Date salariale H-1B

Acasă › Angajatori › DaVita, Inc. › Technical Lead, Software Development

Salarii H-1B pentru Technical Lead, Software Development la DaVita, Inc.

29 cereri de condiții de muncă pentru funcția Technical Lead, Software Development la DaVita, Inc.. Salariul de bază mediu oferit: $129.979; jumătatea din mijloc $121.836–$131.784.

Cereri (LCA)29
Salariu mediu oferit$129.979
Intervalul central al salariilor$121.836–$131.784
Percentila 10–90$118.972–$134.014

Pe an fiscal

An fiscalLCAsSalariu median
An fiscal 20234$125.486
An fiscal 202411$129.979
An fiscal 20259$131.602
An fiscal 20264$126.860

Cereri

Salariu de bazăLocațieDepusData de începutStatus
$131.602–$153.358
Nivel III
Chesterbrook, PA11 iun. 202624 oct. 2026Certificat
$131.602–$153.358
Nivel III
Malvern, PA3 iun. 202624 oct. 2026Certificat, apoi retras
$122.117–$140.920
Nivel III
Brentwood, TN15 feb. 20269 iul. 2026Certificat
$122.117–$140.920
Nivel III
Brentwood, TN8 ian. 202617 mai 2026Certificat
$120.536–$142.314
Nivel II
Denver, CO22 aug. 20251 oct. 2025Certificat
$131.602–$153.358
Nivel III
Malvern, PA31 iul. 20251 oct. 2025Certificat
$122.117–$140.920
Nivel III
Brentwood, TN1 iul. 202515 aug. 2025Certificat
$134.014–$151.590
Nivel IV
Brentwood, TN28 mai 20256 aug. 2025Certificat
$116.438–$134.014
Nivel III
Brentwood, TN28 mai 20256 aug. 2025Retras
$126.589–$149.947
Nivel III
Richmond, TX13 apr. 202518 mai 2025Certificat
$134.014–$151.590
Nivel IV
Brentwood, TN19 mar. 202527 apr. 2025Certificat
$134.014–$151.590
Nivel IV
Brentwood, TN15 mar. 202531 aug. 2025Certificat
$116.438–$134.014
Nivel III
Brentwood, TN21 ian. 20259 iul. 2025Certificat
$134.014–$151.590
Nivel IV
Brentwood, TN21 nov. 202425 nov. 2024Certificat
$149.781–$171.684
Nivel IV
Frisco, TX17 sept. 20248 ian. 2025Certificat
$116.438–$134.014
Nivel III
Brentwood, TN17 iul. 20249 dec. 2024Certificat
$130.520–$152.069
Nivel III
Denver, CO24 iun. 20241 iul. 2024Certificat
$129.979–$149.822
Nivel IV
Brentwood, TN26 feb. 20241 apr. 2024Certificat
$130.520–$152.069
Nivel III
Denver, CO23 feb. 202418 aug. 2024Certificat
$120.328–$139.464
Nivel III
Northlake, TX19 feb. 20245 aug. 2024Certificat
$130.520–$152.069
Nivel III
Denver, CO30 ian. 20245 feb. 2024Certificat
$139.464–$158.600
Nivel IV
Frisco, TX3 ian. 20244 ian. 2024Certificat
$120.058–$140.046
Nivel III
Malvern, PA1 dec. 20234 dec. 2023Certificat
$129.979–$149.822
Nivel IV
Brentwood, TN17 aug. 202315 feb. 2024Certificat, apoi retras
$110.136–$129.979
Nivel III
Brentwood, TN16 aug. 202315 feb. 2024Certificat
$129.979–$149.822
Nivel IV
Brentwood, TN7 iul. 202310 iul. 2023Certificat
$132.330–$150.634
Nivel IV
Malvern, PA17 mai 202325 oct. 2023Certificat
$120.994–$138.918
Nivel IV
Brentwood, TN16 mai 202318 mai 2023Certificat
$124.217–$138.839
Nivel IV
Brentwood, TN26 oct. 202125 apr. 2022Certificat, apoi retras

Alte posturi la DaVita, Inc.

Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).