Acasă › Angajatori › The Penta Building Group, LLC
The Penta Building Group, LLC: Salarii H-1B și sponsorizare
The Penta Building Group, LLC a depus 14 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 14. Salariu mediu oferit: $130.000.
Sponsorizează The Penta Building Group, LLC vize H-1B?
The Penta Building Group, LLC a depus 14 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 11 iun. 2026. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.
Salarii pe titlu de job
| Funcție | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| Senior Project Manager | 6 | $153.816 |
| Project Coordinator | 5 | $87.194 |
| Project Manager | 1 | $120.000 |
| Project Engineer | 1 | $90.000 |
| Project Executive | 1 | $195.000 |
Cereri pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 5 | $91.229 |
| An fiscal 2024 | 2 | $114.540 |
| An fiscal 2025 | 2 | $153.816 |
| An fiscal 2026 | 5 | $157.955 |
Niveluri de salariu prevailing
- Nivel I (intrare)7 %
- Nivel II (calificat)50 %
- Nivel III (experimentat)7 %
- Nivel IV (plin competență)36 %
Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.
Unde sunt joburile
Ocuații
- Construction Managers6
- Architectural and Engineering Managers3
- Civil Engineers3
- Project Management Specialists2
Cele mai recente cereri
| Funcție | Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Project Manager | $157.955 E-3 · Nivel IV | Las Vegas, NV | 11 iun. 2026 | 23 iun. 2026 | Certificat |
| Project Coordinator | $86.100 Nivel II | Phoenix, AZ | 5 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Senior Project Manager | $161.507 Nivel IV | Rohnert Park, CA | 5 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Project Coordinator | $86.100 Nivel II | Phoenix, AZ | 5 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Project Executive | $195.000–$200.000 Nivel III | Pasadena, CA | 16 mar. 2026 | 16 aug. 2026 | Certificat |
| Senior Project Manager | $153.816 E-3 · Nivel IV | Las Vegas, NV | 12 iun. 2025 | 12 iun. 2025 | Certificat |
| Senior Project Manager | $153.816 E-3 · Nivel IV | Las Vegas, NV | 18 feb. 2025 | 18 feb. 2025 | Certificat |
| Senior Project Manager | $140.000 E-3 · Nivel IV | Las Vegas, NV | 4 iun. 2024 | 24 iun. 2024 | Certificat |
| Project Coordinator | $89.080 Nivel II | Las Vegas, NV | 29 feb. 2024 | 16 aug. 2024 | Certificat |
| Senior Project Manager | $150.000–$170.000 Nivel II | Pasadena, CA | 4 aug. 2023 | 16 aug. 2023 | Certificat |
| Project Coordinator | $91.229–$110.000 Nivel II | Pasadena, CA | 18 iul. 2023 | 27 iul. 2023 | Certificat |
| Project Engineer | $90.000–$110.000 Nivel II | Pasadena, CA | 30 iun. 2023 | 17 iul. 2023 | Certificat |
| Project Manager | $120.000–$130.000 Nivel I | Pasadena, CA | 30 iun. 2023 | 17 iul. 2023 | Certificat |
| Project Coordinator | $87.194–$100.000 Nivel II | Phoenix, AZ | 3 mar. 2023 | 15 mar. 2023 | Certificat |
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).