Acasă › Angajatori › Google LLC › Business Analyst
Salarii H-1B pentru Business Analyst la Google LLC
57 cereri de condiții de muncă pentru funcția Business Analyst la Google LLC. Salariul de bază mediu oferit: $152.000; jumătatea din mijloc $141.000–$177.000.
Cereri (LCA)57
Salariu mediu oferit$152.000
Intervalul central al salariilor$141.000–$177.000
Percentila 10–90$127.600–$184.160
Pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 19 | $151.000 |
| An fiscal 2024 | 15 | $147.000 |
| An fiscal 2025 | 13 | $163.500 |
| An fiscal 2026 | 10 | $155.950 |
Cereri
| Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|
| $169.000 | Sunnyvale, CA | 4 iun. 2026 | 8 iun. 2026 | Certificat |
| $168.000 Nivel II | San Bruno, CA | 2 apr. 2026 | 8 sept. 2026 | Certificat |
| $137.000 | Mountain View, CA | 31 mar. 2026 | 11 sept. 2026 | Certificat |
| $170.000 | San Bruno, CA | 27 mar. 2026 | 8 sept. 2026 | Certificat |
| $137.000 | Mountain View, CA | 27 mar. 2026 | 10 sept. 2026 | Certificat |
| $137.000 | San Bruno, CA | 25 mar. 2026 | 4 sept. 2026 | Certificat |
| $192.000 | Sunnyvale, CA | 6 mar. 2026 | 10 aug. 2026 | Certificat |
| $164.900 | Sunnyvale, CA | 23 ian. 2026 | 23 iul. 2026 | Certificat |
| $147.000 Nivel II | Playa Vista, CA | 31 dec. 2025 | 13 ian. 2026 | Certificat |
| $128.000 | San Bruno, CA | 30 sept. 2025 | 10 oct. 2025 | Certificat |
| $169.000 | Mountain View, CA | 9 sept. 2025 | 20 sept. 2025 | Certificat |
| $192.000 Nivel III | New York, NY | 31 iul. 2025 | 15 sept. 2025 | Certificat |
| $163.500 Nivel II | Mountain View, CA | 27 iun. 2025 | 12 nov. 2025 | Certificat |
| $192.000 Nivel III | New York, NY | 11 apr. 2025 | 2 oct. 2025 | Certificat |
| $147.400 Nivel II | Kirkland, WA | 10 apr. 2025 | 20 sept. 2025 | Certificat |
| $131.000 Nivel II | San Bruno, CA | 31 mar. 2025 | 9 apr. 2025 | Certificat |
| $167.200 Nivel II | Mountain View, CA | 24 mar. 2025 | 3 sept. 2025 | Certificat |
| $148.000 Nivel II | San Bruno, CA | 20 feb. 2025 | 21 aug. 2025 | Certificat |
| $155.000 Nivel II | New York, NY | 5 feb. 2025 | 23 iul. 2025 | Certificat |
| $152.000 Nivel II | San Francisco, CA | 30 ian. 2025 | 11 feb. 2025 | Certificat |
| $133.000 Nivel II | New York, NY | 29 ian. 2025 | 4 feb. 2025 | Certificat |
| $183.000 Nivel III | New York, NY | 27 ian. 2025 | 1 iul. 2025 | Certificat |
| $178.000 | Mountain View, CA | 30 sept. 2024 | 18 mar. 2025 | Certificat |
| $182.000 Nivel II | Mountain View, CA | 18 sept. 2024 | 11 mar. 2025 | Certificat |
| $182.000 H-1B1 (Singapore) · Nivel III | San Bruno, CA | 15 aug. 2024 | 2 sept. 2024 | Certificat |
| $183.000 | Mountain View, CA | 30 mai 2024 | 29 oct. 2024 | Certificat |
| $127.000 Nivel II | San Bruno, CA | 9 mai 2024 | 31 oct. 2024 | Certificat |
| $148.000 Nivel III | New York, NY | 13 mar. 2024 | 19 aug. 2024 | Certificat |
| $147.000 | Mountain View, CA | 6 mar. 2024 | 3 aug. 2024 | Certificat |
| $144.000 | San Bruno, CA | 24 feb. 2024 | 24 iul. 2024 | Certificat |
| $185.000 Nivel II | Mountain View, CA | 23 feb. 2024 | 22 aug. 2024 | Certificat |
| $122.000 Nivel II | San Bruno, CA | 21 feb. 2024 | 3 aug. 2024 | Certificat |
| $147.000 Nivel II | San Bruno, CA | 18 ian. 2024 | 17 iul. 2024 | Certificat |
| $141.000 | Mountain View, CA | 10 ian. 2024 | 3 iul. 2024 | Certificat |
| $141.000 | Mountain View, CA | 14 dec. 2023 | 26 dec. 2023 | Certificat |
| $144.000 Nivel II | San Bruno, CA | 12 dec. 2023 | 15 ian. 2024 | Certificat |
| $155.000 Nivel III | New York, NY | 3 nov. 2023 | 20 nov. 2023 | Certificat |
| $185.000 Nivel II | Sunnyvale, CA | 20 oct. 2023 | 6 nov. 2023 | Certificat |
| $147.000 Nivel II | New York, NY | 15 sept. 2023 | 2 oct. 2023 | Certificat |
| $154.000 | Mountain View, CA | 30 aug. 2023 | 24 feb. 2024 | Certificat |
| $177.000 Nivel III | Mountain View, CA | 28 iul. 2023 | 7 aug. 2023 | Certificat |
| $177.000 Nivel III | Mountain View, CA | 30 iun. 2023 | 18 iul. 2023 | Certificat |
| $177.000 Nivel III | Mountain View, CA | 12 iun. 2023 | 23 iun. 2023 | Certificat |
| $177.000 Nivel III | Sunnyvale, CA | 1 mai 2023 | 25 oct. 2023 | Certificat |
| $133.600 Nivel II | Cambridge, MA | 7 apr. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| $125.000 Nivel II | Cambridge, MA | 27 feb. 2023 | 17 aug. 2023 | Certificat |
| $118.000 | San Bruno, CA | 24 feb. 2023 | 23 aug. 2023 | Certificat |
| $183.000 Nivel III | Sunnyvale, CA | 24 feb. 2023 | 17 aug. 2023 | Certificat |
| $143.000 Nivel II | San Francisco, CA | 22 feb. 2023 | 19 aug. 2023 | Certificat |
| $118.000 | San Bruno, CA | 21 feb. 2023 | 17 aug. 2023 | Certificat, apoi retras |
| $147.000 Nivel II | Mountain View, CA | 21 feb. 2023 | 13 aug. 2023 | Certificat |
| $118.000 | Mountain View, CA | 16 feb. 2023 | 16 aug. 2023 | Certificat |
| $144.000 H-1B1 (Singapore) · Nivel II | San Bruno, CA | 13 feb. 2023 | 11 iul. 2023 | Certificat |
| $220.000 E-3 · Nivel III | San Francisco, CA | 28 dec. 2022 | 23 iun. 2023 | Certificat |
| $151.000 E-3 · Nivel II | New York, NY | 12 dec. 2022 | 1 feb. 2023 | Certificat |
| $154.000 Nivel II | Mountain View, CA | 10 nov. 2022 | 24 nov. 2022 | Certificat |
| $183.600 Nivel III | San Jose, CA | 25 oct. 2022 | 1 nov. 2022 | Certificat |
Business Analyst la toți angajatorii →
Alte posturi la Google LLC
- Software Engineer$180.000
- Product Manager$193.888
- Program Manager$172.000
- Technical Program Manager$184.000
- Research Scientist$195.000
- Data Scientist$180.000
- Solutions Consultant$150.000
- Senior Software Engineer$220.000
- Customer Engineer$162.000
- Technical Solutions Consultant$171.000
- UX Designer$171.500
- Software Engineer, Site Reliability$167.000
- Staff Software Engineer$260.000
- Application Engineer$166.500
- Silicon Generalist$184.000
- Financial Analyst$151.000
- Hardware Engineer$177.220
- Customer Solutions Engineer$162.000
- UX Researcher$166.225
- Software Engineer Manager$268.000
- Interaction Designer$166.200
- Research Engineer$200.000
- Security Engineer$183.000
- Business Systems Analyst$171.050
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).