Acasă › Angajatori › DM Logic Associates Corp.
DM Logic Associates Corp.: Salarii H-1B și sponsorizare
DM Logic Associates Corp. a depus 20 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 20. Salariu mediu oferit: $92.944.
Sponsorizează DM Logic Associates Corp. vize H-1B?
DM Logic Associates Corp. a depus 20 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 10 iun. 2025. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.
Salarii pe titlu de job
| Funcție | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| Software Developer | 5 | $95.500 |
| RPA Developer | 2 | $98.904 |
| SAP Technical Consultant | 2 | $90.522 |
| Java Developer | 2 | $95.960 |
| Software Engineer | 1 | $85.467 |
| Project Manager | 1 | $94.619 |
| Software QA Tester | 1 | $75.795 |
| SAP Consultant | 1 | $85.592 |
| Data Scientist | 1 | $91.270 |
| Genesys Developer | 1 | $97.614 |
| Business Analyst | 1 | $118.789 |
| SAP Hana Developer | 1 | $90.667 |
| Dot Net Developer | 1 | $106.558 |
Cereri pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 8 | $90.522 |
| An fiscal 2024 | 5 | $91.270 |
| An fiscal 2025 | 7 | $106.558 |
Niveluri de salariu prevailing
Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.
Unde sunt joburile
- Houston, TX5
- Schaumburg, IL4
- Irving, TX2
- Mobile, AL2
- West Des Moines, IA1
- Maple Shade, NJ1
- Okemos, MI1
- Manassas, VA1
- Edison, NJ1
- Georgetown, TX1
- Corte Madera, CA1
Ocuații
- Software Developers15
- Computer Systems Engineers/Architects2
- Computer Systems Analysts2
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
Cele mai recente cereri
| Funcție | Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| SAP Hana Developer | $90.667 Nivel II | Schaumburg, IL | 10 iun. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Java Developer | $85.363 Nivel I | Schaumburg, IL | 5 iun. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Dot Net Developer | $106.558 Nivel II | Schaumburg, IL | 29 mai 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Java Developer | $106.558 Nivel II | Schaumburg, IL | 27 mai 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Business Analyst | $118.789 Nivel II | Corte Madera, CA | 5 mar. 2025 | 13 mar. 2025 | Certificat |
| Software Developer | $108.826 Nivel II | Georgetown, TX | 5 mar. 2025 | 13 mar. 2025 | Certificat |
| Software Developer | $95.500 Nivel I | Edison, NJ | 3 oct. 2024 | 11 oct. 2024 | Certificat |
| Data Scientist | $91.270 Nivel II | Maple Shade, NJ | 3 sept. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Genesys Developer | $97.614 Nivel III | Okemos, MI | 19 aug. 2024 | 27 aug. 2024 | Certificat |
| Software Developer | $122.699 Nivel II | Manassas, VA | 16 aug. 2024 | 26 aug. 2024 | Certificat |
| SAP Consultant | $85.592 Nivel II | Mobile, AL | 30 oct. 2023 | 6 nov. 2023 | Certificat |
| Software Developer | $85.592 Nivel II | Mobile, AL | 27 oct. 2023 | 3 nov. 2023 | Certificat |
| Project Manager | $94.619 Nivel III | Houston, TX | 22 iun. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Software Developer | $90.522 Nivel II | Houston, TX | 21 iun. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| SAP Technical Consultant | $90.522 Nivel II | Houston, TX | 14 iun. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Software QA Tester | $75.795 Nivel II | Houston, TX | 14 iun. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| SAP Technical Consultant | $90.522 Nivel II | Houston, TX | 14 iun. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| RPA Developer | $98.904 Nivel II | Irving, TX | 25 mai 2023 | 14 aug. 2023 | Certificat |
| Software Engineer | $85.467 Nivel II | West Des Moines, IA | 20 dec. 2022 | 28 dec. 2022 | Certificat |
| RPA Developer | $98.904 Nivel II | Irving, TX | 12 oct. 2022 | 20 oct. 2022 | Certificat |
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).