Acasă › Angajatori › Liquidity Services, Inc.
Liquidity Services, Inc.: Salarii H-1B și sponsorizare
Liquidity Services, Inc. a depus 15 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 15. Salariu mediu oferit: $122.200.
Sponsorizează Liquidity Services, Inc. vize H-1B?
Liquidity Services, Inc. a depus 15 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 18 iun. 2026. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.
Salarii pe titlu de job
| Funcție | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| Quality Assurance Manager | 2 | $129.230 |
| Developer, .NET | 2 | $133.374 |
| DevOps Engineer III | 1 | $107.540 |
| Engineer, Software Developer | 1 | $98.400 |
| Principal Engineer, Software Development | 1 | $139.464 |
| Web Developer III | 1 | $107.500 |
| Engineer III, Java | 1 | $122.200 |
| Director of Software Development | 1 | $110.000 |
| JDE CNC Administrator | 1 | $120.952 |
| Engineer - Software Development | 1 | $84.094 |
| Sr. DevOps Engineer | 1 | $122.502 |
| Senior Engineer, Software Development | 1 | $143.062 |
| Product Owner | 1 | $92.581 |
Cereri pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 3 | $107.540 |
| An fiscal 2024 | 3 | $122.200 |
| An fiscal 2025 | 4 | $115.476 |
| An fiscal 2026 | 5 | $128.461 |
Niveluri de salariu prevailing
- Nivel I (intrare)23 %
- Nivel II (calificat)23 %
- Nivel III (experimentat)31 %
- Nivel IV (plin competență)23 %
Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.
Unde sunt joburile
- Jersey City, NJ3
- Richardson, TX3
- Plano, TX2
- Brambleton, VA2
- McKinney, TX2
- Tampa, FL1
- Gilbert, AZ1
- Sanford, FL1
Ocuații
- Software Developers8
- Software Quality Assurance Analysts and Testers2
- Network and Computer Systems Administrators2
- Computer Systems Engineers/Architects2
- Web Developers1
Cele mai recente cereri
| Funcție | Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Quality Assurance Manager | $128.461–$172.200 Nivel III | Brambleton, VA | 18 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Product Owner | $92.581–$103.800 Nivel II | Richardson, TX | 11 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Senior Engineer, Software Development | $143.062–$160.000 Nivel II | Sanford, FL | 11 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Sr. DevOps Engineer | $122.502–$132.000 | McKinney, TX | 3 nov. 2025 | 6 mar. 2026 | Certificat |
| Developer, .NET | $131.997–$147.600 Nivel II | Jersey City, NJ | 26 sept. 2025 | 24 nov. 2025 | Certificat |
| Developer, .NET | $134.750–$147.600 Nivel I | Jersey City, NJ | 16 sept. 2025 | 24 nov. 2025 | Certificat |
| Engineer - Software Development | $84.094–$104.061 Nivel I | Richardson, TX | 16 apr. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Director of Software Development | $110.000–$125.000 Nivel III | Richardson, TX | 7 mar. 2025 | 17 mar. 2025 | Certificat |
| JDE CNC Administrator | $120.952–$157.000 Nivel IV | Gilbert, AZ | 4 feb. 2025 | 19 mai 2025 | Certificat |
| Web Developer III | $107.500–$161.200 Nivel III | Tampa, FL | 26 iul. 2024 | 1 dec. 2024 | Certificat |
| Engineer III, Java | $122.200–$180.900 Nivel IV | Plano, TX | 10 iul. 2024 | 18 dec. 2024 | Certificat |
| Principal Engineer, Software Development | $139.464–$173.000 Nivel IV | McKinney, TX | 8 apr. 2024 | 13 sept. 2024 | Certificat |
| Engineer, Software Developer | $98.400–$147.600 Nivel I | Jersey City, NJ | 31 mai 2023 | 12 iun. 2023 | Certificat |
| Quality Assurance Manager | $130.000–$135.000 Nivel III | Brambleton, VA | 22 mai 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| DevOps Engineer III | $107.540–$120.000 | Plano, TX | 12 oct. 2022 | 6 mar. 2023 | Certificat |
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).