Acasă › Angajatori › Oath Holdings, Inc. › Sr Software Dev Engineer
Salarii H-1B pentru Sr Software Dev Engineer la Oath Holdings, Inc.
34 cereri de condiții de muncă pentru funcția Sr Software Dev Engineer la Oath Holdings, Inc.. Salariul de bază mediu oferit: $180.000; jumătatea din mijloc $173.654–$193.158.
Cereri (LCA)34
Salariu mediu oferit$180.000
Intervalul central al salariilor$173.654–$193.158
Percentila 10–90$153.756–$204.514
Pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 33 | $180.000 |
Cereri
| Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|
| $189.034–$266.875 | Danville, CA | 1 mai 2023 | 26 mai 2023 | Certificat |
| $185.027–$243.125 | Santa Clara, CA | 13 apr. 2023 | 17 apr. 2023 | Certificat |
| $157.061–$253.750 Nivel IV | Reston, VA | 13 apr. 2023 | 12 mai 2023 | Certificat |
| $225.000 | Santa Clara, CA | 10 apr. 2023 | 24 apr. 2023 | Certificat |
| $185.027–$243.125 | Sunnyvale, CA | 10 apr. 2023 | 17 apr. 2023 | Certificat |
| $152.250–$253.750 | Herndon, VA | 24 mar. 2023 | 28 apr. 2023 | Certificat |
| $168.709–$243.125 Nivel IV | Bothell, WA | 17 mar. 2023 | 21 mar. 2023 | Certificat |
| — | Mountain View, CA | 14 mar. 2023 | 1 apr. 2023 | Certificat |
| $185.027–$266.875 | Mountain View, CA | 10 mar. 2023 | 14 apr. 2023 | Certificat |
| $180.000 Nivel III | Mountain View, CA | 6 feb. 2023 | 13 feb. 2023 | Certificat |
| $180.000 Nivel III | Mountain View, CA | 2 feb. 2023 | 13 feb. 2023 | Certificat |
| $175.193 | Mountain View, CA | 27 ian. 2023 | 3 mar. 2023 | Certificat |
| $185.000 | San Jose, CA | 27 ian. 2023 | 3 mar. 2023 | Certificat |
| $193.158 Nivel IV | Cupertino, CA | 22 ian. 2023 | 30 ian. 2023 | Certificat |
| $210.000 | San Jose, CA | 20 ian. 2023 | 17 feb. 2023 | Certificat |
| $215.000 Nivel II | Santa Clara, CA | 5 ian. 2023 | 20 ian. 2023 | Certificat |
| $194.500 | Milpitas, CA | 23 dec. 2022 | 20 ian. 2023 | Certificat |
| $143.100 Nivel III | Champaign, IL | 21 dec. 2022 | 6 ian. 2023 | Certificat |
| $194.500 | Cupertino, CA | 13 dec. 2022 | 6 ian. 2023 | Certificat, apoi retras |
| $202.570 | San Jose, CA | 7 dec. 2022 | 23 dec. 2022 | Certificat |
| $175.193 | Cupertino, CA | 28 nov. 2022 | 23 dec. 2022 | Certificat |
| $186.929 Nivel III | Santa Clara, CA | 23 nov. 2022 | 9 dec. 2022 | Certificat |
| $150.762 Nivel IV | Austin, TX | 23 nov. 2022 | 23 dec. 2022 | Certificat |
| $175.156 | Union City, CA | 22 nov. 2022 | 23 dec. 2022 | Certificat, apoi retras |
| $152.930 | Sterling, VA | 22 nov. 2022 | 23 dec. 2022 | Certificat |
| $165.000 | Mountlake Terrace, WA | 15 nov. 2022 | 9 dec. 2022 | Certificat |
| $173.654 Nivel IV | San Jose, CA | 8 nov. 2022 | 25 nov. 2022 | Certificat |
| $176.417 | Milpitas, CA | 19 oct. 2022 | 31 oct. 2022 | Certificat |
| $205.000 Nivel IV | Bellevue, WA | 18 oct. 2022 | 7 nov. 2022 | Certificat |
| $180.888 | San Jose, CA | 13 oct. 2022 | 17 oct. 2022 | Certificat |
| $176.417 | New York, NY | 13 oct. 2022 | 31 oct. 2022 | Certificat |
| $160.000 Nivel IV | Dulles, VA | 30 sept. 2022 | 30 sept. 2022 | Certificat |
| $179.423 | San Jose, CA | 29 sept. 2022 | 3 oct. 2022 | Certificat |
| $199.321 Nivel IV | Milpitas, CA | 27 sept. 2022 | 29 sept. 2022 | Certificat |
Sr Software Dev Engineer la toți angajatorii →
Alte posturi la Oath Holdings, Inc.
- Software Dev Engineer II$154.399
- Software Dev Engineer I$127.338
- Princ Software Dev Engineer$192.941
- Software Apps Engineer II$175.000
- Production Engineer II$124.800
- Sr Software Apps Engineer$194.500
- Princ Production Engineer$191.355
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).