Acasă › Angajatori › Intuit Inc. › Product Manager
Salarii H-1B pentru Product Manager la Intuit Inc.
45 cereri de condiții de muncă pentru funcția Product Manager la Intuit Inc.. Salariul de bază mediu oferit: $137.635; jumătatea din mijloc $126.000–$146.055.
Cereri (LCA)45
Salariu mediu oferit$137.635
Intervalul central al salariilor$126.000–$146.055
Percentila 10–90$121.701–$152.143
Pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 15 | $138.977 |
| An fiscal 2024 | 16 | $146.055 |
| An fiscal 2025 | 7 | $126.000 |
| An fiscal 2026 | 5 | $137.635 |
Cereri
| Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|
| $137.635–$148.360 | Mountain View, CA | 26 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $137.635–$148.360 | Mountain View, CA | 15 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $107.276–$130.800 | Atlanta, GA | 2 apr. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $137.635–$157.500 Nivel II | Mountain View, CA | 10 mar. 2026 | 11 aug. 2026 | Certificat |
| $137.635–$157.500 Nivel II | Mountain View, CA | 11 feb. 2026 | 29 iul. 2026 | Certificat |
| $121.701–$145.000 Nivel II | Mountain View, CA | 30 iun. 2025 | 25 dec. 2025 | Certificat |
| $126.000–$145.000 Nivel II | Mountain View, CA | 13 mai 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $126.000–$145.000 Nivel II | Mountain View, CA | 25 apr. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $126.000–$145.000 Nivel II | Mountain View, CA | 15 apr. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $126.000–$145.000 Nivel II | Mountain View, CA | 20 mar. 2025 | 18 sept. 2025 | Certificat |
| $126.000–$145.000 Nivel II | Mountain View, CA | 4 feb. 2025 | 29 iul. 2025 | Certificat |
| $121.701–$149.206 Nivel II | Mountain View, CA | 19 dec. 2024 | 19 iun. 2025 | Certificat |
| $121.701–$149.206 Nivel II | Mountain View, CA | 19 sept. 2024 | 20 mar. 2025 | Certificat |
| $146.055–$199.027 | Mountain View, CA | 6 aug. 2024 | 15 dec. 2024 | Certificat |
| $146.055–$199.027 Nivel II | Mountain View, CA | 8 iul. 2024 | 15 dec. 2024 | Certificat |
| $146.055–$199.027 Nivel II | Mountain View, CA | 13 iun. 2024 | 20 iun. 2024 | Certificat |
| $148.000–$170.200 Nivel II | Charlotte, NC | 7 iun. 2024 | 17 oct. 2024 | Certificat |
| $120.000–$149.206 Nivel II | Mountain View, CA | 22 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $120.000–$149.206 Nivel II | San Francisco, CA | 7 mai 2024 | 24 aug. 2024 | Certificat |
| $146.055–$199.027 | Mountain View, CA | 3 apr. 2024 | 17 sept. 2024 | Certificat |
| $152.526–$182.298 Nivel II | San Diego, CA | 29 mar. 2024 | 30 mar. 2024 | Certificat |
| $146.055–$199.027 | Mountain View, CA | 27 mar. 2024 | 11 sept. 2024 | Certificat |
| $149.350–$199.027 Nivel II | Mountain View, CA | 21 feb. 2024 | 25 iul. 2024 | Certificat |
| $135.408–$149.206 Nivel II | Mountain View, CA | 24 ian. 2024 | 9 iul. 2024 | Certificat |
| $127.397–$186.000 | New York, NY | 18 dec. 2023 | 11 iun. 2024 | Certificat |
| $132.622–$197.027 | Mountain View, CA | 13 dec. 2023 | 5 iun. 2024 | Certificat |
| $151.800–$186.000 | New York, NY | 8 dec. 2023 | 5 iun. 2024 | Retras |
| $135.408–$149.206 Nivel II | Mountain View, CA | 22 nov. 2023 | 21 mai 2024 | Certificat |
| $171.000–$200.241 Nivel II | San Francisco, CA | 9 oct. 2023 | 5 apr. 2024 | Certificat |
| $133.081–$225.992 | Mountain View, CA | 20 sept. 2023 | 20 mar. 2024 | Certificat |
| $171.000–$200.241 | San Francisco, CA | 7 sept. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| $107.475–$133.250 | Atlanta, GA | 31 mai 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| $162.019–$193.418 | Mountain View, CA | 16 mai 2023 | 9 nov. 2023 | Certificat |
| $175.000–$198.258 Nivel II | San Francisco, CA | 10 mar. 2023 | 5 sept. 2023 | Certificat |
| $143.374–$195.175 Nivel II | San Diego, CA | 24 ian. 2023 | 30 iun. 2023 | Certificat |
| $132.829–$180.500 Nivel II | Plano, TX | 12 ian. 2023 | 9 iul. 2023 | Certificat |
| $128.462–$193.418 | Mountain View, CA | 11 ian. 2023 | 1 iul. 2023 | Certificat |
| $125.000–$193.418 | Mountain View, CA | 6 ian. 2023 | 1 iul. 2023 | Retras |
| $150.610–$193.418 | Mountain View, CA | 20 dec. 2022 | 23 dec. 2022 | Certificat |
| $128.462–$193.418 | Mountain View, CA | 5 dec. 2022 | 30 mai 2023 | Certificat |
| $150.610–$193.418 | Mountain View, CA | 15 nov. 2022 | 22 nov. 2022 | Certificat |
| $128.462–$193.418 | Mountain View, CA | 14 nov. 2022 | 1 apr. 2023 | Certificat |
| $140.000–$210.000 Nivel II | Charlotte, NC | 27 oct. 2022 | 3 nov. 2022 | Certificat |
| $138.977–$188.700 | Mountain View, CA | 12 oct. 2022 | 19 oct. 2022 | Certificat |
| $138.977–$188.700 | Mountain View, CA | 30 sept. 2022 | 7 oct. 2022 | Certificat |
Product Manager la toți angajatorii →
Alte posturi la Intuit Inc.
- Senior Software Engineer$156.000
- Software Engineer$130.223
- Staff Software Engineer$192.941
- Senior Data Scientist$159.695
- Manager, Software Engineering$226.120
- Senior Business Data Analyst$135.239
- Senior Product Manager$172.221
- Staff Business Data Analyst$163.860
- Staff Data Scientist$184.170
- Staff Product Manager$185.400
- Senior Staff Software Engineer$234.021
- Senior Product Designer$149.200
- Principal Product Manager$229.258
- Senior Fraud and Risk Analyst$148.380
- Principal Software Engineer$253.362
- Manager, Development$217.289
- Staff Technical Program Manager$191.617
- Staff Fraud and Risk Analyst$172.827
- Product Designer$120.330
- Senior AI Scientist$174.881
- Data Scientist$131.051
- Manager, Data and Analytics$194.811
- Senior Staff Product Manager$225.000
- Senior Technical Program Manager$160.000
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).