Date salariale H-1B

Acasă › Angajatori › Cummins Inc. › Corporate Strategy Manager

Salarii H-1B pentru Corporate Strategy Manager la Cummins Inc.

34 cereri de condiții de muncă pentru funcția Corporate Strategy Manager la Cummins Inc.. Salariul de bază mediu oferit: $115.253; jumătatea din mijloc $111.259–$124.228.

Cereri (LCA)34
Salariu mediu oferit$115.253
Intervalul central al salariilor$111.259–$124.228
Percentila 10–90$108.240–$141.421

Pe an fiscal

An fiscalLCAsSalariu median
An fiscal 202311$110.656
An fiscal 20245$119.038
An fiscal 202511$115.253
An fiscal 20267$127.858

Cereri

Salariu de bazăLocațieDepusData de începutStatus
$131.435–$154.800
Nivel II
Indianapolis, IN6 iun. 20261 oct. 2026Certificat
$111.530–$154.800
Nivel IV
Indianapolis, IN22 mai 20261 oct. 2026Certificat
$142.688–$176.400
Nivel III
Columbus, IN19 mai 202612 nov. 2026Certificat
$144.581–$154.800
Nivel II
Indianapolis, IN28 apr. 202611 mai 2026Certificat
$124.238–$176.400
Nivel III
Fridley, MN22 apr. 202621 oct. 2026Certificat
$127.858–$154.800
Nivel II
Indianapolis, IN10 apr. 202622 apr. 2026Certificat
$113.360–$154.800
Nivel II
Indianapolis, IN8 dec. 20253 iun. 2026Certificat
$115.253–$154.800
Nivel II
Columbus, IN30 iun. 202525 aug. 2025Certificat
$103.200–$154.800
Nivel II
Indianapolis, IN15 mai 20251 oct. 2025Certificat
$115.253–$154.800
Nivel II
Indianapolis, IN14 mai 20251 oct. 2025Certificat
$124.030–$171.600
Nivel IV
Indianapolis, IN9 mai 20255 nov. 2025Certificat
$115.253–$154.800
Nivel II
Indianapolis, IN7 mai 20251 nov. 2025Certificat
$115.253–$154.800
Nivel II
Indianapolis, IN1 mai 20251 oct. 2025Certificat
$115.253–$150.000
Nivel II
Indianapolis, IN26 apr. 20251 oct. 2025Certificat
$147.451–$171.600
Nivel III
Columbus, IN6 feb. 20251 aug. 2025Certificat, apoi retras
$138.466–$171.600
Nivel III
Indianapolis, IN29 ian. 202512 iul. 2025Certificat
$167.440–$171.600
Nivel III
Columbus, IN12 sept. 202412 mar. 2025Certificat
$119.184–$171.600
Nivel II
Columbus, IN30 aug. 202418 feb. 2025Certificat
$119.038–$150.000
Nivel II
Indianapolis, IN14 iun. 20241 oct. 2024Certificat
$113.318–$168.000
Nivel II
Indianapolis, IN6 feb. 202419 iul. 2024Certificat
$98.072–$146.400
Nivel II
Columbus, IN10 oct. 202323 oct. 2023Certificat
$108.992–$146.400
Nivel II
Indianapolis, IN30 aug. 20231 oct. 2023Certificat
$117.770–$163.200
Nivel II
Indianapolis, IN22 iun. 20233 iul. 2023Certificat
$92.227–$120.000
Nivel II
Columbus, IN9 mai 20231 oct. 2023Certificat
$108.800–$163.200
Nivel II
Columbus, IN3 mai 202324 oct. 2023Certificat
$108.800–$163.200
Nivel II
Columbus, IN14 feb. 202327 feb. 2023Certificat
$124.197–$163.200
Nivel II
Columbus, IN14 feb. 202311 aug. 2023Certificat
$108.000–$163.200
Nivel II
Indiapolis, IN14 feb. 202311 aug. 2023Certificat
$124.904–$163.200
Nivel II
Indianapolis, IN13 feb. 202315 mar. 2023Certificat, apoi retras
$110.656–$163.200
Nivel IV
Columbus, IN30 ian. 20231 aug. 2023Certificat
$111.259–$141.960
Nivel II
Indianapolis, IN25 ian. 202327 iul. 2023Certificat
$111.259–$163.200
Nivel II
Columbus, IN6 ian. 20237 iul. 2023Certificat
$119.371–$163.200
Nivel IV
Miami Lakes, FL29 sept. 20224 oct. 2022Certificat
$111.613–$163.200
Nivel II
Columbus, IN29 iun. 202229 aug. 2022Certificat, apoi retras

Corporate Strategy Manager la toți angajatorii →

Alte posturi la Cummins Inc.

Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).