Acasă › Angajatori › Excellerate Education Solutions Inc
Excellerate Education Solutions Inc: Salarii H-1B și sponsorizare
Excellerate Education Solutions Inc a depus 33 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 32. Salariu mediu oferit: $106.000.
Un angajator dependent de H-1B are o proporție mare de lucrători H-1B (de exemplu, 15% sau mai mult dintr-o forță de muncă de 51 sau mai mulți) și trebuie să respecte reguli suplimentare împotriva înlocuirii lucrătorilor din SUA.
Sponsorizează Excellerate Education Solutions Inc vize H-1B?
Excellerate Education Solutions Inc a depus 33 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 24 ian. 2025. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.
Salarii pe titlu de job
| Funcție | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| Software Developer | 16 | $105.000 |
| Software Engineer | 3 | $105.000 |
| Fico Lead | 2 | $108.098 |
| SAP FICO Consultant | 1 | $94.016 |
| Data Engineer | 1 | $98.904 |
| UiPath Solution Architect | 1 | $102.690 |
| Data Architect | 1 | $114.026 |
| Cloud Architect | 1 | $102.690 |
| Lead Data Engineer | 1 | $114.026 |
| Senior SAP Vistex Consultant | 1 | $125.000 |
| RPA Consultant /Program Analyst | 1 | $115.918 |
| .Net Developer | 1 | $112.986 |
| Vistex Consultant | 1 | $115.918 |
| Senior Software Tester | 1 | $110.000 |
| Release Engineer/Scrum Master | 1 | $111.758 |
Cereri pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 5 | $94.016 |
| An fiscal 2024 | 16 | $108.098 |
| An fiscal 2025 | 5 | $110.000 |
| An fiscal 2026 | 7 | $105.000 |
Niveluri de salariu prevailing
Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.
Unde sunt joburile
- East Dundee, IL15
- Bethesda, MD4
- Dr.Berkeley Heights, NJ3
- Austin, TX2
- Farmers Branch, TX1
- Nashville, TN1
- Monrovia, MD1
- Warsaw, IN1
- Irving, TX1
- Jersey City, NJ1
- Norwell, MA1
- Westborough, MA1
- Bloomfield, CT1
Ocuații
- Software Developers29
- Computer and Information Systems Managers2
- Data Scientists1
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
Cele mai recente cereri
| Funcție | Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Developer | $108.826 Nivel II | Bloomfield, CT | 24 ian. 2025 | 24 ian. 2025 | Certificat |
| Software Developer | $107.000 Nivel II | East Dundee, IL | 26 dec. 2024 | 26 dec. 2024 | Certificat |
| Software Developer | $110.000 Nivel II | East Dundee, IL | 22 oct. 2024 | 22 oct. 2024 | Certificat |
| Senior Software Tester | $110.000 Nivel III | East Dundee, IL | 22 oct. 2024 | 22 oct. 2024 | Certificat |
| Release Engineer/Scrum Master | $111.758 Nivel II | Westborough, MA | 7 oct. 2024 | 31 mar. 2025 | Certificat |
| Software Engineer | $105.000 Nivel II | East Dundee, IL | 19 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Software Engineer | $105.000 Nivel II | East Dundee, IL | 19 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Software Developer | $105.000 Nivel II | East Dundee, IL | 19 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat, apoi retras |
| Software Engineer | $105.000 Nivel II | East Dundee, IL | 19 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat, apoi retras |
| Software Developer | $105.000 Nivel II | East Dundee, IL | 19 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Senior SAP Vistex Consultant | $125.000 Nivel III | Irving, TX | 13 iun. 2024 | 13 iun. 2024 | Certificat |
| RPA Consultant /Program Analyst | $115.918 Nivel II | Jersey City, NJ | 7 mai 2024 | 7 mai 2024 | Certificat |
| .Net Developer | $112.986 Nivel II | Norwell, MA | 6 mai 2024 | 6 mai 2024 | Certificat, apoi retras |
| Software Developer | $114.026 Nivel II | Bethesda, MD | 15 apr. 2024 | 15 apr. 2024 | Certificat |
| Software Developer | $115.918 Nivel II | Dr.Berkeley Heights, NJ | 12 apr. 2024 | 12 apr. 2024 | Certificat |
| Software Developer | — Nivel II | Dr.Berkeley Heights, NJ | 9 apr. 2024 | 9 apr. 2024 | Respins |
| Vistex Consultant | $115.918 Nivel II | Dr.Berkeley Heights, NJ | 4 apr. 2024 | 4 apr. 2024 | Certificat, apoi retras |
| Software Developer | $102.690 Nivel II | Warsaw, IN | 9 feb. 2024 | 9 feb. 2024 | Certificat |
| Cloud Architect | $102.690 Nivel II | East Dundee, IL | 24 ian. 2024 | 24 ian. 2024 | Certificat |
| Lead Data Engineer | $114.026 Nivel II | East Dundee, IL | 5 ian. 2024 | 5 ian. 2024 | Certificat |
| Fico Lead | $108.098 Nivel I | East Dundee, IL | 3 ian. 2024 | 9 feb. 2024 | Certificat |
| Fico Lead | $108.098 Nivel I | East Dundee, IL | 2 ian. 2024 | 9 feb. 2024 | Certificat |
| Software Developer | $135.000 Nivel II | Monrovia, MD | 15 dec. 2023 | 15 dec. 2023 | Certificat, apoi retras |
| Software Developer | $105.000 Nivel II | East Dundee, IL | 20 oct. 2023 | 20 oct. 2023 | Certificat, apoi retras |
| Software Developer | $105.000 Nivel II | East Dundee, IL | 20 oct. 2023 | 20 oct. 2023 | Certificat |
| Software Developer | $105.000 Nivel II | East Dundee, IL | 20 oct. 2023 | 20 oct. 2023 | Certificat |
| Data Architect | $114.026 Nivel II | Bethesda, MD | 25 sept. 2023 | 25 sept. 2023 | Certificat |
| Software Developer | $90.000 Nivel I | Bethesda, MD | 6 sept. 2023 | 6 sept. 2023 | Certificat, apoi retras |
| UiPath Solution Architect | $102.690 Nivel II | Nashville, TN | 22 aug. 2023 | 22 aug. 2023 | Certificat |
| Software Developer | $90.000 Nivel I | Bethesda, MD | 28 iul. 2023 | 28 iul. 2023 | Certificat |
| SAP FICO Consultant | $94.016 Nivel II | Austin, TX | 21 iun. 2023 | 21 iun. 2023 | Certificat |
| Software Developer | $94.016 Nivel II | Austin, TX | 13 iun. 2023 | 13 iun. 2023 | Certificat |
| Data Engineer | $98.904 Nivel II | Farmers Branch, TX | 12 mai 2023 | 12 mai 2023 | Certificat |
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).