Acasă › Angajatori › Fandango Media, LLC
Fandango Media, LLC: Salarii H-1B și sponsorizare
Fandango Media, LLC a depus 28 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 27. Salariu mediu oferit: $150.000.
Sponsorizează Fandango Media, LLC vize H-1B?
Fandango Media, LLC a depus 28 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 12 iun. 2025. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.
Salarii pe titlu de job
| Funcție | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| Data Engineer 3 | 4 | $146.990 |
| Sr. Software Engineer | 2 | $165.500 |
| Staff Software Engineer | 2 | $192.716 |
| Sr. Site Reliability Engineer | 2 | $152.220 |
| Sr. Network Engineer | 2 | $146.725 |
| Senior Site Reliability Engineer | 2 | $156.822 |
| Sr. CI/CD Engineer | 1 | $160.000 |
| Data Scientist | 1 | $120.000 |
| Sr. Data Engineer | 1 | $160.000 |
| SDET Engineer 2 | 1 | $100.000 |
| Staff Site Reliability Engineer | 1 | $160.000 |
| Software Development Engineer In Test III (SDET Engineer 3) | 1 | $105.000 |
| Senior Engineer, Big Data and Analytics | 1 | $155.000 |
| Site Reliability Engineer | 1 | $110.000 |
| Senior Software Engineer - Front End | 1 | $149.781 |
| Senior BI Engineer | 1 | $124.176 |
| Staff Engineer | 1 | $206.315 |
| Senior CI/CD | 1 | $150.000 |
| Sr. Cloud Engineer | 1 | $150.000 |
| Engineer III, Big Data & Analytics | 1 | — |
Cereri pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 9 | $160.000 |
| An fiscal 2024 | 7 | $152.000 |
| An fiscal 2025 | 12 | $149.781 |
Niveluri de salariu prevailing
- Nivel I (intrare)4 %
- Nivel II (calificat)15 %
- Nivel III (experimentat)31 %
- Nivel IV (plin competență)50 %
Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.
Unde sunt joburile
- Flower Mound, TX3
- Beverly Hills, CA2
- Sunnyvale, CA2
- Torrance, CA2
- Aubrey, TX2
- San Mateo, CA2
- San Jose, CA1
- Los Angeles, CA1
- Northridge, CA1
- Krugerville, TX1
- San Diego, CA1
- Fremont, CA1
- Phoenix, AZ1
- Diamond Bar, CA1
- Monroe, WA1
- Irving, TX1
- Prosper, TX1
- Gilroy, CA1
- Playa Vista, CA1
- Newark, CA1
Ocuații
- Software Developers17
- Computer Systems Engineers/Architects2
- Business Intelligence Analysts2
- Data Scientists2
- Database Architects2
- Software Developers, Applications1
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
- Network and Computer Systems Administrators1
Cele mai recente cereri
| Funcție | Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior BI Engineer | $124.176–$153.830 Nivel III | Playa Vista, CA | 12 iun. 2025 | 12 iun. 2025 | Certificat |
| Staff Engineer | $206.315–$207.000 Nivel IV | Newark, CA | 12 iun. 2025 | 24 oct. 2025 | Certificat |
| Senior CI/CD | $150.000–$170.000 Nivel IV | Flower Mound, TX | 6 iun. 2025 | 28 nov. 2025 | Certificat |
| Sr. Cloud Engineer | $150.000–$180.000 Nivel IV | Melissa, TX | 2 iun. 2025 | 12 sept. 2025 | Certificat |
| Data Engineer 3 | $170.893–$174.713 Nivel III | San Mateo, CA | 9 mai 2025 | 3 sept. 2025 | Certificat |
| Engineer III, Big Data & Analytics | $170.893–$174.713 Nivel III | San Mateo, CA | 8 mai 2025 | 3 sept. 2025 | Retras |
| Data Engineer 3 | $149.781–$175.000 Nivel IV | Aubrey, TX | 25 feb. 2025 | 8 aug. 2025 | Certificat |
| Senior Software Engineer - Front End | $149.781–$186.272 Nivel IV | Prosper, TX | 18 feb. 2025 | 3 iun. 2025 | Certificat |
| Sr. Network Engineer | $145.000–$165.000 Nivel III | Gilroy, CA | 28 ian. 2025 | 28 ian. 2025 | Certificat |
| Senior Site Reliability Engineer | $163.862–$170.000 Nivel III | Monroe, WA | 10 dec. 2024 | 5 apr. 2025 | Certificat |
| Senior Site Reliability Engineer | $149.781–$170.000 Nivel IV | Flower Mound, TX | 9 dec. 2024 | 11 apr. 2025 | Certificat |
| Site Reliability Engineer | $110.000–$145.000 Nivel II | Irving, TX | 14 nov. 2024 | 11 feb. 2025 | Certificat |
| Sr. Site Reliability Engineer | $152.000–$170.000 Nivel IV | Phoenix, AZ | 10 sept. 2024 | 14 ian. 2025 | Certificat |
| Software Development Engineer In Test III (SDET Engineer 3) | $105.000–$130.000 Nivel II | Torrance, CA | 10 sept. 2024 | 14 feb. 2025 | Certificat |
| Senior Engineer, Big Data and Analytics | $155.000–$185.000 Nivel III | Diamond Bar, CA | 15 aug. 2024 | 7 nov. 2024 | Certificat |
| Staff Site Reliability Engineer | $160.000 Nivel III | San Diego, CA | 14 mai 2024 | 9 sept. 2024 | Certificat |
| Sr. Network Engineer | $148.450–$165.000 Nivel III | Fremont, CA | 16 apr. 2024 | 16 apr. 2024 | Certificat |
| Sr. Site Reliability Engineer | $152.440 Nivel IV | Krugerville, TX | 8 feb. 2024 | 19 feb. 2024 | Certificat |
| Data Engineer 3 | $144.200 Nivel IV | Aubrey, TX | 15 dec. 2023 | 22 dec. 2023 | Certificat |
| Staff Software Engineer | $195.000 Nivel IV | Northridge, CA | 7 sept. 2023 | 18 dec. 2023 | Certificat |
| SDET Engineer 2 | $100.000 Nivel I | Torrance, CA | 17 iul. 2023 | 24 iul. 2023 | Certificat |
| Sr. Data Engineer | $160.000 Nivel IV | Los Angeles, CA | 20 apr. 2023 | 3 mai 2023 | Certificat |
| Staff Software Engineer | $190.432 | Sunnyvale, CA | 14 feb. 2023 | 15 iun. 2023 | Certificat |
| Sr. Software Engineer | $165.500 | San Jose, CA | 19 ian. 2023 | 15 iun. 2023 | Certificat |
| Sr. CI/CD Engineer | $160.000 Nivel IV | Flower Mound, TX | 21 nov. 2022 | 28 nov. 2022 | Certificat |
| Data Engineer 3 | $134.000 Nivel II | Beverly Hills, CA | 23 mar. 2022 | 28 aug. 2022 | Certificat, apoi retras |
| Data Scientist | $120.000 Nivel II | Beverly Hills, CA | 20 oct. 2021 | 25 oct. 2021 | Certificat, apoi retras |
| Sr. Software Engineer | $165.500 Nivel IV | Sunnyvale, CA | 16 iun. 2020 | 16 iun. 2020 | Certificat, apoi retras |
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).