Acasă › Angajatori › OpenTeQ Technologies LLC
OpenTeQ Technologies LLC: Salarii H-1B și sponsorizare
OpenTeQ Technologies LLC a depus 20 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 20. Salariu mediu oferit: $111.560.
Sponsorizează OpenTeQ Technologies LLC vize H-1B?
OpenTeQ Technologies LLC a depus 20 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 16 iun. 2026. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.
Salarii pe titlu de job
| Funcție | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| Senior Java Developer | 1 | $101.192 |
| Senior ETL / SSIS Developer | 1 | $101.192 |
| Guidewire Developer | 1 | $140.000 |
| Technical Lead | 1 | $145.000 |
| Senior SAS Adminstrator | 1 | $110.000 |
| Senior Platform Administrator | 1 | $105.997 |
| Technical Manager | 1 | $114.192 |
| SAS Programmer | 1 | $90.000 |
| Full Stack Developer | 1 | $90.000 |
| Cloud and DevOps Architect | 1 | $110.000 |
| Big Data Developer | 1 | $105.997 |
| Software Development Engineer | 1 | $130.000 |
| Senior VOIP Engineer | 1 | $112.923 |
| Senior QA Analyst/Test Manager | 1 | $91.374 |
| Software Developer (Senior Guidewire Developer) | 1 | $134.971 |
| QA Automation Developer | 1 | $110.198 |
| Data Engineer | 1 | $118.893 |
| AI/ML Engineer (Software Developer) | 1 | $134.971 |
| Senior Software Developer | 1 | $134.971 |
| Workday Integration QA | 1 | $134.971 |
Cereri pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2024 | 4 | $120.596 |
| An fiscal 2025 | 10 | $107.998 |
| An fiscal 2026 | 6 | $134.971 |
Niveluri de salariu prevailing
- Nivel I (intrare)10 %
- Nivel II (calificat)50 %
- Nivel III (experimentat)35 %
- Nivel IV (plin competență)5 %
Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.
Unde sunt joburile
Ocuații
- Software Developers15
- Software Quality Assurance Analysts and Testers2
- Computer and Information Systems Managers1
- Computer Programmers1
- Data Scientists1
Cele mai recente cereri
| Funcție | Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Workday Integration QA | $134.971 Nivel III | Irving, TX | 16 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Senior Software Developer | $134.971 Nivel III | Irving, TX | 15 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| QA Automation Developer | $110.198 Nivel III | Irving, TX | 15 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| AI/ML Engineer (Software Developer) | $134.971 Nivel III | Irving, TX | 15 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Data Engineer | $118.893 Nivel III | Irving, TX | 15 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Software Developer (Senior Guidewire Developer) | $134.971 Nivel III | Frisco, TX | 13 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Software Development Engineer | $130.000 Nivel II | Irving, TX | 5 sept. 2025 | 8 sept. 2025 | Certificat |
| Senior VOIP Engineer | $112.923 Nivel II | Irving, TX | 2 iul. 2025 | 7 iul. 2025 | Certificat |
| Senior QA Analyst/Test Manager | $91.374 Nivel II | Irving, TX | 2 iul. 2025 | 7 iul. 2025 | Certificat |
| Technical Manager | $114.192 Nivel I | Irving, TX | 20 iun. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| SAS Programmer | $90.000 Nivel II | Irving, TX | 19 iun. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Full Stack Developer | $90.000 Nivel I | Irving, TX | 19 iun. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Cloud and DevOps Architect | $110.000 Nivel II | Irving, TX | 14 iun. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Big Data Developer | $105.997 Nivel II | Irving, TX | 12 mai 2025 | 17 mai 2025 | Certificat |
| Senior Platform Administrator | $105.997 Nivel II | Irving, TX | 10 ian. 2025 | 17 ian. 2025 | Certificat |
| Senior SAS Adminstrator | $110.000 Nivel II | Irving, TX | 24 oct. 2024 | 29 oct. 2024 | Certificat |
| Technical Lead | $145.000 Nivel III | Novi, MI | 23 aug. 2024 | 28 aug. 2024 | Certificat |
| Senior Java Developer | $101.192 Nivel II | Irving, TX | 15 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Senior ETL / SSIS Developer | $101.192 Nivel II | Irving, TX | 15 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Guidewire Developer | $140.000–$160.000 Nivel IV | Haslet, TX | 28 mar. 2024 | 1 apr. 2024 | Certificat |
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).