Date salariale H-1B

Acasă › Angajatori › Mphasis Corporation › IT Project Manager I

Salarii H-1B pentru IT Project Manager I la Mphasis Corporation

20 cereri de condiții de muncă pentru funcția IT Project Manager I la Mphasis Corporation. Salariul de bază mediu oferit: $112.477; jumătatea din mijloc $101.920–$117.716.

Cereri (LCA)20
Salariu mediu oferit$112.477
Intervalul central al salariilor$101.920–$117.716
Percentila 10–90$95.000–$127.709

Pe an fiscal

An fiscalLCAsSalariu median
An fiscal 20233$114.954
An fiscal 202515$110.000
An fiscal 20262$112.890

Cereri

Salariu de bazăLocațieDepusData de începutStatus
$95.779
Nivel I
Spring, TX11 dec. 202529 dec. 2025Certificat
$130.000
Nivel I
Jersey City, NJ29 sept. 20256 oct. 2025Certificat
$130.000
Nivel I
Lake Hiawatha, NJ19 sept. 20256 oct. 2025Certificat
$126.000
Nivel I
Fremont, CA4 sept. 202515 sept. 2025Certificat
$110.000
Nivel I
Pittsburgh, PA3 sept. 202510 sept. 2025Certificat
$110.000
Nivel I
Jersey City, NJ3 sept. 202510 sept. 2025Certificat
$127.454
Nivel I
Columbus, OH30 iun. 20251 iul. 2025Certificat
$127.454
Nivel I
Pittsburgh, PA24 iun. 20251 iul. 2025Certificat
$103.000
Nivel I
Jersey City, NJ3 iun. 202522 sept. 2025Certificat
$95.000
Nivel I
Berkeley Heights, NJ5 mai 202512 mai 2025Certificat
$95.000
Nivel I
Princeton, NJ2 mai 202512 mai 2025Certificat
$114.954
E-3 · Nivel I
San Francisco, CA12 dec. 20243 ian. 2025Certificat
$114.954
E-3 · Nivel I
San Jose, CA9 dec. 20243 ian. 2025Certificat
$114.954
E-3 · Nivel I
Fremont, CA6 dec. 20243 ian. 2025Certificat
$95.000
Nivel I
Middletown, DE12 nov. 202427 nov. 2024Certificat
$104.000
Nivel I
Austin, TX25 oct. 202418 nov. 2024Certificat
$104.000
Nivel I
Pflugerville, TX22 oct. 202418 nov. 2024Certificat
$98.680
Nivel I
Marietta, GA30 mai 202329 sept. 2023Certificat
$114.954
E-3 · Nivel I
Fremont, CA18 ian. 202327 ian. 2023Certificat
$114.954
E-3 · Nivel I
San Francisco, CA18 ian. 202327 ian. 2023Certificat

Alte posturi la Mphasis Corporation

Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).