Date salariale H-1B

Acasă › Angajatori › Skillzdepot Inc.

Skillzdepot Inc.: Salarii H-1B și sponsorizare

Skillzdepot Inc. a depus 11 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 10. Salariu mediu oferit: $95.628.

Cereri (LCA)11
Certificat10
Adresa angajatoruluiFarmers Branch, TX
Angajator dependent de H-1BNu
Salariu mediu oferit$95.628
Intervalul central al salariilor$79.612–$109.350
Percentila 10–90$77.095–$117.776

Sponsorizează Skillzdepot Inc. vize H-1B?

Skillzdepot Inc. a depus 11 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 25 feb. 2026. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.

Salarii pe titlu de job

FuncțieLCAsSalariu median
Mulesoft Lead3$77.688
Risk Operations Compliance2$81.640
Software Developer2$95.108
Principal Product Manager2$144.976
Sr Program Manager (Lead to Cash PMO)1$109.886
Software Developer 21$114.754

Cereri pe an fiscal

An fiscalLCAsSalariu median
An fiscal 20235$78.104
An fiscal 20242$95.108
An fiscal 20253$127.431
An fiscal 20261$114.754

Niveluri de salariu prevailing

Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.

Unde sunt joburile

Ocuații

Cele mai recente cereri

FuncțieSalariu de bazăLocațieDepusData de începutStatus
Software Developer 2$114.754–$120.000
Nivel II
Austin, TX25 feb. 20269 mar. 2026Certificat
Sr Program Manager (Lead to Cash PMO)$109.886–$160.000
Nivel III
Celina, TX20 mai 202523 mai 2025Certificat
Principal Product Manager$144.976
Nivel II
Celina, TX9 oct. 202423 oct. 2024Certificat
Principal Product Manager$137.904
Nivel II
Livonia, MI9 oct. 202423 oct. 2024Retras
Software Developer$106.080
Nivel II
Farmers Branch, TX23 sept. 202430 sept. 2024Certificat
Software Developer$84.136
Nivel I
Farmers Branch, TX23 sept. 202430 sept. 2024Certificat
Risk Operations Compliance$85.176
Nivel I
San Francisco, CA13 iun. 20231 oct. 2023Certificat
Risk Operations Compliance$78.104
Nivel I
San Francisco, CA13 iun. 20231 oct. 2023Certificat
Mulesoft Lead$77.688
Nivel I
Fremont, CA24 mai 20231 oct. 2023Certificat
Mulesoft Lead$107.744
Nivel I
Fremont, CA24 mai 20231 oct. 2023Certificat
Mulesoft Lead$71.760
Nivel I
Austin, TX16 mai 202323 mai 2023Certificat

Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).