Acasă › Angajatori › Next Phase Solutions and Services, Inc.
Next Phase Solutions and Services, Inc.: Salarii H-1B și sponsorizare
Next Phase Solutions and Services, Inc. a depus 13 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 13. Salariu mediu oferit: $152.000.
Sponsorizează Next Phase Solutions and Services, Inc. vize H-1B?
Next Phase Solutions and Services, Inc. a depus 13 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 19 feb. 2026. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.
Salarii pe titlu de job
| Funcție | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| Software Engineer III | 2 | $165.000 |
| Solution Architect IV | 2 | $195.000 |
| Software Engineer/architect | 1 | $175.000 |
| DevOps Engineer II | 1 | $160.000 |
| Engineer | 1 | — |
| AWS Engineer | 1 | $140.000 |
| Software Engineer 3 | 1 | $115.000 |
| Security Specialist II | 1 | $90.000 |
| Software Engineer IV | 1 | — |
| Software Engineer II | 1 | $125.000 |
| Software Developer III | 1 | $152.000 |
Cereri pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 5 | $162.500 |
| An fiscal 2024 | 2 | $115.000 |
| An fiscal 2025 | 3 | $138.500 |
| An fiscal 2026 | 3 | $142.500 |
Niveluri de salariu prevailing
- Nivel I (intrare)8 %
- Nivel II (calificat)15 %
- Nivel III (experimentat)23 %
- Nivel IV (plin competență)54 %
Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.
Unde sunt joburile
Ocuații
- Software Developers10
- Software Developers, Systems Software1
- Software Developers, Applications1
- Information Security Analysts1
Cele mai recente cereri
| Funcție | Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Solution Architect IV | $180.149–$200.949 cu normă redusă · Nivel IV | Columbia, MD | 19 feb. 2026 | 1 mar. 2026 | Certificat, apoi retras |
| Solution Architect IV | $195.000–$205.000 Nivel IV | Columbia, MD | 17 dec. 2025 | 18 iun. 2026 | Certificat, apoi retras |
| Software Engineer II | $125.000–$145.000 Nivel II | Frederick, MD | 17 feb. 2025 | 16 aug. 2025 | Certificat |
| Software Developer III | $152.000–$172.000 Nivel III | Sykesville, MD | 17 feb. 2025 | 16 aug. 2025 | Certificat |
| Software Engineer IV | $176.800–$197.600 cu normă redusă · Nivel IV | Louisville, KY | 6 aug. 2024 | 15 aug. 2024 | Certificat |
| Software Engineer 3 | $115.000–$140.000 Nivel II | Columbia, MD | 8 mai 2024 | 2 nov. 2024 | Certificat |
| Security Specialist II | $90.000–$100.000 Nivel I | Sykesville, MD | 8 apr. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat, apoi retras |
| Engineer | $176.800–$197.600 cu normă redusă · Nivel IV | Columbia, MD | 30 mai 2023 | 8 iun. 2023 | Certificat, apoi retras |
| Software Engineer III | $176.800–$197.600 cu normă redusă · Nivel IV | Ellicott City, MD | 25 apr. 2023 | 3 mai 2023 | Certificat |
| Software Engineer/architect | $175.000–$185.000 Nivel IV | Columbia, MD | 19 dec. 2022 | 18 iun. 2023 | Certificat |
| DevOps Engineer II | $160.000–$170.000 Nivel III | Columbia, MD | 22 aug. 2022 | 27 sept. 2022 | Certificat, apoi retras |
| Software Engineer III | $165.000–$185.000 Nivel IV | Ellicott City, MD | 29 sept. 2021 | 1 mar. 2022 | Certificat, apoi retras |
| AWS Engineer | $140.000–$160.000 Nivel III | Columbia, MD | 14 ian. 2021 | 25 ian. 2021 | Certificat, apoi retras |
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).