Acasă › Angajatori › Phoenix Retail LLC
Phoenix Retail LLC: Salarii H-1B și sponsorizare
Phoenix Retail LLC a depus 19 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 19. Salariu mediu oferit: $125.153.
Sponsorizează Phoenix Retail LLC vize H-1B?
Phoenix Retail LLC a depus 19 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 2 iun. 2025. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.
Salarii pe titlu de job
| Funcție | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| Technical Consultant | 5 | $144.200 |
| Senior Software Developer | 2 | $119.650 |
| Senior Software Developer eComm | 2 | $126.884 |
| Solutions Architect | 1 | $155.598 |
| Technical Systems Administrator | 1 | $125.153 |
| eComm Engineer | 1 | $111.895 |
| Lead Data Scientist | 1 | $121.139 |
| Sr. Software Developer | 1 | $131.969 |
| Associate Software Developer | 1 | $93.784 |
| Software QA Analyst | 1 | $71.400 |
| Senior Software Developer P&A | 1 | $121.800 |
| Manager eCommerce Applications Development | 1 | $146.503 |
| Senior Manager Technology Applications | 1 | $165.000 |
Cereri pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2024 | 11 | $125.153 |
| An fiscal 2025 | 8 | $126.884 |
Niveluri de salariu prevailing
Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.
Unde sunt joburile
Ocuații
- Software Developers10
- Computer and Information Systems Managers5
- Network and Computer Systems Administrators1
- Computer Systems Engineers/Architects1
- Data Scientists1
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
Cele mai recente cereri
| Funcție | Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Technical Consultant | $148.526 | Columbus, OH | 2 iun. 2025 | 18 oct. 2025 | Certificat |
| Senior Software Developer | $122.016 | Columbus, OH | 30 sept. 2024 | 14 oct. 2024 | Certificat |
| Senior Software Developer P&A | $121.800 | Columbus, OH | 30 sept. 2024 | 14 oct. 2024 | Certificat |
| Manager eCommerce Applications Development | $146.503 | Columbus, OH | 25 sept. 2024 | 7 oct. 2024 | Certificat |
| Senior Manager Technology Applications | $165.000 | Columbus, OH | 25 sept. 2024 | 7 oct. 2024 | Certificat |
| Senior Software Developer eComm | $123.080 | Columbus, OH | 24 sept. 2024 | 7 oct. 2024 | Certificat |
| Senior Software Developer | $117.283 | Columbus, OH | 24 sept. 2024 | 7 oct. 2024 | Certificat |
| Senior Software Developer eComm | $130.688 | Columbus, OH | 24 sept. 2024 | 7 oct. 2024 | Certificat |
| Solutions Architect | $155.598 Nivel IV | Prosper, TX | 12 sept. 2024 | 23 sept. 2024 | Certificat |
| Technical Consultant | $108.326 Nivel IV | McMinnville, TN | 10 sept. 2024 | 18 sept. 2024 | Certificat |
| Technical Systems Administrator | $125.153 Nivel IV | Cumming, GA | 6 sept. 2024 | 18 sept. 2024 | Certificat |
| Technical Consultant | $128.994 | Columbus, OH | 29 aug. 2024 | 9 sept. 2024 | Certificat |
| eComm Engineer | $111.895 Nivel II | Leander, TX | 22 aug. 2024 | 28 aug. 2024 | Certificat |
| Technical Consultant | $157.178 | Columbus, OH | 21 aug. 2024 | 28 aug. 2024 | Certificat |
| Lead Data Scientist | $121.139 Nivel IV | Columbus, OH | 19 aug. 2024 | 19 aug. 2024 | Certificat |
| Sr. Software Developer | $131.969 | Davidson, NC | 1 aug. 2024 | 12 aug. 2024 | Certificat |
| Associate Software Developer | $93.784 | Cumming, GA | 1 aug. 2024 | 12 aug. 2024 | Certificat |
| Technical Consultant | $144.200 | Columbus, OH | 1 aug. 2024 | 12 aug. 2024 | Certificat |
| Software QA Analyst | $71.400 Nivel I | Columbus, OH | 29 iul. 2024 | 7 aug. 2024 | Certificat |
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).