Acasă › Angajatori › Next Level Business Services, Inc.
Next Level Business Services, Inc.: Salarii H-1B și sponsorizare
Next Level Business Services, Inc. a depus 15 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 15. Salariu mediu oferit: $109.283.
Sponsorizează Next Level Business Services, Inc. vize H-1B?
Next Level Business Services, Inc. a depus 15 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 18 iun. 2026. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.
Salarii pe titlu de job
| Funcție | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| Software Developer | 4 | $96.543 |
| Product Owner | 2 | $110.000 |
| IT Project Manager | 1 | $71.000 |
| Technical Project Manager | 1 | $95.742 |
| Softwar Developer | 1 | $105.227 |
| Manager-Data Engineering & BI | 1 | $150.000 |
| Software Developer - Liferay | 1 | $109.283 |
| QA Engineer | 1 | $95.000 |
| Ebs P2p (gl/ap) Lead Developer | 1 | $200.000 |
| Data Engineer | 1 | $145.600 |
| Information Security Analyst | 1 | $110.240 |
Cereri pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 1 | $71.000 |
| An fiscal 2024 | 2 | $110.000 |
| An fiscal 2025 | 4 | $105.227 |
| An fiscal 2026 | 8 | $109.762 |
Niveluri de salariu prevailing
- Nivel I (intrare)13 %
- Nivel II (calificat)67 %
- Nivel III (experimentat)13 %
- Nivel IV (plin competență)7 %
Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.
Unde sunt joburile
- Atlanta, GA7
- Alpharetta, GA2
- Columbus, OH1
- Dallas, TX1
- Malvern, PA1
- Sandy Springs, GA1
- Plano, TX1
- Collierville, TN1
Ocuații
- Software Developers7
- Computer Systems Engineers/Architects4
- Computer and Information Systems Managers1
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
- Data Scientists1
- Information Security Analysts1
Cele mai recente cereri
| Funcție | Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Information Security Analyst | $110.240 Nivel III | Collierville, TN | 18 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Software Developer | $87.859 Nivel I | Sandy Springs, GA | 11 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Software Developer | $87.859 Nivel I | Atlanta, GA | 11 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Software Developer | $112.923 Nivel II | Plano, TX | 11 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Data Engineer | $145.600 Nivel IV | Malvern, PA | 10 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Ebs P2p (gl/ap) Lead Developer | $200.000 Nivel III | Dallas, TX | 6 mai 2026 | 13 mai 2026 | Certificat |
| QA Engineer | $95.000 Nivel II | Atlanta, GA | 23 feb. 2026 | 2 mar. 2026 | Certificat |
| Software Developer - Liferay | $109.283 Nivel II | Atlanta, GA | 3 nov. 2025 | 10 nov. 2025 | Certificat |
| Manager-Data Engineering & BI | $150.000 Nivel II | Alpharetta, GA | 1 apr. 2025 | 7 apr. 2025 | Certificat |
| Technical Project Manager | $95.742 Nivel II | Columbus, OH | 4 dec. 2024 | 12 dec. 2024 | Certificat |
| Software Developer | $105.227 Nivel II | Atlanta, GA | 7 oct. 2024 | 28 oct. 2024 | Certificat |
| Softwar Developer | $105.227 Nivel II | Atlanta, GA | 4 oct. 2024 | 28 oct. 2024 | Certificat |
| Product Owner | $110.000 Nivel II | Atlanta, GA | 15 feb. 2024 | 28 feb. 2024 | Certificat |
| Product Owner | $110.000 Nivel II | Atlanta, GA | 14 feb. 2024 | 28 feb. 2024 | Certificat |
| IT Project Manager | $71.000 Nivel II | Alpharetta, GA | 29 mai 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).