Acasă › Angajatori › Jireh Solutions LLC
Jireh Solutions LLC: Salarii H-1B și sponsorizare
Jireh Solutions LLC a depus 25 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 24. Salariu mediu oferit: $105.997.
Un angajator dependent de H-1B are o proporție mare de lucrători H-1B (de exemplu, 15% sau mai mult dintr-o forță de muncă de 51 sau mai mulți) și trebuie să respecte reguli suplimentare împotriva înlocuirii lucrătorilor din SUA.
Sponsorizează Jireh Solutions LLC vize H-1B?
Jireh Solutions LLC a depus 25 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 4 mar. 2026. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.
Salarii pe titlu de job
| Funcție | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| Programmer Analyst/Java Developer | 6 | $105.227 |
| Programmer Analyst / Software Engineer | 2 | $123.669 |
| Programmer Analyst-Salesforce Consultant | 2 | $108.222 |
| Network Engineer | 1 | $86.000 |
| Senior Scrum Master/Senior Project Manager | 1 | $117.000 |
| Programmer Analyst/Developer | 1 | $110.000 |
| Product Owner | 1 | $75.000 |
| Data Engineer | 1 | $77.000 |
| Programmer Analyst ( Application Developer) | 1 | $99.008 |
| Programmer Analyst/Software Developer | 1 | $127.338 |
| Programmer Analyst | 1 | $100.000 |
| Software Engineer (SDET) | 1 | $101.192 |
| Java Developer | 1 | $108.992 |
| Software Engineer – Azure DevOps | 1 | $105.997 |
| Programmer Analyst- Salesforce Developer | 1 | $105.227 |
| Network Systems Engineer | 1 | $86.000 |
| SDET Software Engineer | 1 | $105.997 |
| Programmer Analyst - II | 1 | $124.800 |
Cereri pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 12 | $99.008 |
| An fiscal 2024 | 5 | $105.227 |
| An fiscal 2025 | 3 | $120.000 |
| An fiscal 2026 | 5 | $109.283 |
Niveluri de salariu prevailing
Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.
Unde sunt joburile
- Alpharetta, GA6
- Trenton, NJ3
- Tracy, CA2
- Arlington Heights, IL1
- Plano, TX1
- Peachtree City, GA1
- Howell, NJ1
- Waxhaw, NC1
- Woodstock, GA1
- Bellevue, WA1
- Irving, TX1
- Greenwood Village, CO1
- Richardson, TX1
- Farmington Hills, MI1
- Herndon, VA1
- Coppell, TX1
- Cumming, GA1
Ocuații
- Software Developers20
- Network and Computer Systems Administrators2
- Computer Systems Engineers/Architects2
- Database Architects1
Cele mai recente cereri
| Funcție | Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Programmer Analyst - II | $124.800 Nivel II | Tracy, CA | 4 mar. 2026 | 23 mar. 2026 | Certificat |
| Programmer Analyst-Salesforce Consultant | $108.222 Nivel II | Trenton, NJ | 15 ian. 2026 | 1 mai 2026 | Certificat |
| Programmer Analyst/Java Developer | $109.283 Nivel II | Cumming, GA | 9 dec. 2025 | 1 mai 2026 | Certificat |
| Programmer Analyst/Java Developer | $109.283 Nivel II | Alpharetta, GA | 24 nov. 2025 | 17 apr. 2026 | Certificat |
| Programmer Analyst-Salesforce Consultant | $108.222 Nivel II | Trenton, NJ | 24 nov. 2025 | 1 mai 2026 | Certificat, apoi retras |
| SDET Software Engineer | $105.997 Nivel II | Coppell, TX | 30 apr. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Programmer Analyst / Software Engineer | $127.338 Nivel II | Herndon, VA | 16 dec. 2024 | 3 ian. 2025 | Certificat |
| Programmer Analyst / Software Engineer | $120.000 Nivel II | Tracy, CA | 10 dec. 2024 | 23 mai 2025 | Certificat |
| Software Engineer – Azure DevOps | $105.997 Nivel II | Richardson, TX | 9 sept. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Programmer Analyst- Salesforce Developer | $105.227 Nivel II | Alpharetta, GA | 1 aug. 2024 | 1 ian. 2025 | Certificat |
| Programmer Analyst/Java Developer | $105.227 Nivel II | Alpharetta, GA | 1 aug. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Network Systems Engineer | $86.000 Nivel II | Farmington Hills, MI | 11 iul. 2024 | 1 aug. 2024 | Certificat |
| Java Developer | $108.992 Nivel II | Greenwood Village, CO | 16 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Software Engineer (SDET) | $101.192 Nivel II | Irving, TX | 28 iul. 2023 | 7 aug. 2023 | Certificat |
| Data Engineer | $77.000–$97.000 Nivel I | Waxhaw, NC | 19 iun. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Programmer Analyst ( Application Developer) | $99.008 Nivel II | Woodstock, GA | 14 iun. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Programmer Analyst | $100.000 Nivel II | Trenton, NJ | 18 apr. 2023 | 1 mai 2023 | Certificat |
| Programmer Analyst/Software Developer | $127.338 Nivel II | Bellevue, WA | 18 apr. 2023 | 1 mai 2023 | Certificat |
| Programmer Analyst/Java Developer | $99.008 Nivel II | Alpharetta, GA | 30 mar. 2023 | 17 apr. 2023 | Certificat |
| Product Owner | $75.000 Nivel II | Howell, NJ | 8 feb. 2023 | 16 feb. 2023 | Certificat |
| Programmer Analyst/Java Developer | $99.008 Nivel II | Alpharetta, GA | 6 dec. 2022 | 1 mai 2023 | Certificat |
| Programmer Analyst/Java Developer | $99.008 Nivel II | Alpharetta, GA | 6 dec. 2022 | 1 mai 2023 | Retras |
| Network Engineer | $86.000 Nivel II | Arlington Heights, IL | 23 nov. 2022 | 1 dec. 2022 | Certificat |
| Senior Scrum Master/Senior Project Manager | $117.000 Nivel III | Plano, TX | 18 nov. 2022 | 14 mar. 2023 | Certificat |
| Programmer Analyst/Developer | $110.000 Nivel II | Peachtree City, GA | 21 oct. 2022 | 21 apr. 2023 | Certificat |
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).