Acasă › Angajatori › Skoruz Technologies, Inc
Skoruz Technologies, Inc: Salarii H-1B și sponsorizare
Skoruz Technologies, Inc a depus 30 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 30. Salariu mediu oferit: $113.576.
Sponsorizează Skoruz Technologies, Inc vize H-1B?
Skoruz Technologies, Inc a depus 30 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 24 apr. 2026. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.
Salarii pe titlu de job
| Funcție | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| Engineer II | 4 | $118.382 |
| Computer Programmer | 3 | $121.763 |
| Data Scientist | 3 | $81.536 |
| Senior Software Engineer | 2 | $122.148 |
| DevOps Engineer | 2 | $121.000 |
| Systems Administrator | 2 | $89.534 |
| Software Developer | 1 | $107.640 |
| Database Cloud Support Engineer | 1 | $124.000 |
| Enterprise Applications Software Engineer | 1 | $132.870 |
| Full Stack Engineer | 1 | $101.800 |
| Full Stack Engineer I | 1 | $101.800 |
| Deep Learning Engineer | 1 | $101.800 |
| IT Project Manager | 1 | $115.500 |
| Sr Salesforce Project Manager | 1 | $140.000 |
| SOC Security Analyst | 1 | $109.491 |
| Information Security Analyst | 1 | $109.491 |
| IT Architect | 1 | $122.000 |
| Sr. Engineer | 1 | $114.000 |
| Module Builder/Programmer | 1 | $95.035 |
| Data Engineer | 1 | $100.693 |
Cereri pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 11 | $115.500 |
| An fiscal 2024 | 12 | $115.000 |
| An fiscal 2025 | 3 | $92.290 |
| An fiscal 2026 | 4 | $97.864 |
Niveluri de salariu prevailing
Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.
Unde sunt joburile
- Newark, CA13
- Fremont, CA3
- Rancho Cordova, CA2
- Lawrence Township, NJ2
- Concord, CA2
- San Francisco, CA1
- Mountain View, CA1
- Piscataway, NJ1
- Lebanon, NJ1
- Chino Hills, CA1
- San Jose, CA1
- Lexington, KY1
- Irving, TX1
Ocuații
- Computer Programmers9
- Software Developers6
- Computer Systems Engineers/Architects5
- Data Scientists3
- Network and Computer Systems Administrators3
- Information Security Analysts2
- Database Architects1
- Database Administrators1
Cele mai recente cereri
| Funcție | Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Data Engineer | $100.693 Nivel II | Irving, TX | 24 apr. 2026 | 4 mai 2026 | Certificat |
| Module Builder/Programmer | $95.035 Nivel II | Lawrence Township, NJ | 7 apr. 2026 | 20 apr. 2026 | Certificat |
| Data Scientist | $84.000 Nivel II | Lexington, KY | 2 feb. 2026 | 12 feb. 2026 | Certificat |
| Sr. Engineer | $114.000 Nivel III | Rancho Cordova, CA | 28 ian. 2026 | 12 feb. 2026 | Certificat |
| Systems Administrator | $92.290 Nivel I | San Jose, CA | 17 iun. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Systems Administrator | $86.778 Nivel I | Newark, CA | 29 apr. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| IT Architect | $122.000 Nivel II | Chino Hills, CA | 12 ian. 2025 | 2 mai 2025 | Certificat |
| Engineer II | $115.000 Nivel II | Lebanon, NJ | 9 sept. 2024 | 16 sept. 2024 | Certificat |
| Computer Programmer | $95.035 Nivel I | Newark, CA | 12 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Information Security Analyst | $109.491 Nivel II | Newark, CA | 11 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Data Scientist | $81.536 Nivel I | Newark, CA | 31 mai 2024 | 7 iun. 2024 | Certificat |
| Data Scientist | $81.536 Nivel I | Newark, CA | 10 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Computer Programmer | $121.763 Nivel II | Concord, CA | 18 apr. 2024 | 25 apr. 2024 | Certificat |
| Computer Programmer | $121.763 Nivel II | Concord, CA | 16 apr. 2024 | 25 apr. 2024 | Certificat |
| Senior Software Engineer | $131.144 Nivel II | Newark, CA | 18 ian. 2024 | 25 ian. 2024 | Certificat |
| Engineer II | $121.763 Nivel II | Lawrence Township, NJ | 23 oct. 2023 | 30 oct. 2023 | Certificat |
| SOC Security Analyst | $109.491 Nivel II | Fremont, CA | 18 oct. 2023 | 23 oct. 2023 | Certificat |
| Engineer II | $115.000 Nivel II | Newark, CA | 3 oct. 2023 | 25 oct. 2023 | Certificat |
| Engineer II | $121.763 Nivel II | Piscataway, NJ | 29 sept. 2023 | 6 oct. 2023 | Certificat |
| DevOps Engineer | $121.000 Nivel II | Fremont, CA | 14 aug. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| IT Project Manager | $115.500 Nivel II | Newark, CA | 3 aug. 2023 | 14 aug. 2023 | Certificat |
| DevOps Engineer | $121.000 Nivel II | Fremont, CA | 25 iul. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Sr Salesforce Project Manager | $140.000 Nivel II | Mountain View, CA | 21 iul. 2023 | 17 ian. 2024 | Certificat |
| Software Developer | $107.640 Nivel I | Newark, CA | 24 mai 2023 | 1 iun. 2023 | Certificat |
| Database Cloud Support Engineer | $124.000 Nivel II | Newark, CA | 11 mai 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Enterprise Applications Software Engineer | $132.870 Nivel II | Newark, CA | 10 mai 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Deep Learning Engineer | $101.800 Nivel II | San Francisco, CA | 9 mai 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Full Stack Engineer | $101.800 Nivel II | Newark, CA | 9 mai 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Full Stack Engineer I | $101.800 Nivel II | Newark, CA | 9 mai 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Senior Software Engineer | $113.152 Nivel II | Rancho Cordova, CA | 13 feb. 2023 | 25 mai 2023 | Certificat |
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).