Acasă › Angajatori › Commonwealth Fusion HR LLC
Commonwealth Fusion HR LLC: Salarii H-1B și sponsorizare
Commonwealth Fusion HR LLC a depus 20 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 17. Salariu mediu oferit: $155.000.
Sponsorizează Commonwealth Fusion HR LLC vize H-1B?
Commonwealth Fusion HR LLC a depus 20 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 13 mai 2026. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.
Cereri Green Card (PERM) la Commonwealth Fusion HR LLC: 3 →
Salarii pe titlu de job
| Funcție | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| Senior Thermal Fluids Analyst/Engineer | 2 | $124.000 |
| Principal Financial Analyst | 2 | $170.000 |
| Senior Supply Chain Planner | 1 | $135.000 |
| HTS Manufacturing Engineer | 1 | $123.000 |
| Senior Mechanical Engineer | 1 | $159.750 |
| Senior Controls Engineer | 1 | $155.000 |
| Head of Quality | 1 | $190.800 |
| Director of Power Systems | 1 | $240.000 |
| Scientist, Divertor and Boundary Physics | 1 | $145.000 |
| Manager, R&D Test Engineering | 1 | $140.000 |
| Magnet Factory Data Analyst | 1 | $135.000 |
| Senior Financial Analyst | 1 | — |
| Mechanical Engineering Manager - FEED | 1 | $164.000 |
| CFD and Thermal-Fluid Design Engineer | 1 | $120.000 |
| Senior Systems Engineer | 1 | $140.000 |
| Senior Diagnostics Mechanical Engineer | 1 | $165.000 |
| Senior Diagnostician, IRAD | 1 | $178.925 |
| Manager, Supply Planning | 1 | $161.160 |
Cereri pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 2 | $129.000 |
| An fiscal 2024 | 9 | $150.000 |
| An fiscal 2025 | 6 | $152.000 |
| An fiscal 2026 | 3 | $165.000 |
Niveluri de salariu prevailing
- Nivel I (intrare)5 %
- Nivel II (calificat)5 %
- Nivel III (experimentat)30 %
- Nivel IV (plin competență)60 %
Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.
Unde sunt joburile
Ocuații
- Industrial Engineers6
- Mechanical Engineers3
- Financial and Investment Analysts3
- Supply Chain Managers2
- Mechatronics Engineers1
- Industrial Production Managers1
- Architectural and Engineering Managers1
- Physicists1
- Data Scientists1
- Nuclear Engineers1
Cele mai recente cereri
| Funcție | Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Manager, Supply Planning | $161.160 Nivel IV | Devens, MA | 13 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Senior Diagnostician, IRAD | $178.925 Nivel IV | Devens, MA | 11 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Senior Diagnostics Mechanical Engineer | $165.000 Nivel III | Devens, MA | 11 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Senior Systems Engineer | $140.000 Nivel IV | Devens, MA | 14 apr. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| CFD and Thermal-Fluid Design Engineer | $120.000 Nivel III | Devens, MA | 14 apr. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Mechanical Engineering Manager - FEED | $164.000 Nivel IV | Devens, MA | 28 ian. 2025 | 4 iun. 2025 | Certificat |
| Principal Financial Analyst | $170.000 Nivel III | Boston, MA | 23 oct. 2024 | 4 nov. 2024 | Certificat |
| Principal Financial Analyst | $170.000 Nivel IV | Boston, MA | 17 oct. 2024 | 4 nov. 2024 | Retras |
| Senior Financial Analyst | $170.000 Nivel IV | Boston, MA | 17 oct. 2024 | 4 nov. 2024 | Retras |
| Magnet Factory Data Analyst | $135.000 Nivel I | Milpitas, CA | 28 iun. 2024 | 5 aug. 2024 | Certificat |
| Scientist, Divertor and Boundary Physics | $145.000 Nivel III | Devens, MA | 3 apr. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Manager, R&D Test Engineering | $140.000 Nivel IV | Devens, MA | 3 apr. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Senior Controls Engineer | $155.000 Nivel IV | Somerville, MA | 27 feb. 2024 | 29 apr. 2024 | Certificat |
| Head of Quality | $190.800 Nivel IV | Devens, MA | 14 feb. 2024 | 5 aug. 2024 | Certificat |
| Director of Power Systems | $240.000 Nivel IV | Devens, MA | 2 feb. 2024 | 11 mar. 2024 | Certificat |
| Senior Thermal Fluids Analyst/Engineer | $124.000 Nivel III | Devens, MA | 26 ian. 2024 | 11 mar. 2024 | Certificat |
| Senior Thermal Fluids Analyst/Engineer | — Nivel III | Devens, MA | 24 ian. 2024 | 11 mar. 2024 | Respins |
| Senior Mechanical Engineer | $159.750 Nivel IV | Devens, MA | 14 dec. 2023 | 4 iun. 2024 | Certificat |
| Senior Supply Chain Planner | $135.000 Nivel IV | Devens, MA | 10 apr. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| HTS Manufacturing Engineer | $123.000 Nivel II | Devens, MA | 31 mar. 2023 | 10 apr. 2023 | Certificat |
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).