Acasă › Angajatori › Creditex Group Inc
Creditex Group Inc: Salarii H-1B și sponsorizare
Creditex Group Inc a depus 32 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 32. Salariu mediu oferit: $115.000.
Sponsorizează Creditex Group Inc vize H-1B?
Creditex Group Inc a depus 32 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 4 iun. 2026. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.
Salarii pe titlu de job
| Funcție | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| Java Developer | 6 | $105.300 |
| Senior Manager, Product Management | 4 | $113.600 |
| Java Developer, Backend | 3 | $102.900 |
| Principal Engineer | 2 | $157.500 |
| Data Intelligence & Analytics Manager | 2 | $108.400 |
| Lead QA Engineer | 2 | $117.200 |
| Director, Development | 2 | $169.300 |
| Senior Developer | 2 | $142.100 |
| Senior Java Developer | 2 | $142.600 |
| Senior Database Administrator | 2 | $152.200 |
| Product Manager | 1 | $112.350 |
| Senior QA Engineer | 1 | $112.400 |
| Developer | 1 | $109.300 |
| Business Analyst | 1 | $109.500 |
| Senior Business Analyst | 1 | $112.800 |
Cereri pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 9 | $133.400 |
| An fiscal 2024 | 10 | $117.700 |
| An fiscal 2025 | 8 | $109.500 |
| An fiscal 2026 | 5 | $112.800 |
Niveluri de salariu prevailing
Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.
Unde sunt joburile
- New York, NY9
- Atlanta, GA9
- Palisades Park, NJ2
- West Windsor, NJ1
- Dayton, NJ1
- Tenafly, NJ1
- Short Hills, NJ1
- Cumming, GA1
- Houston, TX1
- Frisco, TX1
- Duluth, GA1
- Jacksonville, FL1
- St. Augustine, FL1
- Sandy Springs, GA1
- Pleasanton, CA1
Ocuații
- Software Developers18
- Data Scientists5
- Software Quality Assurance Analysts and Testers3
- Computer Systems Engineers/Architects2
- Database Administrators2
- Software Developers, Applications1
- Financial Quantitative Analysts1
Cele mai recente cereri
| Funcție | Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Business Analyst | $112.800–$113.750 Nivel II | New York, NY | 4 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Business Analyst | $109.500–$110.000 Nivel II | New York, NY | 27 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Developer | $109.300–$130.000 Nivel II | Atlanta, GA | 17 apr. 2026 | 29 apr. 2026 | Certificat |
| Senior Database Administrator | $152.200–$170.000 Nivel IV | Pleasanton, CA | 18 feb. 2026 | 2 mar. 2026 | Certificat |
| Senior Database Administrator | $152.200–$170.000 Nivel IV | Atlanta, GA | 18 feb. 2026 | 2 mar. 2026 | Certificat |
| Senior QA Engineer | $112.400–$115.000 Nivel IV | Atlanta, GA | 9 sept. 2025 | 25 sept. 2025 | Certificat |
| Java Developer, Backend | $105.300–$117.875 Nivel II | Atlanta, GA | 21 apr. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Java Developer | $105.300–$110.000 Nivel II | Sandy Springs, GA | 5 mar. 2025 | 1 sept. 2025 | Certificat |
| Java Developer | $105.300–$110.000 Nivel II | Atlanta, GA | 5 mar. 2025 | 1 sept. 2025 | Certificat |
| Senior Manager, Product Management | $109.500–$131.000 Nivel III | St. Augustine, FL | 26 sept. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Senior Manager, Product Management | $109.500–$131.000 Nivel III | Jacksonville, FL | 26 sept. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Senior Java Developer | $142.600–$161.460 Nivel III | Palisades Park, NJ | 27 iun. 2024 | 15 nov. 2024 | Certificat |
| Senior Java Developer | $142.600–$161.460 Nivel III | New York, NY | 27 iun. 2024 | 15 nov. 2024 | Certificat |
| Senior Developer | $142.100–$186.983 Nivel IV | Cumming, GA | 30 mai 2024 | 17 iun. 2024 | Certificat |
| Senior Developer | $142.100–$186.983 Nivel IV | Atlanta, GA | 30 mai 2024 | 17 iun. 2024 | Certificat |
| Senior Manager, Product Management | $117.700–$185.000 Nivel IV | Frisco, TX | 2 apr. 2024 | 15 apr. 2024 | Certificat |
| Senior Manager, Product Management | $117.700–$185.000 Nivel IV | Houston, TX | 2 apr. 2024 | 15 apr. 2024 | Certificat |
| Java Developer | $95.000–$110.000 | Duluth, GA | 26 mar. 2024 | 15 sept. 2024 | Certificat |
| Java Developer | $95.000–$110.000 | Atlanta, GA | 26 mar. 2024 | 15 sept. 2024 | Certificat |
| Java Developer, Backend | $102.900–$115.000 Nivel II | Atlanta, GA | 26 mar. 2024 | 15 sept. 2024 | Certificat |
| Java Developer, Backend | $102.900–$115.000 Nivel II | Atlanta, GA | 26 mar. 2024 | 15 sept. 2024 | Certificat |
| Data Intelligence & Analytics Manager | $108.400–$122.800 Nivel II | Dayton, NJ | 15 sept. 2023 | 2 ian. 2024 | Certificat |
| Data Intelligence & Analytics Manager | $108.400–$122.800 Nivel II | New York, NY | 15 sept. 2023 | 2 ian. 2024 | Certificat |
| Lead QA Engineer | $117.200–$124.600 | Tenafly, NJ | 30 aug. 2023 | 1 ian. 2024 | Certificat, apoi retras |
| Lead QA Engineer | $117.200–$124.600 | New York, NY | 30 aug. 2023 | 1 ian. 2024 | Certificat, apoi retras |
| Director, Development | $169.300–$224.700 Nivel IV | Short Hills, NJ | 25 aug. 2023 | 1 ian. 2024 | Certificat |
| Director, Development | $169.300–$224.700 Nivel IV | New York, NY | 25 aug. 2023 | 1 ian. 2024 | Certificat |
| Java Developer | $133.400–$145.000 Nivel III | Palisades Park, NJ | 31 oct. 2022 | 2 mar. 2023 | Certificat |
| Java Developer | $133.400–$145.000 Nivel III | New York, NY | 31 oct. 2022 | 2 mar. 2023 | Certificat |
| Principal Engineer | $157.500–$198.500 Nivel IV | West Windsor, NJ | 7 oct. 2022 | 16 mar. 2023 | Certificat |
| Principal Engineer | $157.500–$198.500 Nivel IV | New York, NY | 7 oct. 2022 | 16 mar. 2023 | Certificat |
| Product Manager | $112.350–$113.500 | New York, NY | 10 feb. 2020 | 12 iul. 2020 | Certificat, apoi retras |
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).