Acasă › Angajatori › QVerge LLC
QVerge LLC: Salarii H-1B și sponsorizare
QVerge LLC a depus 30 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 26. Salariu mediu oferit: $82.098.
Un angajator dependent de H-1B are o proporție mare de lucrători H-1B (de exemplu, 15% sau mai mult dintr-o forță de muncă de 51 sau mai mulți) și trebuie să respecte reguli suplimentare împotriva înlocuirii lucrătorilor din SUA.
Sponsorizează QVerge LLC vize H-1B?
QVerge LLC a depus 30 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 12 mar. 2026. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.
Salarii pe titlu de job
| Funcție | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| Software Developer | 3 | $87.142 |
| Software Engineer | 3 | $60.000 |
| Data Engineer | 2 | $87.938 |
| Lead Developer | 2 | $82.056 |
| Technical Lead Software Engineer | 2 | $82.076 |
| SAP Basis Lead - Solution Architect | 1 | $85.000 |
| Senior Cloud DevOps Engineer | 1 | $71.000 |
| Salesforce Developer | 1 | $80.101 |
| Full Stack Developer | 1 | $79.000 |
| Associate Technical Implementation Consultant | 1 | $80.101 |
| Data Analyst | 1 | $100.235 |
| Data Scientist | 1 | $89.877 |
| Production Support Engineer | 1 | $70.886 |
| Sr. Test Engineer | 1 | $81.328 |
| Application Developer | 1 | $105.230 |
| Java Developer | 1 | $82.971 |
| Principal Consultant | 1 | $84.094 |
| Sr. Workday Administrator | 1 | $120.000 |
| Computer Programmer | 1 | $70.678 |
| Software Developer (DevOps Engineer) | 1 | $95.701 |
| DevOps Engineer | 1 | $76.918 |
| Sr. Business Intelligence Developer | 1 | $101.899 |
| Sr Power BI Consultant | 1 | $131.997 |
Cereri pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 7 | $80.101 |
| An fiscal 2024 | 13 | $82.014 |
| An fiscal 2025 | 8 | $83.532 |
| An fiscal 2026 | 2 | $116.948 |
Niveluri de salariu prevailing
Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.
Unde sunt joburile
- Alpharetta, GA8
- Plano, TX3
- Fenton, MO2
- Sacramento, CA2
- Hermitage, TN1
- Cumming, GA1
- Little Elm, TX1
- Atlanta, GA1
- Fairfax, VA1
- Norcross, GA1
- Irving, TX1
- Celina, TX1
- Fuquay Varina, NC1
- Alpahretta, GA1
- Suwanee, GA1
- Overland Park, KS1
- Bridgeville, PA1
- Sunbury, OH1
- Warren, NJ1
Ocuații
- Software Developers17
- Computer Systems Engineers/Architects7
- Data Scientists2
- Web Developers1
- Computer Systems Analysts1
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
- Computer Programmers1
Cele mai recente cereri
| Funcție | Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Sr Power BI Consultant | $131.997 Nivel II | Warren, NJ | 12 mar. 2026 | 16 mar. 2026 | Certificat |
| Sr. Business Intelligence Developer | $101.899 Nivel II | Sunbury, OH | 3 nov. 2025 | 3 nov. 2025 | Certificat |
| Software Developer | $109.283 Nivel II | Suwanee, GA | 12 sept. 2025 | 22 sept. 2025 | Certificat |
| Software Developer (DevOps Engineer) | $95.701 Nivel II | Overland Park, KS | 2 sept. 2025 | 16 sept. 2025 | Certificat |
| DevOps Engineer | $76.918 Nivel I | Bridgeville, PA | 20 aug. 2025 | 25 aug. 2025 | Certificat |
| Technical Lead Software Engineer | $82.139 Nivel II | Sacramento, CA | 29 apr. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Java Developer | $82.971 Nivel I | Alpharetta, GA | 23 apr. 2025 | 28 apr. 2025 | Certificat |
| Principal Consultant | $84.094 Nivel I | Celina, TX | 22 apr. 2025 | 28 apr. 2025 | Certificat |
| Computer Programmer | $70.678 Nivel I | Alpahretta, GA | 11 apr. 2025 | 25 apr. 2025 | Certificat |
| Sr. Workday Administrator | $120.000 Nivel II | Fuquay Varina, NC | 11 apr. 2025 | 21 apr. 2025 | Certificat |
| Application Developer | $105.230 Nivel II | Alpharetta, GA | 3 iul. 2024 | 16 aug. 2024 | Certificat |
| Data Scientist | $89.877 Nivel II | Alpharetta, GA | 13 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Software Engineer | $60.000 Nivel I | Alpharetta, GA | 13 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Lead Developer | $82.056 Nivel I | Plano, TX | 13 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Software Developer | $65.000 Nivel I | Fenton, MO | 13 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Software Engineer | $60.000 Nivel I | Alpharetta, GA | 13 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Retras |
| Software Engineer | $75.130 Nivel II | Alpharetta, GA | 12 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Retras |
| Software Developer | $85.426 Nivel II | Fenton, MO | 12 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Retras |
| Lead Developer | $101.192 Nivel II | Plano, TX | 12 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Retras |
| Sr. Test Engineer | $81.328 Nivel II | Irving, TX | 22 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Production Support Engineer | $70.886 Nivel I | Plano, TX | 22 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Technical Lead Software Engineer | $82.014 Nivel II | Sacramento, CA | 30 apr. 2024 | 30 apr. 2024 | Certificat |
| Data Engineer | $102.877 Nivel II | Norcross, GA | 16 oct. 2023 | 25 oct. 2023 | Certificat |
| Data Analyst | $100.235 Nivel II | Fairfax, VA | 27 iun. 2023 | 1 iul. 2023 | Certificat |
| Data Engineer | $73.000 Nivel II | Little Elm, TX | 12 iun. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Senior Cloud DevOps Engineer | $71.000 Nivel II | Alpharetta, GA | 12 iun. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Salesforce Developer | $80.101 Nivel I | Cumming, GA | 12 iun. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Full Stack Developer | $79.000 Nivel II | Alpharetta, GA | 12 iun. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Associate Technical Implementation Consultant | $80.101 Nivel I | Atlanta, GA | 15 mai 2023 | 18 mai 2023 | Certificat |
| SAP Basis Lead - Solution Architect | $85.000 Nivel II | Hermitage, TN | 22 feb. 2023 | 27 feb. 2023 | Certificat |
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).