 | Certificat |
| $98.904 Nivel II | The Colony, TX | 31 mai 2023 | 2 iun. 2023 | Certificat |
| $98.904 Nivel II | Dallas, TX | 10 mai 2023 | 17 mai 2023 | Certificat |
| $92.040 Nivel II | Austin, TX | 11 apr. 2023 | 19 apr. 2023 | Certificat |
| $92.040 Nivel II | Hutto, TX | 14 mar. 2023 | 27 mar. 2023 | Certificat |
| $95.000 Nivel II | Enola, PA | 6 mar. 2023 | 13 mar. 2023 | Certificat |
| $94.017 Nivel II | Maryland Heights, MO | 22 feb. 2023 | 2 mar. 2023 | Certificat |
| $94.016 Nivel II | Chicago, IL | 30 nov. 2022 | 6 dec. 2022 | Certificat |
| $98.904 Nivel II | Irving, TX | 30 nov. 2022 | 12 dec. 2022 | Certificat |
| $94.016 Nivel II | Chicago, IL | 30 nov. 2022 | 6 dec. 2022 | Retras |
| $102.544 Nivel II | Irvine, CA | 23 nov. 2022 | 30 nov. 2022 | Certificat |
| $100.000 Nivel II | Aubrey, TX | 25 oct. 2022 | 31 oct. 2022 | Certificat |
| $109.283 Nivel II | Piscataway, NJ | 17 oct. 2022 | 21 oct. 2022 | Certificat |
| $109.283 Nivel II | Piscataway, NJ | 14 oct. 2022 | 21 oct. 2022 | Retras |
Salesforce Developer la toți angajatorii →
Alte posturi la Capital Info Group, Inc.
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).