Acasă › Angajatori › Epiroc Drilling Solutions LLC
Epiroc Drilling Solutions LLC: Salarii H-1B și sponsorizare
Epiroc Drilling Solutions LLC a depus 13 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 12. Salariu mediu oferit: $129.058.
Sponsorizează Epiroc Drilling Solutions LLC vize H-1B?
Epiroc Drilling Solutions LLC a depus 13 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 14 mai 2026. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.
Salarii pe titlu de job
| Funcție | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| Global Technical Service Engineer 10408503 | 2 | $100.500 |
| Digitalization Analyst | 1 | $114.733 |
| Product Manager , Automation | 1 | $104.874 |
| General Manager - 8168836 | 1 | $155.147 |
| Automation Manager – Surface Division | 1 | $84.198 |
| Senior Project Manager M&A & Alternative Offering | 1 | $193.253 |
| General Manager Autonomous Haulage 9437636 | 1 | $325.000 |
| Regional Vice President Marketing & Operations 10006783 | 1 | $215.217 |
| Product Manager Automation 10061483 | 1 | $120.702 |
| Digitalization Analyst 10069494 | 1 | $137.413 |
| Automation Manager – Surface Mining 9961792 | 1 | $141.646 |
| Senior Mechanical Engineer - PSD 10328488 | 1 | $93.037 |
Cereri pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 1 | $114.733 |
| An fiscal 2024 | 4 | $130.010 |
| An fiscal 2025 | 1 | $325.000 |
| An fiscal 2026 | 7 | $129.058 |
Niveluri de salariu prevailing
- Nivel I (intrare)8 %
- Nivel II (calificat)42 %
- Nivel III (experimentat)8 %
- Nivel IV (plin competență)42 %
Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.
Unde sunt joburile
Ocuații
- Architectural and Engineering Managers5
- Mechanical Engineers3
- Data Scientists2
- Electrical Engineers2
- Electronics Engineers, Except Computer1
Cele mai recente cereri
| Funcție | Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Global Technical Service Engineer 10408503 | $100.500 E-3 · Nivel II | Garland, TX | 14 mai 2026 | 21 mai 2026 | Certificat |
| Global Technical Service Engineer 10408503 | $100.500 E-3 · Nivel II | Garland, TX | 13 mai 2026 | 21 mai 2026 | Retras |
| Senior Mechanical Engineer - PSD 10328488 | $93.037 | Garland, TX | 23 apr. 2026 | 23 apr. 2026 | Certificat |
| Automation Manager – Surface Mining 9961792 | $141.646 E-3 · Nivel I | Garland, TX | 19 feb. 2026 | 7 mar. 2026 | Certificat |
| Digitalization Analyst 10069494 | $137.413 Nivel IV | Aurora, CO | 5 feb. 2026 | 20 iul. 2026 | Certificat |
| Product Manager Automation 10061483 | $120.702 E-3 · Nivel II | Garland, TX | 16 dec. 2025 | 1 ian. 2026 | Certificat |
| Regional Vice President Marketing & Operations 10006783 | $215.217 H-1B1 (Chile) · Nivel IV | Garland, TX | 18 nov. 2025 | 29 nov. 2025 | Certificat |
| General Manager Autonomous Haulage 9437636 | $325.000 Nivel IV | Salt Lake City, UT | 28 mai 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Senior Project Manager M&A & Alternative Offering | $193.253–$193.280 H-1B1 (Chile) · Nivel IV | Garland, TX | 17 apr. 2024 | 22 apr. 2024 | Certificat |
| General Manager - 8168836 | $155.147–$205.023 H-1B1 (Singapore) · Nivel IV | Cottonwood Heights, UT | 20 mar. 2024 | 1 mai 2024 | Certificat |
| Automation Manager – Surface Division | $84.198–$124.000 E-3 · Nivel II | Garland, TX | 23 feb. 2024 | 7 mar. 2024 | Certificat |
| Product Manager , Automation | $104.874–$111.090 E-3 · Nivel II | Broomfield, CO | 11 dec. 2023 | 1 ian. 2024 | Certificat |
| Digitalization Analyst | $114.733–$146.917 Nivel III | Aurora, CO | 10 iul. 2023 | 20 iul. 2023 | Certificat |
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).