Acasă › Angajatori › Insightfinder, Inc.
Insightfinder, Inc.: Salarii H-1B și sponsorizare
Insightfinder, Inc. a depus 17 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 16. Salariu mediu oferit: $116.709.
Sponsorizează Insightfinder, Inc. vize H-1B?
Insightfinder, Inc. a depus 17 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 23 iun. 2026. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.
Salarii pe titlu de job
| Funcție | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| Software Engineer | 6 | $113.537 |
| DevOps Engineer | 5 | $116.709 |
| Sr. Software Engineer | 2 | $164.486 |
| Staff Data Scientist | 2 | $134.659 |
| VP of Engineering | 1 | $128.648 |
| Senior Software Engineer | 1 | $116.709 |
Cereri pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 6 | $101.109 |
| An fiscal 2024 | 4 | $128.648 |
| An fiscal 2025 | 3 | $134.659 |
| An fiscal 2026 | 4 | $116.709 |
Niveluri de salariu prevailing
- Nivel I (intrare)12 %
- Nivel II (calificat)53 %
- Nivel III (experimentat)6 %
- Nivel IV (plin competență)29 %
Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.
Unde sunt joburile
Ocuații
Cele mai recente cereri
| Funcție | Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Engineer | $116.709–$139.213 Nivel II | Durham, NC | 23 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| DevOps Engineer | $116.709–$139.213 Nivel II | Durham, NC | 23 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| DevOps Engineer | $116.709–$150.000 Nivel II | Durham, NC | 28 mai 2026 | 23 iun. 2026 | Certificat |
| Senior Software Engineer | $116.709–$139.213 Nivel II | Durham, NC | 5 nov. 2025 | 17 nov. 2025 | Certificat |
| Staff Data Scientist | $134.659–$170.000 Nivel IV | Tampa, FL | 14 feb. 2025 | 21 feb. 2025 | Certificat |
| Staff Data Scientist | $134.659–$170.000 Nivel IV | Tempa, FL | 7 feb. 2025 | 14 feb. 2025 | Certificat |
| Software Engineer | $117.832–$125.000 Nivel II | Durham, NC | 7 oct. 2024 | 14 oct. 2024 | Certificat |
| Sr. Software Engineer | $164.486–$165.000 Nivel IV | Durham, NC | 15 iul. 2024 | 2 sept. 2024 | Certificat |
| Sr. Software Engineer | $164.486–$165.000 Nivel IV | Durham, NC | 15 iul. 2024 | 2 sept. 2024 | Retras |
| Software Engineer | $110.365–$132.412 Nivel II | Durham, NC | 16 apr. 2024 | 22 apr. 2024 | Certificat |
| VP of Engineering | $128.648–$150.000 Nivel II | Durham, NC | 29 dec. 2023 | 19 apr. 2024 | Certificat |
| Software Engineer | $88.296–$110.000 Nivel I | Durham, NC | 23 aug. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| DevOps Engineer | $88.296–$100.000 Nivel I | Durham, NC | 23 aug. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| DevOps Engineer | $101.109–$120.785 Nivel II | Durham, NC | 13 iun. 2023 | 23 iun. 2023 | Certificat |
| Software Engineer | $101.109–$120.000 Nivel II | Durham, NC | 19 mai 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Software Engineer | $140.483–$155.000 Nivel IV | Durham, NC | 10 mai 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| DevOps Engineer | $121.222–$130.000 Nivel III | Raleigh, NC | 9 ian. 2023 | 16 ian. 2023 | Certificat |
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).