Acasă › Angajatori › Crawford, Murphy & Tilly, Inc.
Crawford, Murphy & Tilly, Inc.: Salarii H-1B și sponsorizare
Crawford, Murphy & Tilly, Inc. a depus 40 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 39. Salariu mediu oferit: $82.560.
Sponsorizează Crawford, Murphy & Tilly, Inc. vize H-1B?
Crawford, Murphy & Tilly, Inc. a depus 40 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 4 iun. 2026. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.
Cereri Green Card (PERM) la Crawford, Murphy & Tilly, Inc.: 4 →
Salarii pe titlu de job
| Funcție | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| Engineer I | 11 | $76.640 |
| Civil Engineer I | 7 | $75.553 |
| Sr. Engineer I | 5 | $96.950 |
| Data Analyst | 4 | $87.600 |
| Project Civil Engineer I | 3 | $100.027 |
| Senior Aviation Planner I | 2 | $88.227 |
| Structural Engineer I | 2 | $83.100 |
| Senior Engineer | 1 | $84.480 |
| Planner I | 1 | $82.560 |
| Project Civil Engineer II | 1 | $135.000 |
| Structural Engineer II | 1 | $79.300 |
| Accountant I | 1 | $60.000 |
| Data Analytics Specialist | 1 | $103.500 |
Cereri pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 10 | $82.080 |
| An fiscal 2024 | 5 | $76.640 |
| An fiscal 2025 | 9 | $88.800 |
| An fiscal 2026 | 16 | $87.136 |
Niveluri de salariu prevailing
- Nivel I (intrare)74 %
- Nivel II (calificat)6 %
- Nivel III (experimentat)17 %
- Nivel IV (plin competență)3 %
Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.
Unde sunt joburile
- Indianapolis, IN9
- Aurora, IL8
- Springfield, IL7
- Kansas City, MO3
- Brentwood, TN3
- Peoria, IL3
- Columbus, OH2
- Chicago, IL2
- Independence, OH1
- Jacksonville, FL1
- Davenport, IA1
Ocuații
Cele mai recente cereri
| Funcție | Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Civil Engineer I | $96.338 Nivel I | Indianapolis, IN | 4 iun. 2026 | 26 nov. 2026 | Certificat |
| Civil Engineer I | $75.553 Nivel I | Springfield, IL | 13 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Civil Engineer I | $77.839 Nivel I | Indianapolis, IN | 13 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Structural Engineer I | $76.200 Nivel I | Springfield, IL | 13 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Civil Engineer I | $75.000 Nivel I | Brentwood, TN | 13 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Data Analytics Specialist | $103.500 Nivel III | Peoria, IL | 13 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Project Civil Engineer I | $100.027 Nivel III | Davenport, IA | 13 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Civil Engineer I | $72.000 Nivel I | Jacksonville, FL | 30 apr. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Accountant I | $60.000 Nivel I | Springfield, IL | 30 apr. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Project Civil Engineer I | $86.672 | Brentwood, TN | 13 apr. 2026 | 20 apr. 2026 | Certificat |
| Structural Engineer II | $79.300 Nivel I | Aurora, IL | 8 apr. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Data Analyst | $87.600 Nivel I | Indianapolis, IN | 4 mar. 2026 | 1 apr. 2026 | Certificat |
| Project Civil Engineer II | $135.000 Nivel IV | Aurora, IL | 4 feb. 2026 | 17 iun. 2026 | Certificat |
| Senior Aviation Planner I | $93.894 Nivel III | Kansas City, MO | 31 dec. 2025 | 12 iun. 2026 | Certificat |
| Data Analyst | $87.600 Nivel I | Indianapolis, IN | 6 nov. 2025 | 17 nov. 2025 | Certificat, apoi retras |
| Sr. Engineer I | $99.392 | Columbus, OH | 4 nov. 2025 | 20 mar. 2026 | Certificat |
| Civil Engineer I | $77.184 Nivel I | Peoria, IL | 27 mai 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Data Analyst | $68.023 Nivel I | Springfield, IL | 27 mai 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Civil Engineer I | $72.748 Nivel I | Peoria, IL | 27 mai 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Engineer I | $91.100 Nivel I | Indianapolis, IN | 27 mai 2025 | 26 nov. 2025 | Certificat |
| Data Analyst | $87.600 Nivel I | Springfield, IL | 13 mai 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Project Civil Engineer I | $103.848 Nivel III | Aurora, IL | 24 apr. 2025 | 15 mai 2025 | Certificat |
| Structural Engineer I | $90.000 Nivel I | Indianapolis, IN | 6 dec. 2024 | 16 dec. 2024 | Certificat |
| Sr. Engineer I | $94.507 | Aurora, IL | 7 nov. 2024 | 18 nov. 2024 | Certificat |
| Sr. Engineer I | $94.485 | Aurora, IL | 22 oct. 2024 | 28 oct. 2024 | Respins |
| Engineer I | $84.810 Nivel I | Independence, OH | 5 sept. 2024 | 16 sept. 2024 | Certificat |
| Engineer I | $73.280 Nivel I | Springfield, IL | 15 apr. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Engineer I | $78.000 Nivel I | Chicago, IL | 15 apr. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Engineer I | $73.000 Nivel I | Brentwood, TN | 15 apr. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Engineer I | $76.640 Nivel I | Indianapolis, IN | 15 apr. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Engineer I | $75.000 Nivel I | Indianapolis, IN | 21 aug. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Engineer I | $81.600 Nivel I | Chicago, IL | 21 aug. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Senior Aviation Planner I | $82.560 Nivel III | Kansas City, MO | 1 iun. 2023 | 12 iun. 2023 | Certificat |
| Engineer I | $75.600 Nivel I | Aurora, IL | 28 apr. 2023 | 22 mai 2023 | Certificat |
| Engineer I | $68.400 Nivel I | Aurora, IL | 18 apr. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Planner I | $82.560 Nivel II | Kansas City, MO | 4 apr. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Sr. Engineer I | $84.720 | Columbus, OH | 17 mar. 2023 | 20 mar. 2023 | Certificat |
| Sr. Engineer I | $100.800 Nivel III | Aurora, IL | 8 mar. 2023 | 17 iun. 2023 | Certificat |
| Engineer I | $79.200 Nivel I | Indianapolis, IN | 20 ian. 2023 | 15 iun. 2023 | Certificat |
| Senior Engineer | $84.480 Nivel II | Springfield, IL | 14 dec. 2022 | 2 ian. 2023 | Certificat |
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).