Acasă › Angajatori › Hanuhigh Technologies Inc.
Hanuhigh Technologies Inc.: Salarii H-1B și sponsorizare
Hanuhigh Technologies Inc. a depus 35 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 35. Salariu mediu oferit: $80.000.
Sponsorizează Hanuhigh Technologies Inc. vize H-1B?
Hanuhigh Technologies Inc. a depus 35 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 17 iun. 2026. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.
Salarii pe titlu de job
| Funcție | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| Software Developer | 9 | $80.850 |
| Software Engineer | 3 | $80.000 |
| Data Analyst | 2 | $89.500 |
| Sr. QA Automation Engineer | 1 | $91.291 |
| QA Automation Engineer | 1 | $91.291 |
| Software Architect I / Hadoop Data Admin | 1 | $61.000 |
| Principal Engineer | 1 | $65.728 |
| Project Manager | 1 | $76.378 |
| Project Coordinator | 1 | $59.446 |
| Network Systems Engineer | 1 | $61.506 |
| Consultant, Data Analyst | 1 | $78.603 |
| Big Data Developer | 1 | $65.728 |
| Network Engineer/system Administrator | 1 | $75.546 |
| Software Developer II | 1 | $85.426 |
| Network System Engineer | 1 | $78.000 |
| Software Developer (Salesforce Developer) | 1 | $90.000 |
| IT Project Manager | 1 | $65.000 |
| Infrastructure Engineer | 1 | $58.000 |
| SAP Material Management/erp Implementation Consultant | 1 | $80.000 |
| Software Engineer/Software Developer | 1 | $113.000 |
| Technical Application Project/product Manager | 1 | $83.000 |
| Software Developer, Applications | 1 | $84.094 |
| Database Architect | 1 | $99.986 |
| Computer Analyst - SAP | 1 | $135.000 |
Cereri pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 15 | $75.546 |
| An fiscal 2024 | 11 | $78.000 |
| An fiscal 2025 | 6 | $92.040 |
| An fiscal 2026 | 3 | $114.000 |
Niveluri de salariu prevailing
- Nivel I (intrare)54 %
- Nivel II (calificat)29 %
- Nivel III (experimentat)11 %
- Nivel IV (plin competență)6 %
Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.
Unde sunt joburile
- Chesterfield, MO18
- Farmers Branch, TX2
- Jersey City, NJ2
- Maryland Heights, MO2
- Mechanicsburg, PA2
- Indian Land, SC1
- Irving, TX1
- Round Rock, TX1
- Morrisville, NC1
- Raleigh, NC1
- Spring, TX1
- Hazelwood, MO1
- Collierville, TN1
- Baton Rouge, LA1
Ocuații
- Software Developers20
- Computer Systems Engineers/Architects6
- Network and Computer Systems Administrators3
- Data Scientists3
- Software Quality Assurance Analysts and Testers2
- Database Architects1
Cele mai recente cereri
| Funcție | Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Data Analyst | $65.000 Nivel II | Baton Rouge, LA | 17 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Data Analyst | $114.000 Nivel IV | Mechanicsburg, PA | 1 iun. 2026 | 9 iun. 2026 | Certificat |
| Computer Analyst - SAP | $135.000 Nivel IV | Collierville, TN | 20 mai 2026 | 27 mai 2026 | Certificat |
| Database Architect | $99.986 Nivel II | Mechanicsburg, PA | 24 iun. 2025 | 2 iul. 2025 | Certificat |
| Software Developer | $112.174 Nivel III | Hazelwood, MO | 22 mai 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| SAP Material Management/erp Implementation Consultant | $80.000 Nivel I | Spring, TX | 5 dec. 2024 | 12 dec. 2024 | Certificat |
| Technical Application Project/product Manager | $83.000 Nivel II | Chesterfield, MO | 14 oct. 2024 | 1 ian. 2025 | Certificat |
| Software Engineer/Software Developer | $113.000 Nivel II | Chesterfield, MO | 14 oct. 2024 | 1 ian. 2025 | Certificat |
| Software Developer, Applications | $84.094 Nivel I | Chesterfield, MO | 24 sept. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| IT Project Manager | $65.000 Nivel I | Chesterfield, MO | 20 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Software Developer | $105.851 Nivel III | Chesterfield, MO | 19 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Infrastructure Engineer | $58.000 Nivel I | Raleigh, NC | 17 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Software Developer | $67.500 Nivel I | Chesterfield, MO | 17 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Software Developer | $67.000 Nivel I | Chesterfield, MO | 17 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Software Developer | $66.000 Nivel I | Chesterfield, MO | 17 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Software Developer (Salesforce Developer) | $90.000 Nivel I | Jersey City, NJ | 18 mar. 2024 | 26 mar. 2024 | Certificat |
| Software Developer II | $85.426 Nivel II | Chesterfield, MO | 7 dec. 2023 | 15 dec. 2023 | Certificat |
| Software Engineer | $80.000 Nivel I | Morrisville, NC | 23 oct. 2023 | 31 oct. 2023 | Certificat |
| Software Engineer | $87.000 Nivel II | Chesterfield, MO | 20 oct. 2023 | 30 oct. 2023 | Certificat |
| Network System Engineer | $78.000 Nivel II | Chesterfield, MO | 20 oct. 2023 | 30 oct. 2023 | Certificat |
| Software Developer | $82.139 Nivel I | Indian Land, SC | 20 iun. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Software Architect I / Hadoop Data Admin | $61.000 Nivel I | Maryland Heights, MO | 19 iun. 2023 | 27 iun. 2023 | Certificat |
| Big Data Developer | $65.728 Nivel I | Maryland Heights, MO | 15 iun. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Software Developer | $65.728 Nivel I | Chesterfield, MO | 15 iun. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Consultant, Data Analyst | $78.603 Nivel II | Chesterfield, MO | 15 iun. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Project Coordinator | $59.446 Nivel I | Chesterfield, MO | 15 iun. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Principal Engineer | $65.728 Nivel I | Chesterfield, MO | 15 iun. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Project Manager | $76.378 Nivel II | Chesterfield, MO | 15 iun. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Software Engineer | $65.728 Nivel I | Chesterfield, MO | 15 iun. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Software Developer | $80.850 Nivel I | Irving, TX | 15 iun. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Network Systems Engineer | $61.506 Nivel I | Round Rock, TX | 15 iun. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Network Engineer/system Administrator | $75.546 Nivel II | Chesterfield, MO | 1 iun. 2023 | 19 iun. 2023 | Certificat |
| Sr. QA Automation Engineer | $91.291 Nivel III | Farmers Branch, TX | 13 mar. 2023 | 21 mar. 2023 | Certificat |
| Software Developer | $85.197 Nivel I | Jersey City, NJ | 27 feb. 2023 | 1 mai 2023 | Certificat |
| QA Automation Engineer | $91.291 Nivel III | Farmers Branch, TX | 1 feb. 2023 | 1 feb. 2023 | Certificat |
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).