Acasă › Angajatori › Centene Management Company, LLC › Senior Application Development Engineer
Salarii H-1B pentru Senior Application Development Engineer la Centene Management Company, LLC
89 cereri de condiții de muncă pentru funcția Senior Application Development Engineer la Centene Management Company, LLC. Salariul de bază mediu oferit: $131.762; jumătatea din mijloc $122.000–$140.035.
Cereri (LCA)89
Salariu mediu oferit$131.762
Intervalul central al salariilor$122.000–$140.035
Percentila 10–90$116.794–$148.131
Pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 11 | $127.000 |
| An fiscal 2024 | 28 | $126.269 |
| An fiscal 2025 | 35 | $132.709 |
| An fiscal 2026 | 15 | $133.999 |
Cereri
| Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|
| $118.044 | Liberty Hill, TX | 5 mar. 2026 | 11 iul. 2026 | Certificat |
| $141.188 Nivel II | Tampa, FL | 2 mar. 2026 | 11 mar. 2026 | Certificat |
| $133.999 Nivel III | Aurora, IL | 20 ian. 2026 | 6 apr. 2026 | Certificat |
| $154.236 Nivel III | Tampa, FL | 15 ian. 2026 | 6 apr. 2026 | Certificat |
| $121.686 | Getzville, NY | 6 ian. 2026 | 12 apr. 2026 | Certificat |
| $150.975 Nivel III | Tampa, FL | 2 dec. 2025 | 23 feb. 2026 | Certificat |
| $116.254 Nivel III | Zephyrhills, FL | 19 nov. 2025 | 1 dec. 2025 | Certificat |
| $141.188 Nivel II | Tampa, FL | 6 nov. 2025 | 24 ian. 2026 | Certificat |
| $136.703 E-3 · Nivel II | St. Louis, MO | 5 nov. 2025 | 29 nov. 2025 | Certificat |
| $131.762 Nivel III | St. Louis, MO | 3 nov. 2025 | 22 dec. 2025 | Certificat |
| $139.905 Nivel II | Tampa, FL | 26 sept. 2025 | 26 ian. 2026 | Certificat |
| $115.205 Nivel II | St. Louis, MO | 26 sept. 2025 | 1 dec. 2025 | Certificat |
| $138.217 Nivel III | St. Louis, MO | 23 sept. 2025 | 8 feb. 2026 | Certificat |
| $140.035 Nivel II | St. Louis, MO | 10 sept. 2025 | 26 ian. 2026 | Certificat |
| $132.282 Nivel II | St. Louis, MO | 5 sept. 2025 | 18 oct. 2025 | Certificat |
| $145.414 Nivel II | St. Louis, MO | 2 sept. 2025 | 7 oct. 2025 | Certificat |
| $151.846 Nivel III | Riverview, FL | 19 aug. 2025 | 19 dec. 2025 | Certificat |
| $148.637 Nivel II | Alpharetta, GA | 18 aug. 2025 | 1 sept. 2025 | Certificat |
| $140.576 Nivel III | St. Louis, MO | 18 aug. 2025 | 9 ian. 2026 | Certificat |
| $122.832 Nivel II | Tampa, FL | 15 aug. 2025 | 7 sept. 2025 | Certificat |
| $145.414 Nivel II | St. Louis, MO | 4 aug. 2025 | 7 oct. 2025 | Certificat, apoi retras |
| $132.709 Nivel II | Prosper, TX | 31 iul. 2025 | 4 oct. 2025 | Certificat |
| $124.027 Nivel II | Prosper, TX | 9 iul. 2025 | 4 oct. 2025 | Certificat, apoi retras |
| $135.000 Nivel III | St. Charles, MO | 2 iun. 2025 | 13 iun. 2025 | Certificat |
| $153.536 Nivel IV | Tampa, FL | 29 mai 2025 | 7 sept. 2025 | Certificat |
| $118.000 Nivel IV | Maryland Heights, MO | 21 apr. 2025 | 1 mai 2025 | Certificat |
| $141.489 | Iselin, NJ | 7 apr. 2025 | 11 apr. 2025 | Certificat |
| $129.153 Nivel II | Melissa, TX | 7 apr. 2025 | 10 aug. 2025 | Certificat |
| $148.005 Nivel III | St. Louis, MO | 31 mar. 2025 | 4 apr. 2025 | Certificat |
| $139.325 Nivel III | St. Louis, MO | 17 mar. 2025 | 20 mar. 2025 | Certificat, apoi retras |
| $128.337 Nivel II | Liberty Hill, TX | 21 feb. 2025 | 1 aug. 2025 | Certificat |
| $152.656 Nivel IV | Tampa, FL | 12 feb. 2025 | 30 iun. 2025 | Certificat |
| $125.000 Nivel II | St. Louis, MO | 6 feb. 2025 | 12 apr. 2025 | Certificat |
| $120.700 Nivel III | St. Louis, MO | 21 ian. 2025 | 22 apr. 2025 | Certificat |
| $127.638 Nivel II | Waxhaw, NC | 13 dec. 2024 | 4 apr. 2025 | Certificat |
| $133.789 Nivel III | Ballwin, MO | 11 dec. 2024 | 16 dec. 2024 | Certificat |
| $126.531 Nivel II | St. Louis, MO | 4 dec. 2024 | 11 mar. 2025 | Certificat |
| $133.411 Nivel II | Monmouth Junction, NJ | 2 dec. 2024 | 28 mar. 2025 | Certificat |
| $132.641 Nivel III | Lake St. Louis, MO | 27 nov. 2024 | 16 mar. 2025 | Certificat |
| $132.673 Nivel II | Maryland Heights, MO | 29 oct. 2024 | 14 ian. 2025 | Certificat |
| $149.133 Nivel II | Tampa, FL | 23 oct. 2024 | 2 feb. 2025 | Certificat |
| $149.133 Nivel II | Tampa, FL | 22 oct. 2024 | 2 feb. 2025 | Certificat |
| $130.490 Nivel II | Tampa, FL | 21 oct. 2024 | 11 ian. 2025 | Certificat |
| $120.000 Nivel III | Manchester, NH | 10 oct. 2024 | 23 oct. 2024 | Certificat |
| $122.805 | Liberty Hill, TX | 23 sept. 2024 | 10 oct. 2024 | Certificat |
| $117.167 Nivel III | St. Louis, MO | 23 sept. 2024 | 15 dec. 2024 | Certificat |
| $131.431 Nivel III | Delaware, OH | 17 sept. 2024 | 15 dec. 2024 | Certificat |
| $146.858 Nivel III | Tampa, FL | 16 sept. 2024 | 17 dec. 2024 | Certificat |
| $131.364 Nivel III | St. Charles, MO | 10 sept. 2024 | 30 oct. 2024 | Certificat, apoi retras |
| $136.816 Nivel III | Chesterfield, MO | 9 sept. 2024 | 20 sept. 2024 | Certificat |
| $148.648 Nivel III | Tampa, FL | 9 sept. 2024 | 19 dec. 2024 | Certificat |
| $115.000 Nivel III | Wesley Chapel, FL | 29 iul. 2024 | 8 aug. 2024 | Certificat |
| $115.000 Nivel III | Mount Juliet, TN | 12 iul. 2024 | 18 iul. 2024 | Certificat |
| $148.000 Nivel IV | McDonald, PA | 11 iul. 2024 | 19 iul. 2024 | Certificat |
| $143.284 Nivel III | Tampa, FL | 11 iul. 2024 | 19 dec. 2024 | Certificat |
| $135.000 Nivel III | St. Louis, MO | 3 iul. 2024 | 10 iul. 2024 | Certificat |
| $127.720 Nivel II | St. Louis, MO | 27 iun. 2024 | 22 nov. 2024 | Certificat |
| $145.600 Nivel III | Folsom, CA | 26 iun. 2024 | 1 iul. 2024 | Certificat, apoi retras |
| $131.799 Nivel III | Williamsville, NY | 17 iun. 2024 | 2 aug. 2024 | Certificat, apoi retras |
| $118.000 Nivel II | Amelia, OH | 3 iun. 2024 | 10 iun. 2024 | Certificat |
| $118.996 Nivel III | San Antonio, TX | 7 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $128.000 Nivel III | McKinney, TX | 22 apr. 2024 | 2 mai 2024 | Certificat |
| $120.700 Nivel III | St. Louis, MO | 12 apr. 2024 | 22 apr. 2024 | Certificat |
| $125.000 Nivel III | Northlake, TX | 4 apr. 2024 | 17 apr. 2024 | Certificat, apoi retras |
| $118.000 Nivel III | Manchester, NH | 28 mar. 2024 | 28 mar. 2024 | Certificat |
| $133.789 Nivel III | St. Louis, MO | 26 mar. 2024 | 1 apr. 2024 | Certificat |
| $125.000 Nivel III | St. Louis, MO | 11 mar. 2024 | 22 mar. 2024 | Certificat |
| $143.970 Nivel III | St. Louis, MO | 11 ian. 2024 | 24 apr. 2024 | Certificat |
| $137.397 Nivel II | Piscataway, NJ | 8 ian. 2024 | 1 iun. 2024 | Certificat |
| $125.090 Nivel III | St. Louis, MO | 20 nov. 2023 | 5 ian. 2024 | Certificat, apoi retras |
| $122.772 Nivel III | St. Louis, MO | 2 nov. 2023 | 5 dec. 2023 | Certificat |
| $127.538 Nivel III | St. Louis, MO | 9 oct. 2023 | 15 dec. 2023 | Certificat |
| $122.000 Nivel II | Morrisville, NC | 9 oct. 2023 | 17 oct. 2023 | Certificat |
| $116.844 Nivel III | St. Louis, MO | 27 sept. 2023 | 20 ian. 2024 | Certificat |
| $132.896 | Rancho Cordova, CA | 26 sept. 2023 | 15 dec. 2023 | Certificat |
| $133.789 Nivel III | St. Louis, MO | 19 sept. 2023 | 23 oct. 2023 | Certificat |
| $116.596 Nivel II | Harrisburg, NC | 6 sept. 2023 | 22 dec. 2023 | Certificat, apoi retras |
| $127.000 E-3 · Nivel II | St. Louis, MO | 28 aug. 2023 | 29 nov. 2023 | Certificat |
| $135.000 Nivel III | Iselin, NJ | 1 aug. 2023 | 15 aug. 2023 | Certificat |
| $122.515 Nivel III | St. Louis, MO | 6 iul. 2023 | 12 iul. 2023 | Certificat, apoi retras |
| $119.661 Nivel III | East Amherst, NY | 30 iun. 2023 | 12 iul. 2023 | Certificat, apoi retras |
| $106.290 Nivel III | Getzville, NY | 30 iun. 2023 | 1 dec. 2023 | Certificat |
| $112.710 Nivel III | Getzville, NY | 30 iun. 2023 | 13 iul. 2023 | Certificat, apoi retras |
| $110.920 Nivel III | St. Charles, MO | 29 iun. 2023 | 11 iul. 2023 | Certificat |
| $143.445 Nivel III | Folsom, CA | 22 iun. 2023 | 1 dec. 2023 | Certificat |
| $129.800 Nivel III | Wadley, AL | 9 mai 2023 | 15 mai 2023 | Certificat |
| $117.506 Nivel III | St. Louis, MO | 21 dec. 2022 | 22 dec. 2022 | Certificat |
| $136.475 Nivel III | Tampa, FL | 12 dec. 2022 | 19 dec. 2022 | Certificat |
| $115.091 Nivel III | St. Louis, MO | 17 nov. 2022 | 30 nov. 2022 | Certificat |
Senior Application Development Engineer la toți angajatorii →
Alte posturi la Centene Management Company, LLC
- Lead Application Development Engineer$149.414
- Senior Data Engineer$122.000
- Lead Data Engineer$143.187
- Senior Application Software Engineer (Core Systems)$124.503
- Senior QA Automation Test Engineer$122.246
- Application Development Engineer II$106.500
- Data Analyst III$96.103
- Data Analyst IV$110.672
- Senior Site Reliability Engineer$130.000
- Project Lead Application Software Engineer (Core Systems)$152.272
- Lead QA Automation Test Engineer$124.900
- Senior Business Intelligence Engineer$123.744
- Senior Application Architect$173.142
- Data Engineer II$100.500
- Business Analyst II$82.500
- Machine Learning Engineer II$116.277
- Senior Business Systems Analyst$120.673
- Lead Site Reliability Engineer$150.800
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).