Acasă › Angajatori › Relic Solutions LLC
Relic Solutions LLC: Salarii H-1B și sponsorizare
Relic Solutions LLC a depus 28 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 28. Salariu mediu oferit: $91.520.
Sponsorizează Relic Solutions LLC vize H-1B?
Relic Solutions LLC a depus 28 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 22 iun. 2026. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.
Salarii pe titlu de job
| Funcție | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| Computer Systems Analysts | 6 | — |
| Computer Network Support Specialists | 3 | $91.520 |
| Data Scientists | 3 | $120.640 |
| Software Developers | 3 | — |
| Data Analyst | 1 | — |
| Computer Network Support Specialist | 1 | $76.960 |
| Financial and Investment Analysts | 1 | — |
| Industrial Engineer | 1 | — |
| Computer Systems Analyst | 1 | — |
| Business Operations Specialist | 1 | — |
| Industrial Engineers | 1 | — |
| Exercise Physiologist | 1 | — |
| Management Analysts | 1 | — |
| Project Management Specialists | 1 | — |
| Business Operations Specialists | 1 | — |
| Business Intelligence Analyst | 1 | — |
| Engineers, All Other | 1 | — |
Cereri pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2026 | 28 | $91.520 |
Niveluri de salariu prevailing
Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.
Unde sunt joburile
- McKinney, TX4
- Houston, TX2
- San Francisco, CA1
- Plano, TX1
- Schaumburg, IL1
- Austin, TX1
- Reno, NV1
- Fort Wayne, IN1
- Morton Grove, IL1
- Fortwayne, IN1
- Waco, TX1
- Little Elm, TX1
- Lincoln, NE1
- Lewisville, TX1
- Baltimore, MD1
- Jersey City, NJ1
- West Bloomfield Township, MI1
- Irving, TX1
- Skokie, IL1
- Chicago, IL1
Ocuații
- Computer Systems Analysts7
- Computer Network Support Specialists4
- Data Scientists4
- Software Developers3
- Financial and Investment Analysts2
- Industrial Engineers2
- Business Operations Specialists, All Other2
- Exercise Physiologists1
- Management Analysts1
- Project Management Specialists1
Cele mai recente cereri
| Funcție | Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Engineers, All Other | $99.840 cu normă redusă · Nivel II | Redmond, WA | 22 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Software Developers | $189.280 cu normă redusă · Nivel II | Santa Clara, CA | 17 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Business Intelligence Analyst | $112.320 cu normă redusă · Nivel III | Houston, TX | 16 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Business Operations Specialists | $118.560 cu normă redusă · Nivel IV | Lawrenceville, GA | 15 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Data Scientists | $120.640 cu normă redusă · Nivel III | McKinney, TX | 15 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Project Management Specialists | $135.200 cu normă redusă · Nivel IV | Chicago, IL | 15 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Software Developers | $135.200 cu normă redusă · Nivel III | Mesa, AZ | 15 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Computer Systems Analysts | $104.000 cu normă redusă · Nivel II | Jersey City, NJ | 13 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Software Developers | $120.640 cu normă redusă · Nivel III | West Bloomfield Township, MI | 12 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Computer Systems Analysts | $99.840 cu normă redusă · Nivel II | Irving, TX | 12 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Computer Systems Analysts | $101.920 cu normă redusă · Nivel III | Skokie, IL | 12 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Data Scientists | $120.640 cu normă redusă · Nivel III | Lewisville, TX | 10 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Management Analysts | $122.720 cu normă redusă · Nivel III | Baltimore, MD | 10 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Exercise Physiologist | $60.320 cu normă redusă · Nivel III | Lincoln, NE | 10 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Computer Network Support Specialists | $72.800 cu normă redusă · Nivel III | Waco, TX | 8 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Computer Systems Analysts | $120.640 cu normă redusă · Nivel III | Little Elm, TX | 8 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Computer Systems Analysts | $93.600 cu normă redusă · Nivel III | Fortwayne, IN | 5 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Computer Systems Analysts | $101.920 cu normă redusă · Nivel III | Morton Grove, IL | 5 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Industrial Engineers | $97.760 cu normă redusă · Nivel II | Houston, TX | 3 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Financial and Investment Analysts | $118.560 cu normă redusă · Nivel III | Schaumburg, IL | 3 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Business Operations Specialist | $72.800 cu normă redusă · Nivel III | Fort Wayne, IN | 3 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Computer Systems Analyst | $116.480 cu normă redusă · Nivel IV | Reno, NV | 3 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Industrial Engineer | $112.320 cu normă redusă · Nivel III | Austin, TX | 3 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Data Analyst | $108.160 cu normă redusă · Nivel III | Plano, TX | 29 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Computer Network Support Specialist | $76.960 Nivel III | McKinney, TX | 29 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Data Scientists | $120.640 Nivel III | McKinney, TX | 29 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Computer Network Support Specialists | $79.040–$83.200 Nivel III | McKinney, TX | 29 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Computer Network Support Specialists | $104.000–$114.400 Nivel III | San Francisco, CA | 27 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).