Acasă › Angajatori › Fox Factory, Inc.
Fox Factory, Inc.: Salarii H-1B și sponsorizare
Fox Factory, Inc. a depus 16 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 16. Salariu mediu oferit: $136.411.
Sponsorizează Fox Factory, Inc. vize H-1B?
Fox Factory, Inc. a depus 16 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 4 dec. 2025. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.
Salarii pe titlu de job
| Funcție | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| Senior Business Intelligence Architect | 2 | $132.386 |
| Senior Oracle Developer | 2 | $139.412 |
| Director, Machining Operations | 2 | $180.180 |
| Senior Power Business Intelligence Developer | 1 | $124.155 |
| Manufacturing Engineer 2 | 1 | $95.805 |
| Senior Oracle Applications DBA | 1 | $150.000 |
| Senior Embedded Software Engineer | 1 | $142.002 |
| Senior HRIS Analyst | 1 | $101.088 |
| Supplier Development Engineer | 1 | $100.000 |
| Oracle Database Architecture | 1 | $165.000 |
| Design Engineer | 1 | $88.235 |
| Senior Oracle Business Analyst | 1 | $140.000 |
| Manufacturing Engineer 3 | 1 | $114.805 |
Cereri pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 6 | $132.798 |
| An fiscal 2024 | 3 | $142.002 |
| An fiscal 2025 | 4 | $160.090 |
| An fiscal 2026 | 3 | $114.805 |
Niveluri de salariu prevailing
Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.
Unde sunt joburile
Ocuații
- Software Developers4
- Data Scientists3
- Industrial Engineers3
- General and Operations Managers2
- Database Administrators1
- Operations Research Analysts1
- Mechanical Engineers1
- Management Analysts1
Cele mai recente cereri
| Funcție | Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Manufacturing Engineer 3 | $114.805 Nivel IV | Gainesville, GA | 4 dec. 2025 | 8 mai 2026 | Certificat |
| Senior Business Intelligence Architect | $136.000–$187.718 Nivel IV | Duluth, GA | 1 dec. 2025 | 17 apr. 2026 | Certificat |
| Design Engineer | $88.235–$132.352 Nivel II | Braselton, GA | 8 mai 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Senior Oracle Business Analyst | $140.000–$180.000 Nivel IV | Duluth, GA | 7 apr. 2025 | 2 mai 2025 | Certificat |
| Director, Machining Operations | $180.180 Nivel IV | Gainesville, GA | 18 dec. 2024 | 19 dec. 2024 | Certificat |
| Director, Machining Operations | $180.180 Nivel IV | Gainesville, GA | 3 dec. 2024 | 12 dec. 2024 | Certificat |
| Oracle Database Architecture | $165.000 Nivel IV | Duluth, GA | 16 sept. 2024 | 26 sept. 2024 | Certificat |
| Supplier Development Engineer | $100.000 Nivel IV | Gainesville, GA | 19 apr. 2024 | 29 apr. 2024 | Certificat |
| Senior HRIS Analyst | $101.088–$130.000 Nivel IV | Duluth, GA | 27 dec. 2023 | 7 iun. 2024 | Certificat, apoi retras |
| Senior Embedded Software Engineer | $142.002–$195.000 Nivel IV | Braselton, GA | 20 oct. 2023 | 1 nov. 2023 | Certificat |
| Senior Oracle Developer | $142.002 Nivel IV | Duluth, GA | 6 sept. 2023 | 18 sept. 2023 | Certificat |
| Senior Oracle Applications DBA | $150.000 Nivel IV | Duluth, GA | 28 aug. 2023 | 18 sept. 2023 | Certificat |
| Senior Power Business Intelligence Developer | $124.155–$135.000 Nivel III | Scotts Valley, CA | 4 mai 2023 | 8 mai 2023 | Certificat |
| Manufacturing Engineer 2 | $95.805 Nivel IV | Gainesville, GA | 2 mai 2023 | 8 mai 2023 | Certificat |
| Senior Business Intelligence Architect | $128.773–$150.000 Nivel IV | Duluth, GA | 13 apr. 2023 | 17 apr. 2023 | Certificat |
| Senior Oracle Developer | $136.822–$145.000 Nivel IV | Duluth, GA | 7 apr. 2023 | 17 apr. 2023 | Certificat |
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).