Acasă › Angajatori › Senti Biosciences, Inc.
Senti Biosciences, Inc.: Salarii H-1B și sponsorizare
Senti Biosciences, Inc. a depus 13 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 13. Salariu mediu oferit: $124.407.
Sponsorizează Senti Biosciences, Inc. vize H-1B?
Senti Biosciences, Inc. a depus 13 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 19 mar. 2024. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.
Salarii pe titlu de job
| Funcție | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| Scientist II | 2 | $129.355 |
| Senior Scientist II, Process Development | 2 | $175.000 |
| RA II Process Science | 1 | $86.424 |
| Research Associate II | 1 | $86.424 |
| Research Associate II, PreClinical | 1 | $86.424 |
| Scientist I, Cell Therapy Research | 1 | $129.355 |
| R&D Project Manager | 1 | $128.814 |
| Senior Scientist I, Gene Circuit Discovery (HTS) | 1 | $145.000 |
| Senior Research Associate I, PreClinical Research | 1 | $101.816 |
| Senior Research Associate I, Process Science | 1 | $101.816 |
| Senior Scientist | 1 | $120.000 |
Cereri pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 7 | $128.814 |
| An fiscal 2024 | 6 | $120.000 |
Niveluri de salariu prevailing
Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.
Unde sunt joburile
Ocuații
Cele mai recente cereri
| Funcție | Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Research Associate I, Process Science | $101.816–$115.000 Nivel II | South San Francisco, CA | 19 mar. 2024 | 4 sept. 2024 | Certificat |
| Senior Scientist II, Process Development | $175.000–$234.000 Nivel II | South San Francisco, CA | 19 mar. 2024 | 4 sept. 2024 | Certificat |
| Senior Research Associate I, PreClinical Research | $101.816–$115.000 Nivel II | South San Francisco, CA | 19 mar. 2024 | 4 sept. 2024 | Certificat |
| Senior Scientist I, Gene Circuit Discovery (HTS) | $145.000–$175.000 Nivel II | South San Francisco, CA | 19 mar. 2024 | 4 sept. 2024 | Certificat |
| Scientist II | $135.000–$170.000 cu normă redusă · Nivel III | South San Francisco, CA | 19 mar. 2024 | 4 sept. 2024 | Certificat |
| Research Associate II | $86.424–$101.000 Nivel II | South San Francisco, CA | 24 mar. 2023 | 6 sept. 2023 | Certificat |
| RA II Process Science | $86.424–$101.000 Nivel II | South San Francisco, CA | 24 mar. 2023 | 6 sept. 2023 | Certificat |
| Research Associate II, PreClinical | $86.424–$97.000 Nivel II | South San Francisco, CA | 22 mar. 2023 | 19 sept. 2023 | Certificat |
| Scientist I, Cell Therapy Research | $129.355–$154.000 Nivel III | South San Francisco, CA | 22 mar. 2023 | 6 sept. 2023 | Certificat |
| Senior Scientist II, Process Development | $175.000–$234.000 Nivel III | South San Francisco, CA | 16 mar. 2023 | 2 aug. 2023 | Certificat |
| Scientist II | $129.355–$154.000 Nivel III | South San Francisco, CA | 16 mar. 2023 | 6 sept. 2023 | Certificat |
| Senior Scientist | $120.000–$155.000 Nivel II | South San Francisco, CA | 2 mar. 2022 | 28 aug. 2022 | Certificat, apoi retras |
| R&D Project Manager | $128.814–$150.000 Nivel II | South San Francisco, CA | 24 aug. 2021 | 30 aug. 2021 | Certificat, apoi retras |
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).