Acasă › Angajatori › Cook MyoSite Inc
Cook MyoSite Inc: Salarii H-1B și sponsorizare
Cook MyoSite Inc a depus 14 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 14. Salariu mediu oferit: $103.500.
Sponsorizează Cook MyoSite Inc vize H-1B?
Cook MyoSite Inc a depus 14 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 21 mai 2026. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.
Cereri Green Card (PERM) la Cook MyoSite Inc: 5 →
Salarii pe titlu de job
| Funcție | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| Computer Software Validation Engineer II | 3 | $102.000 |
| Sr. Pharmacovigilance Specialist | 2 | $106.500 |
| Instrument Engineer | 1 | $88.000 |
| Global Safety Manager | 1 | $125.000 |
| Quality Assurance Computer Systems Specialist | 1 | $74.145 |
| Validation Engineer | 1 | $90.746 |
| Director of Technical Services | 1 | $172.607 |
| Qualification Engineer III | 1 | $111.955 |
| Instrument Engineer II | 1 | $95.181 |
| Manager, Global Clinical Safety | 1 | $135.000 |
| Senior Pharmacovigilance Specialist | 1 | $105.000 |
Cereri pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 2 | $106.500 |
| An fiscal 2024 | 5 | $102.000 |
| An fiscal 2025 | 4 | $103.568 |
| An fiscal 2026 | 3 | $105.000 |
Niveluri de salariu prevailing
Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.
Unde sunt joburile
Ocuații
- Industrial Engineers8
- Medical Scientists, Except Epidemiologists3
- Mechanical Engineers2
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
Cele mai recente cereri
| Funcție | Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Computer Software Validation Engineer II | $90.000–$110.000 Nivel II | Knightdale, NC | 21 mai 2026 | 1 iun. 2026 | Certificat, apoi retras |
| Senior Pharmacovigilance Specialist | $105.000–$125.000 Nivel II | Middletown, DE | 5 feb. 2026 | 11 feb. 2026 | Certificat |
| Manager, Global Clinical Safety | $135.000–$155.000 Nivel III | Jersey City, NJ | 29 ian. 2026 | 10 iul. 2026 | Certificat |
| Instrument Engineer II | $95.181 Nivel I | Pittsburgh, PA | 14 iul. 2025 | 3 ian. 2026 | Certificat |
| Director of Technical Services | $172.607 Nivel III | Pittsburgh, PA | 22 apr. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Qualification Engineer III | $111.955 Nivel II | Pittsburgh, PA | 22 apr. 2025 | 6 sept. 2025 | Certificat |
| Validation Engineer | $90.746 Nivel II | Pittsburgh, PA | 3 dec. 2024 | 15 feb. 2025 | Certificat |
| Computer Software Validation Engineer II | $102.000 Nivel II | Charlotte, NC | 28 mai 2024 | 17 iun. 2024 | Certificat |
| Sr. Pharmacovigilance Specialist | $106.500 Nivel II | Buffalo, NY | 16 mai 2024 | 27 mai 2024 | Certificat |
| Sr. Pharmacovigilance Specialist | $106.500 Nivel II | Pittsburgh, PA | 13 mai 2024 | 27 mai 2024 | Certificat |
| Computer Software Validation Engineer II | $102.000 Nivel II | Pittsburgh, PA | 13 mai 2024 | 17 iun. 2024 | Certificat |
| Quality Assurance Computer Systems Specialist | $74.145 Nivel II | Pittsburgh, PA | 5 mar. 2024 | 2 sept. 2024 | Certificat |
| Global Safety Manager | $125.000 Nivel I | Pittsburgh, PA | 28 iun. 2023 | 10 iul. 2023 | Certificat |
| Instrument Engineer | $88.000 Nivel II | Pittsburgh, PA | 5 dec. 2022 | 12 ian. 2023 | Certificat |
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).