Acasă › Angajatori › H2O.ai, Inc.
H2O.ai, Inc.: Salarii H-1B și sponsorizare
H2O.ai, Inc. a depus 11 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 11. Salariu mediu oferit: $172.500.
Sponsorizează H2O.ai, Inc. vize H-1B?
H2O.ai, Inc. a depus 11 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 20 mai 2026. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.
Salarii pe titlu de job
| Funcție | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| Vice President, Healthcare Analytics | 1 | $300.000 |
| Principal Customer Data Scientist | 1 | $239.800 |
| Chief of Technology, Applications | 1 | $443.400 |
| Senior Customer Support Engineer | 1 | $172.500 |
| Business Development Manager | 1 | $194.000 |
| Software Engineer Lead | 1 | $150.000 |
| Machine Learning Engineer | 1 | $130.000 |
| Data Scientist | 1 | $120.000 |
| Financial Planning and Analysis Manager | 1 | $180.000 |
| Customer Data Scientist | 1 | $150.000 |
| Senior Sales Operations Analyst | 1 | $115.000 |
Cereri pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 2 | $269.900 |
| An fiscal 2024 | 1 | $443.400 |
| An fiscal 2025 | 3 | $172.500 |
| An fiscal 2026 | 5 | $130.000 |
Niveluri de salariu prevailing
- Nivel I (intrare)10 %
- Nivel II (calificat)10 %
- Nivel III (experimentat)50 %
- Nivel IV (plin competență)30 %
Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.
Unde sunt joburile
- Mountain View, CA3
- Signal Mountain, TN2
- Fulshear, TX1
- Addison, TX1
- Hoboken, NJ1
- Round Rock, TX1
- Allen, TX1
- Farmers Branch, TX1
Ocuații
- Computer and Information Systems Managers2
- Computer and Information Research Scientists2
- Data Scientists2
- Information Security Analysts1
- Sales Managers1
- Software Developers1
- Financial and Investment Analysts1
- Management Analysts1
Cele mai recente cereri
| Funcție | Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Sales Operations Analyst | $115.000 Nivel III | Farmers Branch, TX | 20 mai 2026 | 29 iun. 2026 | Certificat |
| Customer Data Scientist | $150.000 Nivel IV | Allen, TX | 13 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Financial Planning and Analysis Manager | $180.000 Nivel III | Mountain View, CA | 10 apr. 2026 | 4 aug. 2026 | Certificat |
| Machine Learning Engineer | $130.000 E-3 · Nivel I | Hoboken, NJ | 21 nov. 2025 | 1 apr. 2026 | Certificat |
| Data Scientist | $120.000 Nivel II | Round Rock, TX | 21 nov. 2025 | 1 dec. 2025 | Certificat |
| Software Engineer Lead | $150.000 Nivel III | Addison, TX | 8 aug. 2025 | 5 sept. 2025 | Certificat |
| Senior Customer Support Engineer | $172.500 Nivel III | Fulshear, TX | 16 dec. 2024 | 1 mai 2025 | Certificat |
| Business Development Manager | $194.000 Nivel IV | Signal Mountain, TN | 22 oct. 2024 | 1 nov. 2024 | Certificat |
| Chief of Technology, Applications | $443.400 | Mountain View, CA | 5 iun. 2024 | 11 iul. 2024 | Certificat |
| Vice President, Healthcare Analytics | $300.000 Nivel IV | Signal Mountain, TN | 20 iun. 2023 | 11 nov. 2023 | Certificat |
| Principal Customer Data Scientist | $239.800 Nivel III | Mountain View, CA | 13 iun. 2023 | 11 sept. 2023 | Certificat |
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).