Acasă › Angajatori › MASS Design Group, Ltd.
MASS Design Group, Ltd.: Salarii H-1B și sponsorizare
MASS Design Group, Ltd. a depus 17 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 17. Salariu mediu oferit: $75.000.
Sponsorizează MASS Design Group, Ltd. vize H-1B?
MASS Design Group, Ltd. a depus 17 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 23 iun. 2026. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.
Salarii pe titlu de job
| Funcție | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| Senior Designer | 6 | $81.500 |
| Designer | 4 | $57.500 |
| Director, Accompaniment and Impact | 2 | $100.000 |
| Senior Architect | 1 | $75.000 |
| Design Researcher | 1 | $64.917 |
| Landscape Designer | 1 | $60.000 |
| Architect | 1 | $70.000 |
| Senior Landscape Designer | 1 | $86.510 |
Cereri pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 2 | $65.000 |
| An fiscal 2024 | 6 | $76.000 |
| An fiscal 2025 | 5 | $70.000 |
| An fiscal 2026 | 4 | $85.755 |
Niveluri de salariu prevailing
- Nivel I (intrare)12 %
- Nivel II (calificat)53 %
- Nivel III (experimentat)24 %
- Nivel IV (plin competență)12 %
Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.
Unde sunt joburile
Ocuații
Cele mai recente cereri
| Funcție | Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Director, Accompaniment and Impact | $110.000–$125.000 Nivel IV | Boston, MA | 23 iun. 2026 | 6 iul. 2026 | Certificat |
| Senior Designer | $85.000–$95.000 Nivel III | Poughkeepsie, NY | 10 iun. 2026 | 29 iun. 2026 | Certificat |
| Senior Landscape Designer | $86.510–$92.000 Nivel IV | Boston, MA | 8 apr. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Designer | $72.550–$74.000 Nivel III | Boston, MA | 8 apr. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Senior Designer | $85.000 Nivel III | Poughkeepsie, NY | 4 aug. 2025 | 11 aug. 2025 | Certificat |
| Architect | $70.000–$80.000 Nivel I | Santa Fe, NM | 27 iun. 2025 | 14 iul. 2025 | Certificat |
| Landscape Designer | $60.000–$80.000 Nivel II | Boston, MA | 22 apr. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Designer | $60.000–$80.000 Nivel II | Boston, MA | 21 apr. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Senior Designer | $85.000 Nivel II | Poughkeepsie, NY | 14 feb. 2025 | 2 mar. 2025 | Certificat |
| Designer | $55.000–$80.000 Nivel II | Boston, MA | 22 iul. 2024 | 1 aug. 2024 | Certificat |
| Design Researcher | $64.917–$70.000 Nivel I | Boston, MA | 3 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Senior Designer | $74.000–$90.000 Nivel II | Poughkeepsie, NY | 16 mai 2024 | 23 sept. 2024 | Certificat |
| Senior Designer | $78.000–$90.000 Nivel II | Boston, MA | 8 mai 2024 | 25 sept. 2024 | Certificat |
| Director, Accompaniment and Impact | $90.000–$110.000 Nivel III | Boston, MA | 1 mai 2024 | 25 sept. 2024 | Certificat |
| Senior Designer | $78.000–$98.000 Nivel II | Boston, MA | 29 ian. 2024 | 15 feb. 2024 | Certificat |
| Senior Architect | $75.000–$95.000 Nivel II | Boston, MA | 4 mai 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Designer | $55.000–$60.000 Nivel II | Santa Fe, NM | 25 oct. 2022 | 1 nov. 2022 | Certificat |
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).