Acasă › Angajatori › Savancys Inc
Savancys Inc: Salarii H-1B și sponsorizare
Savancys Inc a depus 59 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 58. Salariu mediu oferit: $100.000.
Un angajator dependent de H-1B are o proporție mare de lucrători H-1B (de exemplu, 15% sau mai mult dintr-o forță de muncă de 51 sau mai mulți) și trebuie să respecte reguli suplimentare împotriva înlocuirii lucrătorilor din SUA.
Sponsorizează Savancys Inc vize H-1B?
Savancys Inc a depus 59 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 12 iun. 2026. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.
Cereri Green Card (PERM) la Savancys Inc: 3 →
Salarii pe titlu de job
| Funcție | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| Business Analyst | 24 | $120.000 |
| Software Developer | 19 | $96.000 |
| Software Tester | 7 | $82.000 |
| Software Programmer | 2 | $78.000 |
| Quality Engineer | 2 | $84.462 |
| SAP ABAP Developer | 2 | $102.500 |
| Solution Architect | 1 | $120.000 |
| Business System Analyst | 1 | $78.000 |
| Software Engineer | 1 | $120.000 |
Cereri pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 19 | $100.000 |
| An fiscal 2024 | 17 | $84.462 |
| An fiscal 2025 | 14 | $103.356 |
| An fiscal 2026 | 9 | $115.000 |
Niveluri de salariu prevailing
Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.
Unde sunt joburile
- Irving, TX40
- Dallas, TX4
- Forest Park, GA2
- Center Valley, PA2
- Northlake, TX2
- La Vista, NE2
- Plainfield, IN2
- Brookfield, WI2
- Prosper, TX1
- Moline, IL1
- Wilmington, DE1
Ocuații
- Software Developers36
- Computer Programmers8
- Computer Systems Analysts6
- Software Quality Assurance Analysts and Testers5
- Computer Systems Engineers/Architects2
- Software Developers, Applications1
- Data Scientists1
Cele mai recente cereri
| Funcție | Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Business Analyst | $122.000 Nivel II | Dallas, TX | 12 iun. 2026 | 10 iul. 2026 | Certificat |
| Business Analyst | $122.000 Nivel II | Dallas, TX | 5 iun. 2026 | 8 iun. 2026 | Certificat |
| Business Analyst | $135.000 Nivel III | Brookfield, WI | 17 feb. 2026 | 20 feb. 2026 | Certificat |
| Business Analyst | $115.000 Nivel II | Brookfield, WI | 17 feb. 2026 | 20 feb. 2026 | Certificat |
| Business Analyst | $115.000 Nivel II | La Vista, NE | 13 feb. 2026 | 20 feb. 2026 | Certificat |
| SAP ABAP Developer | $102.000 Nivel II | Plainfield, IN | 17 nov. 2025 | 24 nov. 2025 | Certificat |
| SAP ABAP Developer | $103.000 Nivel II | Plainfield, IN | 17 nov. 2025 | 21 nov. 2025 | Certificat |
| Software Engineer | $120.000 Nivel II | La Vista, NE | 3 nov. 2025 | 10 nov. 2025 | Certificat |
| Software Developer | $78.000 Nivel II | Irving, TX | 29 sept. 2025 | 6 oct. 2025 | Certificat |
| Software Developer | $78.000 Nivel II | Irving, TX | 28 aug. 2025 | 15 sept. 2025 | Certificat |
| Software Developer | $78.000 Nivel II | Irving, TX | 5 aug. 2025 | 12 aug. 2025 | Certificat |
| Business Analyst | $122.000 Nivel III | Irving, TX | 22 iul. 2025 | 18 aug. 2025 | Certificat |
| Software Developer | $113.000 Nivel II | Irving, TX | 10 iul. 2025 | 21 iul. 2025 | Certificat |
| Business Analyst | $120.000 Nivel III | Irving, TX | 4 iul. 2025 | 15 iul. 2025 | Certificat |
| Business Analyst | $93.000 Nivel II | Irving, TX | 4 iul. 2025 | 15 iul. 2025 | Certificat |
| Software Developer | $85.000 Nivel I | Irving, TX | 17 iun. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Software Developer | $108.000 Nivel II | Prosper, TX | 28 mai 2025 | 23 iun. 2025 | Certificat |
| Software Developer | $96.000 Nivel II | Wilmington, DE | 14 apr. 2025 | 22 apr. 2025 | Certificat |
| Software Developer | $106.000 Nivel II | Moline, IL | 14 apr. 2025 | 22 apr. 2025 | Certificat |
| Software Developer | $106.000 Nivel II | Northlake, TX | 6 dec. 2024 | 6 dec. 2024 | Certificat |
| Software Developer | $105.997 Nivel II | Northlake, TX | 5 dec. 2024 | 5 dec. 2024 | Certificat |
| Business Analyst | $100.714 Nivel II | Irving, TX | 21 nov. 2024 | 21 nov. 2024 | Certificat |
| Business Analyst | $100.714 Nivel II | Irving, TX | 24 oct. 2024 | 24 oct. 2024 | Certificat |
| Quality Engineer | $86.923 Nivel II | Irving, TX | 27 aug. 2024 | 27 aug. 2024 | Certificat |
| Business Analyst | $135.000 Nivel III | Irving, TX | 22 aug. 2024 | 22 aug. 2024 | Certificat |
| Business Analyst | $96.000 Nivel II | Forest Park, GA | 15 aug. 2024 | 15 aug. 2024 | Certificat |
| Software Developer | $120.000 Nivel II | Forest Park, GA | 13 aug. 2024 | 13 aug. 2024 | Certificat |
| Business Analyst | $140.000 Nivel III | Center Valley, PA | 13 aug. 2024 | 13 aug. 2024 | Certificat |
| Business Analyst | $140.000 Nivel III | Center Valley, PA | 12 aug. 2024 | 12 aug. 2024 | Certificat |
| Software Programmer | $78.000 Nivel II | Irving, TX | 12 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Business Analyst | $72.000 Nivel I | Irving, TX | 12 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Software Programmer | $78.000 Nivel II | Irving, TX | 12 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Software Tester | $82.000 Nivel II | Irving, TX | 12 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Quality Engineer | $82.000 Nivel II | Irving, TX | 20 mai 2024 | 20 mai 2024 | Certificat |
| Business Analyst | $122.000 Nivel II | Irving, TX | 1 nov. 2023 | 15 nov. 2023 | Certificat |
| Business Analyst | $120.000 Nivel II | Irving, TX | 20 oct. 2023 | 1 nov. 2023 | Certificat |
| Software Developer | $80.000 Nivel II | Irving, TX | 18 oct. 2023 | 1 nov. 2023 | Certificat |
| Business Analyst | — Nivel II | Irving, TX | 18 oct. 2023 | 1 nov. 2023 | Respins |
| Software Tester | $82.000 Nivel II | Dallas, TX | 29 sept. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Software Tester | $80.000 Nivel II | Irving, TX | 27 sept. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Business Analyst | $122.000 Nivel II | Irving, TX | 7 iul. 2023 | 10 iul. 2023 | Certificat |
| Software Developer | $100.000 Nivel II | Irving, TX | 15 iun. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Software Developer | $82.000 Nivel I | Irving, TX | 15 iun. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Software Developer | $100.000 Nivel II | Irving, TX | 15 iun. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Business Analyst | $84.000 Nivel I | Irving, TX | 12 iun. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Software Developer | $84.000 Nivel I | Irving, TX | 30 mai 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Software Developer | $100.000 Nivel II | Irving, TX | 30 mai 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Software Tester | $82.000 Nivel I | Irving, TX | 30 mai 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Software Tester | $100.000 Nivel II | Irving, TX | 30 mai 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Business Analyst | $100.000 Nivel II | Irving, TX | 30 mai 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Software Tester | $78.000 Nivel II | Irving, TX | 30 mai 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Business Analyst | $100.000 Nivel II | Irving, TX | 23 mai 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Software Developer | $84.000 Nivel I | Irving, TX | 23 mai 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Software Tester | $82.000 Nivel I | Irving, TX | 23 mai 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Software Developer | $84.000 Nivel I | Dallas, TX | 23 mai 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Business Analyst | $130.000 E-3 · Nivel II | Irving, TX | 6 mar. 2023 | 15 mar. 2023 | Certificat |
| Business Analyst | $100.000 Nivel II | Irving, TX | 20 feb. 2023 | 1 iun. 2023 | Certificat |
| Solution Architect | $120.000 Nivel II | Irving, TX | 3 nov. 2022 | 1 mai 2023 | Certificat |
| Business System Analyst | $78.000 Nivel I | Irving, TX | 15 dec. 2021 | 3 ian. 2022 | Certificat, apoi retras |
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).