Acasă › Angajatori › Envision Physician Services, LLC
Envision Physician Services, LLC: Salarii H-1B și sponsorizare
Envision Physician Services, LLC a depus 27 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 27. Salariu mediu oferit: $130.536.
Sponsorizează Envision Physician Services, LLC vize H-1B?
Envision Physician Services, LLC a depus 27 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 15 mai 2026. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.
Cereri Green Card (PERM) la Envision Physician Services, LLC: 4 →
Salarii pe titlu de job
| Funcție | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| Data Engineer II | 2 | $117.996 |
| Architect Software IV | 2 | $180.000 |
| Engineer Data III | 2 | $146.854 |
| Financial Analyst II | 1 | $72.375 |
| Engineer Data IV | 1 | $152.000 |
| Developer II - Oracle | 1 | $123.000 |
| Data Engineer III | 1 | $120.000 |
| Director - ERP | 1 | $165.032 |
| ENT RPA Technical Lead | 1 | $125.000 |
| Practice Manager II | 1 | $91.000 |
| ENT Manager - ERP Business | 1 | $135.000 |
| Product Manager II | 1 | $107.617 |
| Network Engineer III | 1 | $122.346 |
| Engineer Dev Ops III | 1 | $156.811 |
| Analyst Business Systems III | 1 | $126.072 |
| Manager, IT Data | 1 | $146.730 |
| Manager, IT Data Engineering | 1 | $164.047 |
| Analyst, IT Business | 1 | $126.072 |
| Analyst IT QA II | 1 | $102.107 |
| Principal Tableau Admin | 1 | $144.477 |
| Tech Lead Robotic Progress Automation | 1 | $141.000 |
| Senior Director Capability Portfolio | 1 | — |
| HRIS Solutions Management Analyst | 1 | $101.088 |
| Principal Architect Oracle | 1 | $187.200 |
Cereri pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 1 | $72.375 |
| An fiscal 2024 | 8 | $124.000 |
| An fiscal 2025 | 8 | $136.401 |
| An fiscal 2026 | 10 | $141.000 |
Niveluri de salariu prevailing
Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.
Unde sunt joburile
- Clearwater, FL2
- Fort Lauderdale, FL2
- Lebanon, TN2
- Frisco, TX2
- Cumming, GA2
- Dallas, TX1
- Denver, CO1
- Nashville, TN1
- Cincinnati, OH1
- McKinney, TX1
- Morrisville, NC1
- Englewood, CO1
- Corona, CA1
- Land O Lakes, FL1
- Pompano Beach, FL1
- Celina, TX1
- St. Augustine, FL1
- Coconut Creek, FL1
- Plantation, FL1
- Weston, FL1
Ocuații
- Software Developers10
- Computer and Information Systems Managers6
- Computer Systems Engineers/Architects2
- Network and Computer Systems Administrators2
- Computer Systems Analysts2
- Financial and Investment Analysts1
- Computer Network Architects1
- Medical and Health Services Managers1
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
- Data Scientists1
Cele mai recente cereri
| Funcție | Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Engineer Data III | $154.451 Nivel III | Hackettstown, NJ | 15 mai 2026 | 20 iul. 2026 | Certificat |
| Engineer Data III | $139.256 Nivel III | Pike Rd, AL | 15 mai 2026 | 1 aug. 2026 | Certificat |
| Principal Architect Oracle | $187.200 Nivel IV | Cumming, GA | 15 mai 2026 | 1 iun. 2026 | Certificat |
| HRIS Solutions Management Analyst | $101.088 Nivel III | Cumming, GA | 8 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Tech Lead Robotic Progress Automation | $141.000 Nivel IV | Lebanon, TN | 23 feb. 2026 | 23 feb. 2026 | Certificat |
| Senior Director Capability Portfolio | — Nivel IV | Weston, FL | 23 feb. 2026 | 23 feb. 2026 | Certificat |
| Principal Tableau Admin | $144.477 Nivel IV | Plantation, FL | 28 ian. 2026 | 2 feb. 2026 | Certificat |
| Analyst IT QA II | $102.107 Nivel III | Coconut Creek, FL | 16 dec. 2025 | 8 mar. 2026 | Certificat |
| Analyst, IT Business | $126.072 Nivel III | Frisco, TX | 4 nov. 2025 | 5 dec. 2025 | Certificat |
| Manager, IT Data Engineering | $164.047 | St. Augustine, FL | 4 nov. 2025 | 1 dec. 2025 | Certificat |
| Analyst Business Systems III | $126.072 | Frisco, TX | 10 sept. 2025 | 5 dec. 2025 | Certificat |
| Manager, IT Data | $146.730 | Land O Lakes, FL | 28 aug. 2025 | 8 sept. 2025 | Certificat |
| Data Engineer II | $121.767 Nivel II | Pompano Beach, FL | 23 iul. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Architect Software IV | $180.000 Nivel IV | Celina, TX | 26 iun. 2025 | 15 iul. 2025 | Certificat |
| Network Engineer III | $122.346 Nivel IV | Englewood, CO | 12 mai 2025 | 19 sept. 2025 | Certificat |
| Engineer Dev Ops III | $156.811 Nivel IV | Corona, CA | 10 apr. 2025 | 28 apr. 2025 | Certificat |
| Product Manager II | $107.617 Nivel III | Fort Lauderdale, FL | 24 oct. 2024 | 10 dec. 2024 | Certificat |
| Architect Software IV | $180.000 Nivel IV | Morrisville, NC | 15 aug. 2024 | 16 sept. 2024 | Certificat |
| Director - ERP | $165.032 Nivel III | Nashville, TN | 25 apr. 2024 | 6 mai 2024 | Certificat |
| ENT RPA Technical Lead | $125.000 Nivel II | Lebanon, TN | 10 apr. 2024 | 17 iun. 2024 | Certificat |
| Practice Manager II | $91.000–$110.000 Nivel II | Cincinnati, OH | 2 apr. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| ENT Manager - ERP Business | $135.000–$152.000 Nivel II | McKinney, TX | 26 mar. 2024 | 27 mar. 2024 | Certificat |
| Engineer Data IV | $152.000 Nivel IV | Clearwater, FL | 12 dec. 2023 | 19 dec. 2023 | Certificat, apoi retras |
| Data Engineer III | $120.000–$140.000 Nivel IV | Clearwater, FL | 17 nov. 2023 | 27 nov. 2023 | Certificat |
| Developer II - Oracle | $123.000–$138.000 Nivel II | Denver, CO | 17 nov. 2023 | 10 mai 2024 | Certificat |
| Data Engineer II | $114.225–$124.225 Nivel III | Fort Lauderdale, FL | 17 nov. 2023 | 10 mai 2024 | Certificat |
| Financial Analyst II | $72.375–$82.375 Nivel II | Dallas, TX | 2 mai 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).