Acasă › Angajatori › Cymansys Solutions LLC.
Cymansys Solutions LLC.: Salarii H-1B și sponsorizare
Cymansys Solutions LLC. a depus 25 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 25. Salariu mediu oferit: $80.038.
Un angajator dependent de H-1B are o proporție mare de lucrători H-1B (de exemplu, 15% sau mai mult dintr-o forță de muncă de 51 sau mai mulți) și trebuie să respecte reguli suplimentare împotriva înlocuirii lucrătorilor din SUA.
Sponsorizează Cymansys Solutions LLC. vize H-1B?
Cymansys Solutions LLC. a depus 25 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 11 iun. 2026. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.
Salarii pe titlu de job
| Funcție | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| Computer Systems Engineer | 11 | $66.560 |
| IT Project Manager | 2 | $83.148 |
| Cloud Engineer | 2 | $91.905 |
| Systems Developer | 1 | $89.586 |
| Quality Assurance Engineer | 1 | $81.099 |
| Information Security Engineer | 1 | $66.373 |
| Information Security Analyst/engineer | 1 | $104.042 |
| Salesforce Developer | 1 | $109.886 |
| Computer Programmer | 1 | $83.866 |
| DevOps Engineer | 1 | $86.424 |
| Software Quality Analyst | 1 | $87.672 |
| AWS Cloud Engineer | 1 | $86.029 |
| Software Developer | 1 | $114.754 |
Cereri pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 2 | $82.638 |
| An fiscal 2024 | 11 | $66.373 |
| An fiscal 2025 | 8 | $85.145 |
| An fiscal 2026 | 4 | $91.905 |
Niveluri de salariu prevailing
Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.
Unde sunt joburile
- Round Rock, TX12
- Houston, TX2
- Pompano Beach, FL2
- Cypress, TX1
- Jersey City, NJ1
- Beaumont, TX1
- Tempe, AZ1
- Carrollton, TX1
- Oak Point, TX1
- Phoenix, AZ1
- Irving, TX1
- Pflugerville, TX1
Ocuații
- Computer Systems Engineers/Architects16
- Software Quality Assurance Analysts and Testers2
- Network and Computer Systems Administrators2
- Computer Systems Analysts2
- Information Security Analysts1
- Computer Programmers1
- Software Developers1
Cele mai recente cereri
| Funcție | Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Cloud Engineer | $92.248 Nivel II | Pompano Beach, FL | 11 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Software Developer | $114.754 Nivel II | Pflugerville, TX | 11 iun. 2026 | 19 iun. 2026 | Certificat |
| Cloud Engineer | $91.562 Nivel II | Pompano Beach, FL | 10 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| AWS Cloud Engineer | $86.029 Nivel II | Round Rock, TX | 10 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| IT Project Manager | $90.605 Nivel II | Round Rock, TX | 18 sept. 2025 | 3 feb. 2026 | Certificat |
| Software Quality Analyst | $87.672 Nivel II | Houston, TX | 7 aug. 2025 | 15 aug. 2025 | Certificat |
| Computer Programmer | $83.866 Nivel II | Houston, TX | 19 iun. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| DevOps Engineer | $86.424 Nivel II | Irving, TX | 19 iun. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Computer Systems Engineer | $77.293 Nivel II | Round Rock, TX | 18 dec. 2024 | 2 ian. 2025 | Certificat |
| Computer Systems Engineer | $77.293 Nivel II | Round Rock, TX | 13 dec. 2024 | 23 dec. 2024 | Certificat |
| Salesforce Developer | $109.886 Nivel III | Oak Point, TX | 27 nov. 2024 | 5 dec. 2024 | Certificat |
| Computer Systems Engineer | $80.038 Nivel II | Phoenix, AZ | 14 oct. 2024 | 22 oct. 2024 | Certificat |
| Information Security Analyst/engineer | $104.042 Nivel II | Carrollton, TX | 18 iul. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Computer Systems Engineer | $78.478 Nivel II | Jersey City, NJ | 18 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Computer Systems Engineer | $66.373 Nivel II | Round Rock, TX | 18 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Computer Systems Engineer | $73.923 Nivel II | Tempe, AZ | 18 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Computer Systems Engineer | $66.373 Nivel II | Round Rock, TX | 18 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Computer Systems Engineer | $66.373 Nivel II | Round Rock, TX | 18 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Computer Systems Engineer | $66.373 Nivel II | Round Rock, TX | 18 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Information Security Engineer | $66.373 Nivel II | Round Rock, TX | 18 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Computer Systems Engineer | $66.560 Nivel II | Beaumont, TX | 18 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Computer Systems Engineer | $66.373 Nivel II | Round Rock, TX | 17 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Quality Assurance Engineer | $81.099 Nivel II | Cypress, TX | 19 feb. 2024 | 27 feb. 2024 | Certificat |
| Systems Developer | $89.586 Nivel II | Round Rock, TX | 31 mar. 2023 | 10 apr. 2023 | Certificat |
| IT Project Manager | $75.691 Nivel II | Round Rock, TX | 26 ian. 2023 | 3 feb. 2023 | Certificat |
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).