Acasă › Angajatori › Purem Novi, Inc.
Purem Novi, Inc.: Salarii H-1B și sponsorizare
Purem Novi, Inc. a depus 20 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 20. Salariu mediu oferit: $100.000.
Sponsorizează Purem Novi, Inc. vize H-1B?
Purem Novi, Inc. a depus 20 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 21 mai 2026. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.
Cereri Green Card (PERM) la Purem Novi, Inc.: 5 →
Salarii pe titlu de job
| Funcție | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| Commodity Buyer | 3 | $80.000 |
| Program Manager | 3 | $120.800 |
| Program Quality | 3 | $100.000 |
| Program Quality Engineer | 2 | $95.000 |
| Program Manager II | 1 | $125.000 |
| Senior Value Engineer | 1 | $110.000 |
| Quality Manager | 1 | $100.000 |
| Tolerance Simulation Specialist | 1 | $100.000 |
| Advanced Development Engineer (Acoustics) | 1 | $100.000 |
| Product Engineer | 1 | $120.000 |
| Durability Simulation Engineer | 1 | $90.000 |
| Sr. Director, Manufacturing Engineering | 1 | $185.000 |
| Robotics Welding Expert | 1 | $120.000 |
Cereri pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 5 | $100.000 |
| An fiscal 2024 | 3 | $100.000 |
| An fiscal 2025 | 9 | $100.000 |
| An fiscal 2026 | 3 | $100.000 |
Niveluri de salariu prevailing
- Nivel I (intrare)15 %
- Nivel II (calificat)60 %
- Nivel III (experimentat)15 %
- Nivel IV (plin competență)10 %
Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.
Unde sunt joburile
Ocuații
- Industrial Engineers9
- Purchasing Agents, Except Wholesale, Retail, and Farm Products3
- Architectural and Engineering Managers3
- Mechanical Engineers2
- Industrial Production Managers1
- Sales Engineers1
- Mechatronics Engineers1
Cele mai recente cereri
| Funcție | Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Robotics Welding Expert | $120.000–$140.000 Nivel I | Brighton, MI | 21 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Program Quality Engineer | $100.000–$130.000 Nivel II | Brighton, MI | 11 dec. 2025 | 14 apr. 2026 | Certificat |
| Commodity Buyer | $75.000–$85.000 Nivel I | Novi, MI | 17 iul. 2025 | 15 ian. 2026 | Certificat |
| Program Manager | $145.000–$165.000 Nivel II | Brighton, MI | 30 iun. 2025 | 14 nov. 2025 | Certificat |
| Program Quality | $100.000–$115.000 Nivel II | Brighton, MI | 24 iun. 2025 | 25 iun. 2025 | Certificat |
| Program Quality | $100.000–$115.000 Nivel II | Wixom, MI | 24 iun. 2025 | 25 iun. 2025 | Certificat |
| Program Manager | $120.800–$130.800 Nivel I | Novi, MI | 10 iun. 2025 | 15 iun. 2025 | Certificat |
| Product Engineer | $120.000–$130.000 Nivel II | Brighton, MI | 27 mai 2025 | 2 iun. 2025 | Certificat |
| Durability Simulation Engineer | $90.000–$100.000 Nivel II | Novi, MI | 15 mai 2025 | 26 aug. 2025 | Certificat, apoi retras |
| Program Quality | $100.000–$115.000 Nivel II | Novi, MI | 14 mai 2025 | 2 iun. 2025 | Certificat |
| Sr. Director, Manufacturing Engineering | $185.000–$195.000 Nivel IV | Novi, MI | 14 mai 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Advanced Development Engineer (Acoustics) | $100.000–$110.000 Nivel II | Novi, MI | 11 oct. 2024 | 9 ian. 2025 | Certificat |
| Tolerance Simulation Specialist | $100.000–$110.000 Nivel II | Novi, MI | 18 sept. 2024 | 30 sept. 2024 | Certificat |
| Commodity Buyer | $80.000–$90.000 Nivel II | Brighton, MI | 8 mar. 2024 | 25 mar. 2024 | Certificat |
| Program Quality Engineer | $90.000–$120.000 Nivel II | Brighton, MI | 6 apr. 2023 | 15 apr. 2023 | Certificat |
| Senior Value Engineer | $110.000–$140.000 Nivel IV | Novi, MI | 20 feb. 2023 | 1 mar. 2023 | Certificat, apoi retras |
| Quality Manager | $100.000–$110.000 Nivel II | Wixom, MI | 3 ian. 2023 | 15 ian. 2023 | Certificat |
| Commodity Buyer | $80.000–$90.000 Nivel III | Novi, MI | 19 dec. 2022 | 15 ian. 2023 | Certificat |
| Program Manager II | $125.000–$145.000 Nivel III | Brighton, MI | 26 oct. 2022 | 14 nov. 2022 | Certificat |
| Program Manager | $115.000–$125.000 Nivel III | Novi, MI | 26 aug. 2022 | 10 oct. 2022 | Certificat, apoi retras |
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).