Acasă › Angajatori › Credigy Solutions Inc.
Credigy Solutions Inc.: Salarii H-1B și sponsorizare
Credigy Solutions Inc. a depus 19 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 19. Salariu mediu oferit: $122.000.
Sponsorizează Credigy Solutions Inc. vize H-1B?
Credigy Solutions Inc. a depus 19 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 16 iun. 2026. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.
Salarii pe titlu de job
| Funcție | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| Senior .NET Developer | 2 | $137.066 |
| Associate Director, Investment Valuation | 2 | $182.500 |
| Manager, Accounting Policy and Capital Optimization | 2 | $142.000 |
| Senior Analyst, Investment Valuation | 2 | $85.587 |
| Engineer, Cloud Security | 1 | $135.000 |
| Analyst, Asset Management | 1 | $75.000 |
| Data Scientist, Risk Modeling | 1 | $115.000 |
| Senior Data Engineer | 1 | $140.000 |
| Senior Data Scientist, Risk Modeling | 1 | $145.000 |
| RPA Developer | 1 | $115.000 |
| Manager, Data & Model Operations | 1 | $160.000 |
| Junior RPA Developer | 1 | $76.000 |
| Senior Analyst, Technical Accounting & Compliance | 1 | $95.909 |
| Senior Analyst, Analytics | 1 | $86.174 |
| Senior Analyst, Asset Management | 1 | $90.000 |
Cereri pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 5 | $122.000 |
| An fiscal 2024 | 3 | $145.000 |
| An fiscal 2025 | 3 | $141.000 |
| An fiscal 2026 | 8 | $88.087 |
Niveluri de salariu prevailing
- Nivel I (intrare)21 %
- Nivel II (calificat)16 %
- Nivel III (experimentat)26 %
- Nivel IV (plin competență)37 %
Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.
Unde sunt joburile
Ocuații
- Financial and Investment Analysts3
- Software Developers3
- Accountants and Auditors3
- Financial Quantitative Analysts3
- Data Scientists2
- Statisticians2
- Computer Systems Engineers/Architects1
- Financial Managers1
- Computer Programmers1
Cele mai recente cereri
| Funcție | Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Analyst, Investment Valuation | $86.174 Nivel I | Norcross, GA | 16 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Senior Analyst, Asset Management | $90.000 Nivel II | Norcross, GA | 9 iun. 2026 | 21 aug. 2026 | Certificat |
| Senior Analyst, Analytics | $86.174 Nivel II | Norcross, GA | 22 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Senior Analyst, Investment Valuation | $85.000 Nivel I | Norcross, GA | 22 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Senior Analyst, Technical Accounting & Compliance | $95.909 Nivel I | Norcross, GA | 13 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Junior RPA Developer | $76.000 Nivel I | Norcross, GA | 11 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Senior .NET Developer | $152.131 Nivel IV | Norcross, GA | 23 apr. 2026 | 9 oct. 2026 | Certificat |
| Manager, Data & Model Operations | $160.000 Nivel IV | Norcross, GA | 23 apr. 2026 | 21 sept. 2026 | Certificat |
| Manager, Accounting Policy and Capital Optimization | $141.000 Nivel IV | Norcross, GA | 11 iul. 2025 | 10 nov. 2025 | Certificat |
| Manager, Accounting Policy and Capital Optimization | $143.000 Nivel IV | Norcross, GA | 21 mai 2025 | 10 nov. 2025 | Certificat |
| RPA Developer | $115.000 Nivel III | Norcross, GA | 8 mai 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Senior Data Engineer | $140.000 Nivel III | Norcross, GA | 6 mar. 2024 | 15 mar. 2024 | Certificat |
| Senior Data Scientist, Risk Modeling | $145.000 Nivel IV | Peachtree Corners, GA | 7 feb. 2024 | 12 iul. 2024 | Certificat |
| Associate Director, Investment Valuation | $175.000 Nivel IV | Norcross, GA | 19 oct. 2023 | 31 oct. 2023 | Certificat |
| Associate Director, Investment Valuation | $190.000 Nivel III | Norcross, GA | 24 aug. 2023 | 20 feb. 2024 | Certificat |
| Senior .NET Developer | $122.000 Nivel III | Norcross, GA | 19 apr. 2023 | 9 oct. 2023 | Certificat |
| Engineer, Cloud Security | $135.000 Nivel IV | Norcross, GA | 24 mar. 2023 | 15 aug. 2023 | Certificat |
| Analyst, Asset Management | $75.000 Nivel II | Norcross, GA | 15 mar. 2023 | 21 aug. 2023 | Certificat |
| Data Scientist, Risk Modeling | $115.000 Nivel III | Norcross, GA | 6 mar. 2023 | 15 aug. 2023 | Certificat |
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).