Acasă › Angajatori › Omniskope, Inc
Omniskope, Inc: Salarii H-1B și sponsorizare
Omniskope, Inc a depus 20 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 20. Salariu mediu oferit: $95.701.
Sponsorizează Omniskope, Inc vize H-1B?
Omniskope, Inc a depus 20 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 8 mai 2026. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.
Salarii pe titlu de job
| Funcție | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| Sr. Software Engineer | 6 | $95.701 |
| Software Engineer | 4 | $96.034 |
| Technology Solutions Manager - Finance | 2 | $194.220 |
| Sr. Solutions Engineer CRM & AI - MAE | 2 | $85.426 |
| Software Architect - Salesforce Solutions | 1 | — |
| Cloud Solutions Management Analyst | 1 | $81.000 |
| Lead Consultant - Salesforce | 1 | $105.685 |
| Cyber Security Specialist | 1 | $89.773 |
| Salesforce & Gen AI Engineer | 1 | $90.397 |
| Applications Engineer | 1 | $134.514 |
Cereri pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 7 | $99.850 |
| An fiscal 2024 | 6 | $92.748 |
| An fiscal 2025 | 5 | $90.397 |
| An fiscal 2026 | 2 | $167.710 |
Niveluri de salariu prevailing
Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.
Unde sunt joburile
- St. Louis, MO10
- Philadelphia, PA2
- San Francisco, CA2
- Round Rock, TX1
- Santa Clara, CA1
- Secane, PA1
- Oak Creek, WI1
- Portland, OR1
- Tempe, AZ1
Ocuații
- Software Developers15
- Computer and Information Systems Managers2
- Computer Systems Engineers/Architects1
- Management Analysts1
- Information Security Analysts1
Cele mai recente cereri
| Funcție | Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Applications Engineer | $134.514–$156.000 Nivel III | Tempe, AZ | 8 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Technology Solutions Manager - Finance | $200.907–$237.500 Nivel II | San Francisco, CA | 12 apr. 2026 | 1 sept. 2026 | Certificat |
| Sr. Software Engineer | $90.397–$112.000 Nivel II | St. Louis, MO | 23 iun. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Salesforce & Gen AI Engineer | $90.397–$112.000 Nivel II | St. Louis, MO | 20 iun. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Cyber Security Specialist | $89.773–$105.892 Nivel II | St. Louis, MO | 30 oct. 2024 | 3 feb. 2025 | Certificat |
| Sr. Software Engineer | $90.397–$112.173 Nivel II | St. Louis, MO | 21 oct. 2024 | 3 feb. 2025 | Certificat |
| Software Engineer | $90.397–$112.173 Nivel II | St. Louis, MO | 21 oct. 2024 | 3 feb. 2025 | Certificat |
| Sr. Solutions Engineer CRM & AI - MAE | $85.426–$105.850 Nivel II | St. Louis, MO | 6 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Sr. Solutions Engineer CRM & AI - MAE | $85.426–$105.850 Nivel II | St. Louis, MO | 6 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Software Engineer | $101.670–$105.000 Nivel II | Portland, OR | 16 mai 2024 | 31 aug. 2024 | Certificat |
| Lead Consultant - Salesforce | $105.685–$120.000 Nivel III | Oak Creek, WI | 16 feb. 2024 | 1 mai 2024 | Certificat |
| Sr. Software Engineer | $100.069–$105.500 Nivel II | Secane, PA | 9 nov. 2023 | 10 nov. 2023 | Certificat |
| Cloud Solutions Management Analyst | $81.000–$105.000 Nivel II | St. Louis, MO | 20 oct. 2023 | 5 feb. 2024 | Certificat |
| Technology Solutions Manager - Finance | $187.533–$190.000 Nivel II | San Francisco, CA | 13 iul. 2023 | 1 sept. 2023 | Certificat |
| Sr. Software Engineer | $95.701–$100.000 Nivel II | Philadelphia, PA | 5 iun. 2023 | 5 iun. 2023 | Certificat |
| Sr. Software Engineer | $95.701–$100.000 Nivel II | Philadelphia, PA | 31 mai 2023 | 5 iun. 2023 | Certificat |
| Sr. Software Engineer | $104.000–$122.000 Nivel III | St. Louis, MO | 3 apr. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Software Engineer | $85.000–$103.000 Nivel II | St. Louis, MO | 3 apr. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Software Engineer | $141.378–$142.000 Nivel II | Santa Clara, CA | 2 mar. 2023 | 15 mar. 2023 | Certificat |
| Software Architect - Salesforce Solutions | $120.869–$260.000 cu normă redusă · Nivel IV | Round Rock, TX | 8 dec. 2022 | 12 dec. 2022 | Certificat |
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).