Acasă › Angajatori › Grow Softwares LLC
Grow Softwares LLC: Salarii H-1B și sponsorizare
Grow Softwares LLC a depus 18 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 18. Salariu mediu oferit: $98.904.
Sponsorizează Grow Softwares LLC vize H-1B?
Grow Softwares LLC a depus 18 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 15 iun. 2026. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.
Cereri Green Card (PERM) la Grow Softwares LLC: 4 →
Salarii pe titlu de job
| Funcție | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| UI Developer | 7 | $99.382 |
| Software Developer | 3 | $90.896 |
| UI React Developer | 2 | $109.283 |
| Software Engineer | 1 | $102.294 |
| Application Developer | 1 | $82.056 |
| Software Developer (UI Developer) | 1 | $82.056 |
| Appian Developer | 1 | $108.826 |
| Network Engineer | 1 | $67.038 |
| Front End Developer | 1 | $96.491 |
Cereri pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 9 | $99.382 |
| An fiscal 2024 | 3 | $82.056 |
| An fiscal 2025 | 3 | $84.094 |
| An fiscal 2026 | 3 | $96.491 |
Niveluri de salariu prevailing
Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.
Unde sunt joburile
- Plano, TX4
- Irving, TX3
- New York, NY2
- Austin, TX2
- Milford, MA1
- Woonsocket, RI1
- Tempe, AZ1
- Dallas, TX1
- Chicago, IL1
- Milwaukee, WI1
- McKinney, TX1
Ocuații
Cele mai recente cereri
| Funcție | Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Developer | $90.896 Nivel I | McKinney, TX | 15 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| UI Developer | $114.754 Nivel II | Austin, TX | 15 iun. 2026 | 22 iun. 2026 | Certificat |
| Front End Developer | $96.491 Nivel II | Milwaukee, WI | 6 mai 2026 | 12 mai 2026 | Certificat |
| Appian Developer | $108.826 Nivel II | Austin, TX | 23 iun. 2025 | 28 iun. 2025 | Certificat |
| Software Developer | $84.094 Nivel I | Irving, TX | 14 iun. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Network Engineer | $67.038 Nivel I | Chicago, IL | 10 iun. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| UI Developer | $105.997 Nivel II | Dallas, TX | 20 sept. 2024 | 25 sept. 2024 | Certificat |
| Application Developer | $82.056 Nivel I | Plano, TX | 5 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Software Developer (UI Developer) | $82.056 Nivel I | Irving, TX | 30 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Software Engineer | $102.294 Nivel II | Tempe, AZ | 30 aug. 2023 | 4 sept. 2023 | Certificat |
| UI Developer | $98.904 Nivel II | Plano, TX | 19 iun. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| UI React Developer | $109.283 Nivel II | New York, NY | 19 iun. 2023 | 26 iun. 2023 | Certificat |
| UI Developer | $98.904 Nivel II | Plano, TX | 19 iun. 2023 | 26 iun. 2023 | Certificat |
| UI Developer | $99.382 Nivel II | Milford, MA | 16 iun. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| UI Developer | $98.904 Nivel II | Plano, TX | 3 iun. 2023 | 8 iun. 2023 | Certificat |
| UI React Developer | $109.283 Nivel II | New York, NY | 23 mai 2023 | 30 mai 2023 | Certificat |
| UI Developer | $103.189 Nivel II | Woonsocket, RI | 30 mar. 2023 | 4 apr. 2023 | Certificat |
| Software Developer | $98.904 Nivel II | Irving, TX | 21 feb. 2023 | 27 feb. 2023 | Certificat |
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).