Date salariale H-1B

Acasă › Angajatori › HP Inc. › Software Firmware Engineer

Salarii H-1B pentru Software Firmware Engineer la HP Inc.

19 cereri de condiții de muncă pentru funcția Software Firmware Engineer la HP Inc.. Salariul de bază mediu oferit: $122.262; jumătatea din mijloc $103.823–$137.540.

Cereri (LCA)19
Salariu mediu oferit$122.262
Intervalul central al salariilor$103.823–$137.540
Percentila 10–90$79.260–$149.718

Pe an fiscal

An fiscalLCAsSalariu median
An fiscal 20238$120.983
An fiscal 20247$119.808
An fiscal 20264$142.292

Cereri

Salariu de bazăLocațieDepusData de începutStatus
$149.718–$200.000
Nivel IV
Spring, TX20 mar. 20261 apr. 2026Certificat
$149.718–$215.000
Nivel IV
Spring, TX16 mar. 202620 apr. 2026Certificat
$105.976–$220.000
Nivel II
Spring, TX10 feb. 202627 feb. 2026Certificat
$134.867–$200.000
Nivel III
Fort Collins, CO15 ian. 202615 apr. 2026Certificat
$101.670–$150.000
Nivel II
Vancouver, WA5 iun. 20248 oct. 2024Certificat
$119.808–$139.808
Nivel III
Spring, TX16 apr. 20241 oct. 2024Certificat
$71.531–$123.600
Nivel II
Spring, TX27 mar. 202411 sept. 2024Certificat
$80.766–$102.000
Nivel II
Boise, ID27 mar. 202421 sept. 2024Certificat
$141.315–$144.690
Nivel IV
Spring, TX8 mar. 202422 aug. 2024Certificat
$171.080–$190.000
Nivel IV
San Diego, CA29 ian. 20241 feb. 2024Certificat
$136.552–$144.489
Nivel IV
San Diego, CA16 nov. 202310 mai 2024Certificat
$119.704–$130.000
Nivel III
Fort Collins, CO10 apr. 202315 apr. 2023Certificat
$114.982
Nivel IV
Fort Collins, CO14 mar. 202324 iul. 2023Certificat
$90.522
Nivel II
Spring, TX8 mar. 202324 iun. 2023Certificat
$122.262–$219.345
Nivel IV
San Diego, CA28 feb. 202320 aug. 2023Certificat
$73.237–$90.000
Nivel II
Vancouver, WA23 feb. 202315 aug. 2023Certificat
$129.397
Nivel IV
Spring, TX14 feb. 20233 iun. 2023Certificat
$129.397–$150.216
Nivel IV
Spring, TX7 feb. 202331 iul. 2023Certificat
$138.528–$159.093
Nivel IV
Vancouver, WA13 ian. 202310 iul. 2023Certificat

Alte posturi la HP Inc.

Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).