Acasă › Angajatori › Crawford & Company, Inc.
Crawford & Company, Inc.: Salarii H-1B și sponsorizare
Crawford & Company, Inc. a depus 14 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 12. Salariu mediu oferit: $113.500.
Sponsorizează Crawford & Company, Inc. vize H-1B?
Crawford & Company, Inc. a depus 14 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 2 iun. 2026. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.
Cereri Green Card (PERM) la Crawford & Company, Inc.: 3 →
Salarii pe titlu de job
| Funcție | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| Software Engineer | 3 | $91.670 |
| Principal Network Architect | 1 | $124.000 |
| Director, Applications Development | 1 | $148.500 |
| Mergers & Acquisitions Manager | 1 | $103.000 |
| Director, Application Development | 1 | — |
| Senior Manager-App Development | 1 | — |
| Assistant General Counsel - Corporate/M&A | 1 | $190.000 |
| Senior Business Systems Analyst | 1 | $81.500 |
| Senior Architect | 1 | $132.500 |
| Global Principal Network Architect | 1 | $145.643 |
| EDI Software Developer | 1 | $90.000 |
| Lead Software Engineer | 1 | $130.730 |
Cereri pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 6 | $113.500 |
| An fiscal 2024 | 3 | $132.500 |
| An fiscal 2025 | 1 | $96.678 |
| An fiscal 2026 | 4 | $111.200 |
Niveluri de salariu prevailing
- Nivel I (intrare)29 %
- Nivel II (calificat)7 %
- Nivel III (experimentat)29 %
- Nivel IV (plin competență)36 %
Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.
Unde sunt joburile
Ocuații
- Software Developers4
- Computer Systems Engineers/Architects4
- Network and Computer Systems Administrators2
- Management Analysts1
- Lawyers1
- Computer Systems Analysts1
- Computer Programmers1
Cele mai recente cereri
| Funcție | Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| EDI Software Developer | $90.000 Nivel I | Ann Arbor, MI | 2 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Software Engineer | $91.670 Nivel III | Johnson City, TN | 2 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Lead Software Engineer | $130.730 Nivel III | Peachtree Corners, GA | 2 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Global Principal Network Architect | $145.643 Nivel IV | Peachtree Corners, GA | 23 ian. 2026 | 16 iun. 2026 | Certificat |
| Software Engineer | $96.678 Nivel I | Folsom, CA | 19 iun. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Senior Architect | $132.500 Nivel III | Lake Zurich, IL | 17 apr. 2024 | 6 mai 2024 | Certificat |
| Senior Business Systems Analyst | $81.500 Nivel I | Cary, NC | 12 mar. 2024 | 25 mar. 2024 | Certificat |
| Assistant General Counsel - Corporate/M&A | $190.000 H-1B1 (Chile) · Nivel III | Peachtree Corners, GA | 8 nov. 2023 | 12 dec. 2023 | Certificat |
| Software Engineer | $87.000 Nivel I | Folsom, CA | 26 mai 2023 | 27 iun. 2023 | Certificat |
| Director, Applications Development | $148.500 Nivel IV | Peachtree Corners, GA | 25 apr. 2023 | 10 sept. 2023 | Certificat |
| Director, Application Development | $148.500 Nivel IV | Peachtree Corners, GA | 25 apr. 2023 | 10 sept. 2023 | Retras |
| Mergers & Acquisitions Manager | $103.000 Nivel II | Peachtree Corners, GA | 21 apr. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Senior Manager-App Development | $135.000 Nivel IV | Peachtree Corners, GA | 21 apr. 2023 | 10 sept. 2023 | Retras |
| Principal Network Architect | $124.000 Nivel IV | Peachtree Corners, GA | 17 ian. 2023 | 16 iun. 2023 | Certificat |
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).