Date salariale H-1B

Acasă › Angajatori › Outdoor Wireless Networks LLC

Outdoor Wireless Networks LLC: Salarii H-1B și sponsorizare

Outdoor Wireless Networks LLC a depus 23 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 23. Salariu mediu oferit: $123.739.

Cereri (LCA)23
Certificat23
Adresa angajatoruluiClaremont, NC
Angajator dependent de H-1BNu
Salariu mediu oferit$123.739
Intervalul central al salariilor$117.253–$135.359
Percentila 10–90$108.845–$142.032

Sponsorizează Outdoor Wireless Networks LLC vize H-1B?

Outdoor Wireless Networks LLC a depus 23 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 12 mai 2025. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.

Salarii pe titlu de job

FuncțieLCAsSalariu median
Manager, Engineering4$141.054
Senior Engineer, Services2$123.739
Senior Staff Engineer2$115.649
Staff Engineer, Electrical2$111.280
Engineer III, Software2$123.872
Principal Engineer, Radio Frequency1$123.739
Senior Electrical Engineer1$117.253
Manager, Business Development1$124.328
Manager, Technical RF1$87.400
Staff Engineer, FPGA1$118.885
Engineer Principal, RF1$123.739
Senior Engineer, Electrical1$117.253
Senior Systems Engineer1$130.642
Engineer Senior Software1$113.989
Principal Systems Performance Engineer1$181.101
Engineer Principal, NPI1$193.010

Cereri pe an fiscal

An fiscalLCAsSalariu median
An fiscal 202523$123.739

Niveluri de salariu prevailing

Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.

Unde sunt joburile

Ocuații

Cele mai recente cereri

FuncțieSalariu de bazăLocațieDepusData de începutStatus
Engineer Principal, NPI$193.010
Nivel IV
Nashua, NH12 mai 202525 mai 2025Certificat
Principal Systems Performance Engineer$181.101
Nivel IV
Nashua, NH12 mai 202525 mai 2025Certificat
Staff Engineer, Electrical$115.000
Nivel II
Franklin Park, NJ28 feb. 202511 mar. 2025Certificat
Manager, Engineering$140.076–$188.600Richardson, TX20 dec. 20241 ian. 2025Certificat
Senior Staff Engineer$107.559–$164.400Richardson, TX20 dec. 20241 ian. 2025Certificat
Staff Engineer, Electrical$107.559–$135.500Richardson, TX20 dec. 20241 ian. 2025Certificat
Senior Staff Engineer$123.739–$164.400
Nivel IV
Richardson, TX20 dec. 20241 ian. 2025Certificat
Senior Electrical Engineer$117.253–$164.400Richardson, TX20 dec. 20241 ian. 2025Certificat
Principal Engineer, Radio Frequency$123.739–$188.600
Nivel IV
Richardson, TX20 dec. 20241 ian. 2025Certificat
Senior Engineer, Services$123.739–$164.400
Nivel IV
Richardson, TX20 dec. 20241 ian. 2025Certificat
Manager, Technical RF$87.400–$135.500Richardson, TX19 dec. 20241 ian. 2025Certificat
Manager, Business Development$124.328–$188.600Cypress, TX19 dec. 20241 ian. 2025Certificat
Manager, Engineering$140.076–$188.600Richardson, TX19 dec. 20242 ian. 2025Certificat
Engineer III, Software$123.872–$149.100Sterling, VA17 dec. 20241 ian. 2025Certificat
Senior Engineer, Services$123.739–$164.400
Nivel IV
Richardson, TX12 dec. 20242 ian. 2025Certificat
Staff Engineer, FPGA$118.885–$135.500Cornelius, OR10 dec. 20241 ian. 2025Certificat
Engineer Principal, RF$123.739–$188.600
Nivel IV
Richardson, TX9 dec. 20241 ian. 2025Certificat
Engineer III, Software$123.872–$149.100Sterling, VA5 dec. 202412 dec. 2024Certificat
Senior Systems Engineer$130.642–$164.400Sterling, VA5 dec. 202412 dec. 2024Certificat
Senior Engineer, Electrical$117.253–$164.400Richardson, TX5 dec. 202412 dec. 2024Certificat
Manager, Engineering$142.032–$188.600Richardson, TX5 dec. 202412 dec. 2024Certificat
Engineer Senior Software$113.989–$164.400Lowell, MA5 dec. 202412 dec. 2024Certificat
Manager, Engineering$142.032–$188.600Richardson, TX27 sept. 20243 oct. 2024Certificat

Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).