Acasă › Angajatori › Rush Administrative Services Inc.
Rush Administrative Services Inc.: Salarii H-1B și sponsorizare
Rush Administrative Services Inc. a depus 17 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 17. Salariu mediu oferit: $145.000.
Sponsorizează Rush Administrative Services Inc. vize H-1B?
Rush Administrative Services Inc. a depus 17 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 20 apr. 2026. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.
Cereri Green Card (PERM) la Rush Administrative Services Inc.: 4 →
Salarii pe titlu de job
| Funcție | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| Sr. SAP Business Analyst | 3 | $158.433 |
| Sr. SAP Programmer | 2 | $144.063 |
| Operations BI Data Engineer | 2 | $90.000 |
| Senior SAP Business Analyst | 1 | $145.000 |
| Software Engineer | 1 | $148.000 |
| Data Scientist | 1 | $147.000 |
| Principal Data Analyst Engineer | 1 | $175.000 |
| Associate Data Analytics Engineer | 1 | $67.600 |
| Principal Programmer | 1 | $191.539 |
| HRIS Analyst | 1 | $118.500 |
| Senior HRIS Software Engineer | 1 | $159.185 |
| SAP Business Analyst | 1 | $120.000 |
| Inventory Productivity Analyst | 1 | $72.100 |
Cereri pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 3 | $137.334 |
| An fiscal 2024 | 7 | $147.000 |
| An fiscal 2025 | 5 | $150.792 |
| An fiscal 2026 | 2 | $115.266 |
Niveluri de salariu prevailing
- Nivel I (intrare)6 %
- Nivel II (calificat)18 %
- Nivel III (experimentat)24 %
- Nivel IV (plin competență)53 %
Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.
Unde sunt joburile
Ocuații
Cele mai recente cereri
| Funcție | Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Inventory Productivity Analyst | $72.100 Nivel II | New Braunfels, TX | 20 apr. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Sr. SAP Business Analyst | $158.433 Nivel IV | New Braunfels, TX | 24 sept. 2025 | 9 mar. 2026 | Certificat |
| Sr. SAP Programmer | $150.792 Nivel III | New Braunfels, TX | 6 aug. 2025 | 1 dec. 2025 | Certificat |
| SAP Business Analyst | $120.000 Nivel III | New Braunfels, TX | 3 apr. 2025 | 10 apr. 2025 | Certificat |
| HRIS Analyst | $118.500 Nivel III | New Braunfels, TX | 4 feb. 2025 | 24 feb. 2025 | Certificat |
| Senior HRIS Software Engineer | $159.185 Nivel IV | New Braunfels, TX | 23 dec. 2024 | 20 iun. 2025 | Certificat |
| Principal Programmer | $191.539 Nivel IV | New Braunfels, TX | 3 dec. 2024 | 4 iun. 2025 | Certificat |
| Data Scientist | $147.000 Nivel IV | New Braunfels, TX | 12 iun. 2024 | 1 dec. 2024 | Certificat |
| Principal Data Analyst Engineer | $175.000 Nivel IV | Prosper, TX | 30 mai 2024 | 27 oct. 2024 | Certificat |
| Operations BI Data Engineer | $90.000 Nivel II | New Braunfels, TX | 9 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Associate Data Analytics Engineer | $67.600 Nivel I | New Braunfels, TX | 22 apr. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Operations BI Data Engineer | $90.000 Nivel II | New Braunfels, TX | 22 apr. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Software Engineer | $148.000 Nivel IV | New Braunfels, TX | 27 feb. 2024 | 18 mar. 2024 | Certificat |
| Sr. SAP Business Analyst | $167.700 Nivel IV | New Braunfels, TX | 13 dec. 2023 | 6 mai 2024 | Certificat |
| Sr. SAP Business Analyst | $115.000 Nivel III | New Braunfels, TX | 18 sept. 2023 | 25 sept. 2023 | Certificat |
| Sr. SAP Programmer | $137.334 Nivel IV | New Braunfels, TX | 27 iun. 2023 | 1 dec. 2023 | Certificat |
| Senior SAP Business Analyst | $145.000 Nivel IV | New Braunfels, TX | 3 mar. 2023 | 9 mar. 2023 | Certificat |
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).