Date salariale H-1B

Acasă › Angajatori › Cisco Systems, Inc. › Project Manager

Salarii H-1B pentru Project Manager la Cisco Systems, Inc.

32 cereri de condiții de muncă pentru funcția Project Manager la Cisco Systems, Inc.. Salariul de bază mediu oferit: $109.600; jumătatea din mijloc $92.404–$126.354.

Cereri (LCA)32
Salariu mediu oferit$109.600
Intervalul central al salariilor$92.404–$126.354
Percentila 10–90$87.890–$132.184

Pe an fiscal

An fiscalLCAsSalariu median
An fiscal 202311$108.347
An fiscal 20249$125.745
An fiscal 20256$125.241
An fiscal 20266$102.126

Cereri

Salariu de bazăLocațieDepusData de începutStatus
$113.963–$142.300Richardson, TX18 mai 20261 oct. 2026Certificat
$92.581–$142.300
Nivel II
Richardson, TX10 feb. 20261 iul. 2026Certificat
$94.952–$142.300
Nivel II
Research Triangle Park, NC5 feb. 20261 iul. 2026Certificat
$92.000–$142.300
Nivel II
Alpharetta, GA2 feb. 20262 aug. 2026Certificat
$109.300–$168.800
Nivel III
Atlanta, GA12 nov. 202524 nov. 2025Certificat
$139.443–$171.300
Nivel II
Milpitas, CA6 nov. 202515 nov. 2025Certificat
$132.300–$200.100San Jose, CA11 sept. 202510 mar. 2026Certificat
$128.182–$139.600San Jose, CA11 iul. 202510 ian. 2026Certificat
$122.300–$171.300
Nivel II
Holmdel, NJ22 ian. 202515 iul. 2025Certificat
$90.300–$131.900
Nivel II
Richardson, TX8 ian. 20251 iul. 2025Certificat
$90.300–$131.900
Nivel II
Research Triangle Park, NC8 ian. 20251 iul. 2025Certificat
$129.800–$183.300San Jose, CA8 ian. 20251 iul. 2025Certificat
$166.962–$183.300
Nivel III
San Jose, CA24 iul. 20242 dec. 2024Certificat
$128.768–$183.300San Jose, CA9 iul. 202416 nov. 2024Certificat
$85.500–$131.900
Nivel II
Austin, TX21 iun. 20241 iul. 2024Certificat
$85.500–$131.900
Nivel II
Richardson, TX22 mar. 202415 iul. 2024Certificat
$131.144–$157.800
Nivel II
San Jose, CA1 feb. 202415 iul. 2024Certificat
$111.467–$143.100
Nivel III
Research Triangle Park, NC1 feb. 202415 iul. 2024Certificat
$92.539–$131.900
Nivel II
Research Triangle Park, NC1 feb. 202415 iul. 2024Certificat
$125.745–$183.300San Jose, CA27 oct. 20239 mar. 2024Certificat
$125.745–$183.300San Jose, CA16 oct. 20231 mar. 2024Certificat
$109.900–$162.300
Nivel III
Mountain House, CA6 sept. 202313 sept. 2023Certificat
$85.500–$120.200
Nivel II
Alpharetta, GA27 iul. 20237 aug. 2023Certificat
$108.347–$157.800
Nivel II
San Jose, CA16 feb. 202316 aug. 2023Certificat
$103.600–$155.400
Nivel III
Iselin, NJ27 ian. 20231 iun. 2023Certificat
$107.474–$146.700
Nivel III
Research Triangle Park, NC27 ian. 20231 iun. 2023Certificat
$87.755–$126.300
Nivel II
Research Triangle Park, NC27 ian. 20231 iun. 2023Certificat
$140.442–$175.500
Nivel III
San Jose, CA27 ian. 20231 iun. 2023Certificat
$108.347–$151.100
Nivel II
San Jose, CA27 ian. 20231 iun. 2023Certificat
$120.476–$175.500San Jose, CA10 ian. 20232 feb. 2023Certificat
$121.389–$179.400San Jose, CA10 ian. 20232 iul. 2023Certificat
$89.100–$136.700
Nivel II
Jersey City, NJ2 dec. 202215 dec. 2022Certificat

Project Manager la toți angajatorii →

Alte posturi la Cisco Systems, Inc.

Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).